Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sri Bhagavan üzenete! fórum

Sri Bhagavan üzenete! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sri Bhagavan üzenete!

11. ko.marcsi (válaszként erre: 1. - Fényszív)
2011. dec. 7. 12:08

Én még találkoztam vele néhány éve Indiában

Nagy élmény volt,egy egész életre való tanítást kaptam tőle,sőt azóta is, hogy már nincs a földi valójában

.Sai Baba aki azt mondta,hogy csak egyetlen vallás létezik és ez a "szeretet vallása"

Ha minden ember gyakorolná a szeretetet feltétel nélkül jobb lenne a világ.

Ha tudatosan erre törekedne,és nem az anyagi kincseket keresné, Földünk Édenkert lenne.

Testi-Lelki-Szellemi egység harmóniájában élhetne.

10. Csigusz 79 (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 11. 14:45
:o)
9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 8. - Csigusz 79)
2008. nov. 11. 13:00

:)))))

Milyen igazad van!

8. Csigusz 79 (válaszként erre: 7. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 11. 12:32
Nem is azért irtam,csak irtad hogy "Reméled",hát mond ilyet egy Agykontrollos? :o)Igenis eljutsz,pont! :)
7. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Csigusz 79)
2008. nov. 11. 09:49
Igen. De ő nem :)). Ő egy deeksha energiába beavatott avatár. Ma már Magyarországon is nagyon sok deeksha adó van. A beavatásokat egyelőre Indiában adják.
6. Csigusz 79 (válaszként erre: 3. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 10. 23:46
Agykontrollos vagy?
2008. nov. 10. 23:39

,,Minden cselekedetedet vagy a szeretet vagy a félelem vezérel. Rajtad áll, hogy melyiket választod. ”



THEODOR



(megtaláltam:D)

2008. nov. 10. 23:30

"Miután a valóság megtapasztalásunk megváltozott, tovább folytathatjuk a szeretet és az élet új minőségeinek felfedezését. Egy jobb bolygót teremthetünk a jelen és a jövő számára. Ez a mi közös sorsunk."



Ez a lényeg,szerintem.

Az egész arról szól,hogy az életedet a félelem,vagy a szeretet irányítja-e.


Ezt idéző jelbe tehettem volna,de megint nem tudom pontosan idézem -e,sem azt ,hogy kitől??:)

3. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - Greene)
2008. nov. 10. 23:15
Igen, rendszeresen ír :)) Remélem, idén de valószínűbb, hogy jövőre eljutok Indiába és találkozom is vele. Nagyon várom :)))
2008. nov. 10. 22:55

Ez gyönyörű!

Én sohasem tudtam ilyen szépen megfogalmazni....Építő gondolatok egy nagyon bölcs embertől. Írt esetleg valami hosszabbat is?

2007. márc. 8. 10:13
Sri Bhagavan 1949. március 7-én született Nathan városába, Tamil Nadu államban az északi Arcot tartományban Dél-Indiában. Gyermekkorában azt érezte Bhagavan, hogy valami kisiklott az emberiség életében, valami nincs rendjén. A háborúkkal magyarázták ezt a folyamatot, mely járványszerűen terjedt. Bhagavan rájött, hogy az egyetlen oka az összes jelenlegi problémának az, hogy az élettől és az Univerzumtól elszeparálva érezzük magunkat. Mélyen azt érezte, hogy segítenie kell az emberiségnek, hogy igazán boldog lehessen, hiszen az minden gondot megoldana. Felismerte azt a szomorú tényt is, hogy az emberiség nem alakult át, bármennyire keményen is próbálkozik már több ezer éve. Valami, valahol nincsen rendben, és magabiztos volt, tudta hogy egy szép napon képes lesz segíteni az emberiségnek, hogy elérje régen várt célját a belső szabadságot és örömöt.

2007 március 7-én a születésnapján a következöt üzente a világnak.

Ugrás a teljes írásra: Sri Bhagavan üzenete!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook