Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! fórum

SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! (beszélgetős fórum)


85. pethoevi (válaszként erre: 83. - A14deb9047)
2011. febr. 7. 20:55
már h nem akarnak gyereket!:-)))
2011. febr. 7. 20:55
Így van! Na ezért van nálunk az, hogy az asszonynak minden együttlét után el kell számolni a kis fickókkal. Darabra!!!:D
2011. febr. 7. 20:54
Egyszerű a megoldás: a lány tetessen fel hurkot, szedjen gyógyszer, a pasi húzzon gumit, de idő előtt szálljon ki, a lány még utána öblítsen még ecetes vízzel. Mindezt a 27. napon vagy vagy a 6-on. A többin pedig szigorú böjt!
82. Indiánlány83 (válaszként erre: 65. - Pethoevi)
2011. febr. 7. 20:54
A gumi nem káros, a fogamzásgátló viszont nagyon sok nőre van káros hatással. Utána meg majd amikor gyermeket akar, mehet a küzdés, mert a petefészke túl lett stimulálva évek alatt a mesterséges hormonoktól. Na ez a nem mindegy!
81. Indiánlány83 (válaszként erre: 64. - A14deb9047)
2011. febr. 7. 20:53
Az abortusz is fájhat! És ott még lelki teher is marad egy életre. A pasi meg legalább szexelhet orrba-szájba! uhh, de rossz ez a szókapcsolat. :D
80. pethoevi (válaszként erre: 76. - Indiánlány83)
2011. febr. 7. 20:51
Nem nekem írtad,tudom.De nekem is van egy barátnőm,aki anno ezt csinálta és nekem elmondta.Én már akkor mondtam neki,h ez hülyeség és ilyen áron minek neki apa.Szerencsére nem lett baba és szét is mentek.
79. Indiánlány83 (válaszként erre: 63. - 57aa4ea1e8)
2011. febr. 7. 20:51

Igaz! Itt a lényeg!


A gyermek semmiről sem tehet, tehát nem kell őt büntetni.


Ha a pasi volt olyan hülye, hogy egy elvtelen nő megvezette, vállalja a következményeket!


Ennyi!

78. nMucus (válaszként erre: 59. - Marjann)
2011. febr. 7. 20:51

18éven át?

Szerintem inkább egész életükön át idegeskednek és izgulnak a szülők (mindegy, hogy csak az anyákat vagy az apákat is nézzük) a gyerekükért. Egy életre szól, nem csak 18 évre.

Az más kérdés, hogy vannak, akik 18éves korukban elkezdenek dolgozni és megkezdik a saját életüket. De a szülők akkor is fognak idegeskedni miattuk.

2011. febr. 7. 20:50
most egyedül neveli a 4 gyereket. Hiába , egy gyerek nem köt össze kapcsolatot, ha nincs szerelem, szeretet.
76. Indiánlány83 (válaszként erre: 57. - C1e9612cd3)
2011. febr. 7. 20:49

Nem mondtam, hogy nem létező eset, de a sok azért eltúlzott.


Figyelj, ha négy éve vannak együtt, akkor tán azért, mert szereti, és vele szeretné leélni az életét. És nem az van tervben, hogy az 5. évfordulójukon szakítanak.


Igen is nagy esély van fogamzásgátló mellett is egy babára. Mondta neked szó szerint az a lány, vagy azok a lányok, hogy igen, képzeld, azt hazudtam a páromnak, hogy gyógyszer mellett, mikor nem is szedtem már be...??? Nekem fura, jó kis bizalmas lehetsz, ha ilyenbe beavatnak.


Nem képzelem bele a helyébe magamat, mert az élet nem így működik. Te sem képzeled bele magadat sokféle szituációba. Pláne erre van egy jó idézet:


"Mielőtt valakiről ítéletet mondasz, sétálj néhány kilométert a cipőjében. És így, ha elítéled, néhány kilométerrel messzebb vagy tőle, és a cipője is nálad maradt."


Amúgy meg a Lélek nem hülye, tudja hova akar születni és mikor! Tehát ha az kell, hogy védekezés mellett történjen meg a fogantatás, akkor az azért történik, mert őket akarja szülőknek, ha együtt maradnak, ha nem.


Meg az is érdekes, hogyha a védekezésnél hiba csúszik be, rögtön a nőt ítélik el, hogy biztos ő akarta a gyereket. Kilyukasztotta a gumit az álnok beste! :D

75. pethoevi (válaszként erre: 69. - C1e9612cd3)
2011. febr. 7. 20:48

igazad van ebben,ezért is írtam,h ez szemét dolog.És én sem tenném meg ezt sosem,éppen ezért,mert kinek kell egy ilyen "apa"?

De ha megcsinálta,akkor érted...De amúgy sok a tényező,ez nem ilyen egyszerű,szerintem.:-)

74. 06718ca650 (válaszként erre: 71. - A14deb9047)
2011. febr. 7. 20:48
:DDDDD
73. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 59. - Marjann)
2011. febr. 7. 20:47
Igen, azt hiszik a pasik, hogy az a pár ezer forint amit ESETLEG adnak, az mennyi mindenre elég! Ez egyrészt nem igaz, másrészt, az átvirrasztott éjszakák, a 24 órás ügyelet az megfizethetettlen! Nem ő megy a gyerekhez ha sír, nem ő rohan az ügyeletre ha baj van. Nem ő tanul a gyerekkel az iskola, és a sok ledolgozott óra után, és még sorolhatnám!
2011. febr. 7. 20:47

Ha egy férfiúnak van méretes, vagy kevésbé méretes hímvesszeje, és ezek után bedugja egy nőegyedbe, akkor felfogja, hogy abból bármikor lehet gyerek.


Innentől kezdve, mi is a kérdés?

2011. febr. 7. 20:46
Vicc: a gyerek megkérdezi az apjától: Apu, anyu tényleg ilyen szép nő volt? Igen, kisfiam. De akkor miért a gólyát dugtad meg????????
70. 06718ca650 (válaszként erre: 56. - Vagy mégse?)
2011. febr. 7. 20:46
én azt hiszem tudom kiről van szó már.
69. c1e9612cd3 (válaszként erre: 44. - Pethoevi)
2011. febr. 7. 20:45

de van-e értelme egy olyan apának, akire csak ráerőltetik a dolgokat, viszont valójában nem nevezhető érdemi szinten a ygerek apjának?

Én az olyan esetekről beszélek, amikor egy nő direkt csináltatja fel magát, h azzal fogja meg a pasit, stb.

Ha közös akarat eredménye a gyerek, akkor természetesen vállalja a vele járó dolgokat a ffi is!

68. vagy mégse? (válaszként erre: 57. - C1e9612cd3)
2011. febr. 7. 20:45
hát ez az, nem akarja, megszülheti a nő, de magának!!
67. nMucus (válaszként erre: 55. - A14deb9047)
2011. febr. 7. 20:44

Igen, minden csak hozzáállás kérdése.


Mondjuk azt én se tudnám megtenni, hogy felcsináltatom magam, hogy magamhoz láncoljak egy pasit.


De ha már jönne, (mert akárhogy is védekezhetsz, ha a baba jönni akar, akkor jönni is fog) akkor én se lennék képes elvetetni. Viszont ha nem tervezett baba volt, akkor én se kötelezném a párom, (akármi óta is lennénk együtt) hogy márpedig mellettem maradsz egy életre, vagy nem követelőznék tőle. Hanem ha azt mondja, hogy ő nem akar részt venni az életünkben, akkor biztos összetörnék, de elfogadnám. És megpróbálnék egyedül mindent megadni a gyerekemnek, amit csak tudnék.

66. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 56. - Vagy mégse?)
2011. febr. 7. 20:44
A nő egy idióta.. De a gyerektartás akkor is jár neki. A pasi a másik idióta, minek dugta meg? haggyukmán.. a pasi pont olyan hibás.
65. pethoevi (válaszként erre: 57. - C1e9612cd3)
2011. febr. 7. 20:44
hát ez szemét dolog,de lássuk be,h a pasiknak a legkényelmesebb a fogamzásgátló.Szedje csak a nő,neki kényelmetlen a gumi.Hát akkor vállalni kell ezt is.Ha annyira nem akar gyereket,akkor igenis húzzon gumit.Éppen azért,mert tudjuk,h kis %ban bekövetkezhet...
2011. febr. 7. 20:44

Vegy menjenek a s-bankba és utána irány az vasectomia. De ők félnek az nekik fáj!!!!

Akkor meg kössön rá csomót! :D

63. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 50. - Vagy mégse?)
2011. febr. 7. 20:43

Ja. Nem szexel, oszt csókolom.

Vagy tudjon ő is szülni.

Fel kéne fogni, hogy a nő mindent megtesz azért, hogy legyen gyereke, meg azért, hogy ne legyen.

És bárki is csinálta igy, de jelenleg még csak a nők tudnak szülni, és ezért ezt a pasik kénytelenek elfogadni.

A gyerek meg az, aki rohadtul semmiről sem tehet. Tehát nehogy már bármi is meg legyen változtatva, fura is lenne....

62. pethoevi (válaszként erre: 58. - 06718ca650)
2011. febr. 7. 20:41
hihi,ez jó!támogatom!
2011. febr. 7. 20:41

A családomban történt meg nemrégen: a 18 éves (középiskolás) fiú 17 éves lánnyal. Elszakadt a gumi. Rohantak a lány anyjához, az adott egy randevútablettát a lányának.

Áronka május elsején lesz 2 éves :D

60. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 37. - Agis)
2011. febr. 7. 20:41
Abszolút egyetértek! Ha egy terhesség bekövetkezik, az mindkét fél felelőssége/felelőtlensége. Mindkét félnek megvan a védekezési módszere. És még ha nem is 100%, legalább megpróbálta, és lássuk be, hogy ha gumit is húz egy pasi, akkor igen kicsi a valószínűsége, hogy besikerül egy gyerek!
2011. febr. 7. 20:41
Mire lehet a férfit kötelezni? Arra, hogy fizessen. És a nő? Ő lesz az, aki éjszaka negyvenszer felkel a gyerekhez, az ő idegeit fogja nyúzni 18 éven át. Nem tudom ki jár "rosszabbul".
58. 06718ca650 (válaszként erre: 53. - Pethoevi)
2011. febr. 7. 20:41
Ezentúl szüljenek a férfiak. :DDD
57. c1e9612cd3 (válaszként erre: 35. - Indiánlány83)
2011. febr. 7. 20:40

és mi a helyzet, ha nem futó kalandról van szó, hanem hosszútávú kapcsolat, ahol a nő szed gyógyszert, viszont egyzser csak ráébred, h ő gyereket akar. Nme egyeznek a dologban, mert a srác még nem, viszont a lány visszaél a helyzetével, és egész egyzserűen titokban abbahagyja a gyógyszer szedését, majd amikor bejön a számítása, és pozitív lesz a terhesteszt, azt hazudja a párjának, h gyógyszer mellett esett teherbe. Sajnos, a közvetlen környezetemben történt meg az eset, és több nő megcsinálta..... Visszaéltek azzal, h a fogamzásgátlók mellett is minimális ugyan, de van kevéske esély a teherbeesésre. És bumm a srác már bele is van kényszerítve vmi olyanba, amit ő nem akart! És nem azt mondta a lánynak, h soha! Csak azt, h még nem! És kevés nő van, aki ilyenkor ne követelné a pasitól, h fizessen, és nevelje a gyereket. Holott szerencsétlen csak be lett rángatva egy szituba, amit nem akart!

Neked hogy esne, ha veled tennék ezt meg?

Nekünk nőknek sokmindenre van lehetőségünk. Ha akarunk gyereket, sokmindenre képesek vagyunk érte, ha nem akarunk akkor is. Egy pasast meg simán belevezetnek olyan élethelyzetbe nők, amit ők nem akarnak. És igen is joga van egy ffinak is azt mondani, h nem, még nem!

2011. febr. 7. 20:40
az a lány akiről szó van a legelején említett w.oldalon mindenkinek (4)szült egy gyereket és főállásban fenyegetőzik a gyerektartásért, holott tudja , hogy egy festő télen (fél év) semmit nem keres! És főállásban minden héten megy az önormányzatba segélyért, ennek minek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook