Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! fórum

SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 5. 22:15
És csak azoknak a véleményét hallod, akikre "ráerőltették" a gyereket?
2011. márc. 5. 22:11
nem a könyvemhez gyűjtök adatokat
803. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 801. - Vagy mégse?)
2011. márc. 5. 22:03
Hülyékkel vagy körülvéve, vagy mi? Arra felé tényleg csak a farkuk után mennek a ffiak?
2011. márc. 5. 22:01
és csodálkoznak, hogy még látogatni sem akarják az így nem kívánt gyereket, nemhogy még fizetni
2011. márc. 5. 21:59
5 ffi-t kérdeztem és mind az öt azt válaszolta a kérdésemre, hogy a nők meg sem próbálták velük megbeszélni akar e gyereket. Egyszerűen rájuk erőszakolták.
800. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 799. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 5. 21:37

Mert tudod mennyi kiadásuk van? Tudod hány családtagot segítenek anyagilag? tudod, hogy gyerek mellett a bevétel fenntartható-e? Tudod, hogy hol élnek? Mert ugye nem mindegy, hogy kell egy otthont teremteniük. Bivalybannádon vagy NY-Magyarországon, Bp-en, ahol mondjuk egy 60 nm-es lakást 10-15 millióért tudsz venni.

Aki csak a bevételből ítél, kiadásra nem is kíváncsi, az pénzügyileg együgyü és felelőtlen.

Szóval ennyi ésszel szerintem te csak ne mond meg a frankót senkinek.


Egyébként olyan sok mindent nem kérdeznek, abból semmit nem lehet megítélni. Nem is dolga a családvédelmisnek.

2011. márc. 5. 21:16
Házaspár, és gyermektelen, jó anyagi helyzettel, igenis nézze meg, és vállalja a gyereket! De gondolom azt te is tudod, hogy sok mindent kérdeznek az abortusz előtt, így azért ki lehet szűrni, hogy ki az aki felelőtlen! Ekkora bevétellel házasként miért ne jöhetne a gyerek? Igenis nézze meg, és legyen tudatában, hogy mit tesz! Hogyan öli meg a saját gyermekét!
798. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 797. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 5. 21:12
Gyermektelen házaspár, mondjuk 25-30 évesek, havi 300ezer Ft bevétellel, kiadáshoz? mi kellene bankszámlakivonat, közüzemi számla, tulajdoni lap? megelőző abortuszok száma 0. Őket hova soroljuk be?
797. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 795. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 5. 20:56
Bocsi, másra válaszoltam! AZt azért a vagyoni helyzetből, a korból, és a megelőző abortuszok számából nagyrészt meg lehet állapítani, hogy felelőtlenség következméánye e a terhesség!
796. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 795. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 5. 20:55
AZt hiszem valami baj lehet a te felfogóképességeddel. Nem tisztem megítélni, de az tuti, hogy védekezés mellett nem, lesz terhesség! (vagy legalábbis igen kicsi eséllyel)Így nem kell keresni, hogy ki a felelős, és ki nem. Ha ezt nem tudod megérteni,akkor nagyon sajnállak!
795. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 793. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 5. 20:52
Te meg személyesen mész gyertyatartónak minden aktushoz, hogy ki volt a felelőtlen és ki volt a szerencsétlen? :P
794. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 788. - C948b987b1)
2011. márc. 5. 20:48
Ja erre csak annyit még, hogy ahogy az aktushoz is, a gyerek nemuzéséhez is két ember kell. Ha felnőtt akkor tudnia kell, hoyg ha szexel, akkor abból bizony lehet gyerek, és abban az esetben nem lehet a nőre hárítani a felelősséget. Ha nem védekezik, akkor azzal vállalja a terhesség kockázatát is! Ennyi, és ezt felesleges tovább ragozni!
793. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 791. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 5. 20:47

Nézd!

Én nem azt mondtam, hogy ne legyen abortusz senkinek. Vannak olyan esetek, amikor igenis szükség van rá, hiszen előfordul, hoyg tényleg védekezik, mégis terhes lesz, vagy erőszakból születne, netán beteg lenne a baba, vagy a mama. Persze ilyenkor mérlegelni kell. Lehet én fogalmaztam rosszul, mert azt írtam, minden abortusz előtt állónak. Igazából maradjunk annyiban, hogy a felelőtleneknek, akiknek minden lehetősége meglett volna a védekezésre, mégsem foglalkoztak vele, csak kikapartatják magukat! És lássuk be az esetek többségében a felelőtlenség miatt kerülnek a lányok/asszonyok a műtőbe!

792. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 788. - C948b987b1)
2011. márc. 5. 20:42
Én meg annak vagyok a híve, hogy ha egy pasi nem akar gyereket, akkor húzza fel a gumit! Így nem érheti váratlan meglepetés! (vagy legalábbis igen kicsi az esélye)
791. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 787. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 4. 15:17
Szerinted aki úgy megy abortuszra, mint más WC-re, azt meg fogja hatni egy ilyen video? Hát, nem. Az egy érzéketlen tuskó, és kár is beszélni róla. Akinek viszont van lelke, annak így is baromi fájdalmas, nem kell még egyet belerúgni.
790. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 786. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 4. 15:16
Miért hiszed, hogy nem tud róla? Nem azért fáj egy nőnek az abortusz, mert fizikai fájdalmat okoz, hanem azért, mert egy ÉLETRŐL kell döntenie, ami benne fejlődik. Ezt semmilyen oktatófilm nem tudja bemutatni, mert annál sokkal mélyebb és fájdalmasabb.
2011. márc. 4. 14:36
Hú de jól kimondtad!...a barátom volt élettársa isközölte, hogy megtartja a gyereket, és nem kell tőle pénz. Na most ott tartunk, hogy állandóan zaklatja hol nincs mit enni, hol fázik a gyerek, hol nincs pelenkára pénz!...A nőnek minden gyerek más apától van. 3 gyerek már éhezett erre megszülte a 4. et. Életében nem dolgozott..gyerekgyáros! Mindenkinek azt mondta védekezik.
788. c948b987b1 (válaszként erre: 740. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 4. 14:07

Védekezés a titok? Van egy csomó nő, akiben megbízik a párja "persze, szedem a tablettát" közben meg alig várja, hogy felcsinálják... Aztán jön a duma, hogy ez a szemét, nem akarja vállalni a gyereket meg engem, pedig ő is akarta, de azért is megszülöm és leperlem a gatyáját is....

Én annak a híve vagyok, hogy egyenlőség ide vagy oda, védekezzen a nő, gondoljon ő rá.

787. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 785. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 4. 13:48

És bocsi, de én nem azt mondtam, hogy ne legyen abortusz, hiszen vannak helyzetek, amikor sajnos elkerülhetetlen, és szükség van rá! De akkor is lássa, tudja mit csinál. Ez leginkább a tizenévesekre vonatkozik, aki szexel, de nem védekezik.

Van olyan ismerősöm, akinek 13 abortusza volt amiről mi tudtuk 3 évvel ezelőttig. AZ ilyet kíméljem, hogy jaj szegény lelke?

Érzéstelenítés nélkül kaparnám ki, hogy megtudja a gyeremeke ennél jóval roszabbat él át!

786. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 785. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 4. 13:45

Hát én nem! Nekem ez gyilkosság! Enyi erővel, ha valakit leszúrnak, akkor az is természetes, és ne is vegyünk tudomást róla, mert az is csak pár másodperc fájdalom?

Igenis tudjon róla, hogy mit tesz a saját gyermekével!

785. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 784. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 4. 10:47

Az élet-halál kérdése morális probléma és nem gyomoré, idegzeté. Én azért nem szúrom le a szomszédot, ha idegesít, mert az erkölcsöm nem engedi, és nem azért nem lenne hozzá szívem vagy gyomrom.

Ha valaki annyi alapján ítéli meg az aboruszt, hogy szegény kicsinek fáj az a pár másodperc/perc, hát gratulálok. Én ennél árnyaltabban gondolkodok.

784. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 782. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 4. 10:30
Már ne is haragudj, de az életet adás,és a gyilkosság között azért van némi különbség sztem!
2011. márc. 4. 08:50
júj, de durva ,így leírás alapján. Én nem láttam a filmet. Mi a címe?
782. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 781. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 3. 21:29

És mi lenne ha... Vetítsük le a terhes nőknek milyen is, amikor literszám töltik a végbelüket vízzel, aztán rommá fossák magukat. Utána azt, hogy vágják szét a hüvelyüket, aztán hogy feszül szana-szét. Ne feledkezzünk meg a fájtalomtól torzult azcokról sem, és persze az elősorduló hibákról sem. Csak hogy tudják mire számítsatnak... :PP


Ez baromi hülye gondolkodás!

781. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 779. - 4aeed0a8dd)
2011. márc. 3. 20:25
Én azt írtam, hogy az abortusz előtt állóknak vetíteném le! Tudja, hogy mit tesz a saját gyerekével, és aki ahhoz felnőtt, hogy dugjon, és teherbe essen, az elég felnőtt ahhoz is, hogy mengézze ezt a filmet!
2011. márc. 3. 19:33
Ez a film esti mese ahhoz képest, amit a gyerekek már láttak itt-ott... Ha tudnád...
779. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 778. - A14deb9047)
2011. márc. 3. 19:31
Ha valaki ilyet vetítene a gyerekemnek, én ráborítanám az asztalt. Bocs. Se hatékonynak, se helyesek nem tartom ezt.
778. a14deb9047 (válaszként erre: 777. - Kiscsibe kicsibe)
2011. márc. 3. 19:12
Minden tavasszal külön engedéllyel és hozzájárulással levetíttetem a filmet. Az egyik iskolám igazgatónője kérte, hogy a hetedikesek is megnézhessék!! (Vállallom még akkor is, ha több éjszaka plusz altatóval-nyugtatóval alszom el.)
2011. márc. 3. 19:09
Nem! AZért ilyen sok, mert sok a felelőtlen állat, aki nem védekezik! Az abortusz előtt megmutatnám nekik a néma sikoly című kisfilmet.
2011. márc. 3. 18:24
azért ilyen sok az abortusz , mert nem tudnák felnevelni, vagy már sok gyereke van és nem kell több.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook