Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! fórum

SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. febr. 23. 17:22

úgy látom nem értitek azt, hogy ha 3 gyereknek sincs akkor minek a 4. nem lehet mindig apellálni mint ő... , hogy "majd lesz valahogy". Egy gyerekem van 22 éves. Lehetett volna még, de minek? Én beláttam..hogy nem kell mindenáron. A Zolinak amit szereztem munkát felfüggesztették. Már 5 hónapja nincs munkája, és ezt a nő tudta, hogy télen nincs.

Most nincs fája!

2011. febr. 23. 13:24
féltékenyt akartam írni, csak szar a klaviatúrám
2011. febr. 23. 13:23

SZtem vagy nincs neki gyereke, és azért éltékeny egy csöppségre, vagy szimplán csak ostoba! Nem a gyrekkel van a baj, hanem az apával, és az anyával. Nem tiltakozni kéne kézzel-lábbal, hanem segíteni a PÁRODNAK. AMikor összejöttetek gondolom tudtad, hogy van gyereke. Elfogadtad ő úgy ahogy volt. Akkor most nem szidni kell a másik nőt, csak mert irigyled azt a keveset ami jár a GYEREKNEK, hanem támogatni. Te pontosan abba a hibába esel, mint a férfiak nagy része, aki azt hiszi, hogy a nőnek kell a pénz! NEM! A gyerek tartásához kell, és az még kevés is amit adnak.(vagy éppen nem adnak!)

SZtem jbban jártál volna, ha csendben maradtál volna.

Reméljük Zolinak megmarad a melója, és lesz legalább olyan gazdag sóher, mint amilyen te vagy!

742. Marjann
2011. febr. 23. 12:24

Én tényleg csak azt nem értem, hogy itt szidja a nőt, meg milyen putriban él szegény és szegény gyerekről lerohad a pelenka és éhenhal..aztán visz egy darab házilag készített szalámit (neszebammeg, kapsz még egy hetet az éhhalál előtt), de mondjuk eszébe sem jutna segíteni, vagy odaadni a pénzt. Oké, ne hívjuk gyerektartásnak, akkor adjon azért pénzt, hogy a gyereknek jobb legyen. Vagy fogja be a száját. Zolcsi megcsinálta a gyereket, késő bánat. Herótot kapok az olyan emberektől, akik neten keresztül baromira szociálisan érzékenyek, de hogy csináljon is valamit, hogy jobb legyen a (világ helyett) akár egyetlen gyerek élete is, na azt már minek.

Remélem a Pontyit, amit kifogsz odaadod nekik, hogy legyen mit enniük.

741. anyucika3 (válaszként erre: 740. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 23. 11:17

Nem érti,nem érti,nem érti....

Elakadtalemeznála,elakadtalemeznála,elakadtalemeznála......

740. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 738. - Vagy mégse?)
2011. febr. 23. 10:29

Te melyik szót nem érted???????? Egyszerűen leírom, hogy még TE is megértsd! HA A PASI NEM AKAR GYEREKET? AKKOR VÉDEKEZZEN! HA VISZONT NEM TESZI? AKKOR VÁLLALJA A FELELŐSSÉGET!

És ne forgasd ki a szavaimat, olvasd el, hogy mit írtam! Nem írtam olyat, hoyg nem akarta volna a gyereket! Nem ismered a történteket, uh nincs jogod elítélni. Igenis leperelem még a gatyáját is, és mindez csekély ahhoz képest, amit érdemelne! A gyereket nem erőltetem rá, ugyanis nem kell látnia, nem kell elvinnie. Viszont ha megcsinálta, akkor fizesse is a gyt-t! És tudod ha ismernéd a körülményeket, nem biztos, hoyg így vélekednél! Elvakult vagy, és ostoba! MÉgegyszer leírom, hátha eljut a tudatodig! VÉDEKEZÉS A TITOK, ÉS A KULCSSZÓ!

2011. febr. 23. 09:35
ez meddő vita, mert Te úgy gondolod én meg így!
738. vagy mégse? (válaszként erre: 736. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 23. 09:33
látod , ezt mondom , nem lehet egy gyereket ráeröltetni a másikra, ha nem akarja! Meg kellett volna kérdezned, hogy ő akar e gyereket? és , ha nem akkor ezt vedd figyelembe, vagyis azt magadnak szülöd, vagy ad pénzt vagy nem, ha akar és tud akkor fog adni magától, ha nem, pld.nincs miből akkor nem.
737. anyucika3 (válaszként erre: 736. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 23. 09:31
Igazad van,jól tetted.Bárcsak anno én is ezt tettem volna.
736. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 735. - Anyucika3)
2011. febr. 23. 09:24

Az én exem ugyanilyen, azzal a különbséggel, hogy azt nem mondja, hogy ő nem akarta.

Csak azt hallgatom, hoyg én ellehetetlenítettem az ő életét. (Ugyanis nem fizetett/fizet ő sem, én pedig végrehajtóhoz vittem az ügyet, és mellette lesz még a büntető ügy miatt is tárgyalás. /mivel a gyt nem fizetése bűncselekménynek számít/)

735. anyucika3 (válaszként erre: 733. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 23. 08:48

Nem érti,és nem érti.....

Csak fújja a magáét,hogy az a szegény szerencsétlen apuka semmiről nem tehet...pffff,ez már nagyon gáz!

734. anyucika3 (válaszként erre: 732. - Vagy mégse?)
2011. febr. 23. 08:46

Akkor miért csinálta mégis meg?Jaaaaa,hogy nem tudta,ha szexel abból gyerek is lehet....

Hát vannak ilyen pasasok,akik azt képzelik,hogy csak a nő dolga a védekezés.Aztán ha baj van lelépnének.

Jó magas iq-val rendelkezhet szerencsétlen...

733. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 732. - Vagy mégse?)
2011. febr. 23. 08:30
Te meg ha emlékeznél, leírták páran, hogy ettől még a felelősséget vállalni kell!
732. vagy mégse? (válaszként erre: 729. - Anyucika3)
2011. febr. 22. 22:14
ha emlékeznél mondtam, hogy az apa nem akarta a gyereket, mert tudta nincs állandó munkája.
731. Marjann (válaszként erre: 724. - Vagy mégse?)
2011. febr. 21. 23:47
Ja, látom ez az új bizniszed. És működik, vagy a bevételből kifizetitek a gyerektartást?
730. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 729. - Anyucika3)
2011. febr. 21. 11:03
Azért mert az még nagyobb felelősség lenne, mint a gyerektartás, és lássuk be, bizonyos lemondásokkal is járna! A felelősség vállalása meg nem megy! (Nem csak Zoliról beszélek, hanem a ffi társadalom nagyrészéről)
729. anyucika3 (válaszként erre: 728. - Vagy mégse?)
2011. febr. 20. 22:05
Akkor miért nem az apjával él a gyerek?Milyen szülők az ilyenek??!
2011. febr. 20. 21:58
na, nem voltam vele bunkó, csak itt érzékeltetem a dolgot. A mocsokban fekszik az a a gyerek,ma meglátogattuk. Az udvaruk egy szeméttelep mint némelyik romaudvar
727. anyucika3 (válaszként erre: 724. - Vagy mégse?)
2011. febr. 20. 21:38
Gyerektartást vigyen neki az apja,tisztességes összeget rendszeresen havonta.Ha már megcsinálta az a félkegyelmű,abból lehet szalámit is venni,meg számlát fizetni,ruházni..stb,amire egy gyereknek szüksége van...
726. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 724. - Vagy mégse?)
2011. febr. 20. 20:52
Ja, és ha nekem ilyen stílusban hoznál, én tutira hozzád vágnám! :)
2011. febr. 20. 20:52
Sztem ha vitted, azt a gyereknek kellett vinni. Őt pedig az apja felelőtlensége miatt nem illene így nevezni!
2011. febr. 20. 20:22
vittem annak a nyomorultnak egy rúd szalámit
723. Indiánlány83 (válaszként erre: 717. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 19. 12:14
Lehet odaát az összes hozzászóló rajtad kívül az itteni fórumindító, csak különböző neveken. :D Szóval úgy tuti sarokba leszel szorítva. :D:D
722. Indiánlány83 (válaszként erre: 706. - Pethoevi)
2011. febr. 19. 12:13
:D:D:D
721. kozmami
2011. febr. 18. 23:01

Én, mikor összejöttem a párommal, akkor mondtam neki, hogy szedek gyógyszert, de ő akkor is felhúzta a gumit. És én ezt egy percre se vettem zokon, inkább örültem, hogy végre egy felelősségteljes pasival hozott össze a sors. Persze egy idő után a gumit elhagytuk, majd később a gyógyszert is, mert mindketten akartunk egy bébit, aki most fél éves.


Amúgy elég gusztustalannak tartom, mikor egy nő ilyennel akar megfogni pasit, hogy fogja magát és terhes lesz. Nem igen hiszek a véletlen teherbe esésben. Persze biztos nem kizárt, de azért lehet tenni gyermekáldás ellen igen sok mindent!

Na, de ne térjünk el a tárgytól: ha a pasi nem akar gyereket, húzzon gumit!

Bocs, hogy csak ismétlem a rengeteg előttem szólót!

2011. febr. 17. 11:59

Itt ugyan olyan meddő ez a vita,mint ezen az oldalon.A vélemények nézőpont kérdése,hogy ki melyik oldalon áll.Akit érint valamilyen formában az már nem pártatlan,és mint tudjuk "minden szentnek maga felé hajlik a keze".

De reális látással,ha nem akarjuk egyik felet sem védeni,kimenteni a felelőtlensége alól,akkor bizony nem mondhatunk mást,minthogy a felelősség 50-50%.

719. d3752afcf3 (válaszként erre: 717. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 17. 11:56
ne foglalkozz vele.
718. anyucika3 (válaszként erre: 717. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 17. 11:45

Hova?

Ezért engem is mindenhol támadnak ha le merem írni,hogy a gyerek a 2 szülő felelőssége,kötelessége a róla való gondoskodás.

Pláne olyan helyen,ahol elvált apukák új feleségei nyavalyognak,vagy szeretők.

2011. febr. 17. 11:38
Ezt leírhatnátok odaát is, mert engem néznek hülyének! :)
716. anyucika3 (válaszként erre: 714. - Kiscsibe kicsibe)
2011. febr. 17. 11:36

Az a "nem normális",aki nem vállal felelősséget a dolgaiért,tetteiért!Aki pl megcsinál/megszül egy gyereket,és nem tudja tisztességesen felnevelni.

Ebben a dologban a 2 szülő,és nem csak egyik!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook