Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! fórum

SpermaJOGOK, avagy a férfiak is dönthessenek, akarnak e gyermeket! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
655. pethoevi (válaszként erre: 651. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 18:02
:-DDD
2011. febr. 12. 17:47
Ahogy elnézem, ez is a világ legrövidebb könyveinek egyike lesz :D :D :D
2011. febr. 12. 17:40

látom, spiccen vagytok! Jól van..

Különben a következő kis könyvemhez gyűjtöm az adatokat, ahhoz indítottam a másik fórumot.

652. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 651. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 15:51
megnézem :D
651. a14deb9047 (válaszként erre: 650. - A14deb9047)
2011. febr. 12. 15:09

Milyen pasit szenetnél, és mit várnál tőle! ...

(... a legfontosabb: meddő legyen!! az eddigiek alapján :DDDDD)

2011. febr. 12. 15:06
De már van egy új fóruma! :D
649. Marjann
2011. febr. 12. 15:04
:) Hihetetlen, hogy még mindig pörög a fórum:D Sajna nem tudok nagyon gépnél lenni, így igen lemaradtam... Azért szóljatok, ha megváltozott már a törvény és azonabizonyosoldalon letölthető a beleegyező nyilatkozat:D
648. Indiánlány83 (válaszként erre: 641. - Vagy mégse?)
2011. febr. 11. 17:35

Én még szőrmebundát se vennék fel!

A transzparensre kéretik ráírni, hogy le a szőrmebundákkal is!!!

2011. febr. 11. 11:53

Figyi!

Ennek az egésznek akkor lenne értelme, ha előre dönthetne a férfi, hogy nem akarta. DE! Lásd a korábbi írásomat, hogy ez miként védhető ki, amire lássuk be, kevés az esély, hogy bárki belemenne. Ha utólag lehetne ezt mondani, akkor minden másfeledik pasi élne ezzel amikor tönkremegy a kapcsolat. Bocsi, én nem akartam, így nem kell fizetnem utána. Lássuk be, ez nem jó ötlet! Éa akkor lássuk a következő verziót! Mi van akkor, ha MÉG egyikük sem akarja a babát, de mondjuk van a nőnek egy olyan rendellenessége, ami miatt az abortusz kizárt! Akkor adja otthonba csak mert nem akarta, vagy mert nem jó időben jött! És mi van akkor, ha úgy jár, mint én? Azt mondták sosem szülhetek természetes úton! Volt négy lombikom, ami szintén ezt bizonyítja! Három gyerkőcöt adoptáltam, és mégis terhes lettem! Nem védekezte, Felelőtlen voltam? Nem hiszem, hiszen papírom van róla, hogy nem lehetek spontán terhes! A következőnél már tudtuk, hogy bármi lehet. APa nem akart gyereket, nekem nem volt védekezési lehetőségem különböző okokból, mégsem védekezett! Akkor most sajnálnom kéne, hoyg ő is úgy járt, mint Zoli? Felnőtt ember. Tudta, hogy mit kockáztat! Egy férfinak akkor van esze, ha ebben a dologban nem hagyatkozik csak arra amit a nő mond, hanem ha nem akarok, akkor teszek ellene!

646. d3752afcf3 (válaszként erre: 612. - Vagy mégse?)
2011. febr. 11. 11:04

ha nem akar, védekezzen!

nem elég nyilvánvaló?

nem veszed a lapot, hogy eddig mindenki hülyeségnek tartotta az ötletedet? legalábbis egy normális nő nem gondolkodhat másképp. szerintem.

2011. febr. 11. 10:20

erre nem tudok mit mondani, de egy biztos a nőnek éreznie kéne, hogy csak kihasználják!..ha, nem akkor pont olyan...h... mint a történet főhőse a

"Zoli"-

644. pethoevi (válaszként erre: 641. - Vagy mégse?)
2011. febr. 11. 10:09

te is tudod,h a pasik nagy általánosságban gyávák.nem fogja azt mondani,h ha gyereket akarsz,akkor elhagylak,mert neki is jó,h valaki főz,mos,takarít rá és belemegy,vagy ha nem is megy bele,de védekezés mellett baba lesz.Az tök mindegy,h akarják-e.Meg tudod,a pasiknak a legkönnyebb én személyesen találkoztam olyannal,aki későn tudta meg,h babás,mert rendesen megvolt neki,ha megtudja időben,akkor elveteti.Namost szerinted az lojális azzal a kis élettel szemben,h mindenki elhagyja?

Ne haragudj,de benned semmiféle szociális érzékenység nincsen.

És igenis vannak olyan pasik,akik úgy tudják hitegetni a csajokat,h azok ész nélkül mennek bele dolgokba,nem csak a babára értem.

643. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 641. - Vagy mégse?)
2011. febr. 11. 10:00

"a lánynak éreznie kéne a pasin hogy nyomásra bólogat "

Persze, meg rögtön azt mondhatnánk, hogy ne hazudjon a pasi se meg senki. Az ilyen elméleteket hívjuk utópiának.

2011. febr. 11. 07:41
utolsó mondatnál nem vette a gép, jav. ..tele
641. vagy mégse? (válaszként erre: 640. - Pethoevi)
2011. febr. 11. 07:33

tehát egy hosszútávú hitegetésre gondolsz!. Biztos elfogult vagyok,gondolom a lánynak éreznie kéne a pasin hogy nyomásra bólogat és nem is akarná azt a gyereket. "a nem akarásnak nyögés a vége" hát Ő nyögve bólogat. Az ilyennek nem szabad szülni!!!! Keressen mást! Akinek felfele görbül szája, hogy a lány tőle akar gyereket!! A ffi miértjét ki kellene deríteni,


-azért nem akar, mert még nincs (anyagi) egzisztenciája?

-nem szereti annyira a nőt, hogy tőle akarjon? -még fiatal?


bármelyik a válasz nem szabad szülni!!!!

ott fogja hagyni ha rá van eröltetve


Te sem vennél fel egy juhászkabátot egy szőrmebunda helyett!


Ez egy vitafórum, úgy van értelme , ha így visszük és nem személyeskedve, te rosszindulattal stb.

640. pethoevi (válaszként erre: 636. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 23:13
amúgy rittyenthetek neked egy romantikus történetet.mert tudjuk,h van az az élethelyzet.Pl.nő,32 éves.Beleszeret a pasiba,akinek szintén megtetszik a lány,de nem akar komoly kapcsolatot,csak nem akarja megbántani a lányt.A lány persze álmodozik,ház,gyerek,stb.A pasi meg csak bólogat,mert egy gyáva f@sz,vagy lúzer,vagy mindegy.Szóval bólogat,mert tudja,h a nőnek ez fontos,és nem akarja elveszíteni esetleg.Belemegy a baba dologba,aztán mikor kiderül,h a csaj terhes,beijed és lelép...Na?Ilyen helyzetbe azért kerülhet a lányod is (tök mindegy,h van-e!!!)Így értehető voltam?
639. pethoevi (válaszként erre: 637. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 23:11

párszor

de szerintem tök mindegy,h mi az alaptörténet.a lényegen nem változtat.elszabadulna a pokol,ha végig gondolod,te is belátnád!

638. pethoevi (válaszként erre: 636. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 23:09
jajj,te mondod folyton,h ne lovagoljunk a szavakon.tudod,h mit kérdezek
2011. febr. 10. 22:43
Elolvastad az alaptörténetet?
636. vagy mégse? (válaszként erre: 634. - Pethoevi)
2011. febr. 10. 22:41
nem túl jó a hasonlat, mégpedig azért ,mert elég ebből az jött le, hogy csak akkor kefél a lány ha egyből szülhet?
2011. febr. 10. 22:35
hát ez az! így is tele van a menhely ilyen gyerekekkel, és ezt meg kell előzni. Ha tudja a nő , hogy maga nem tudja felnevelni(mert pld.munkanélküli,segélyekből tengődik stb) és tudja azt, hogy az apától nem kap pénzt, mert esetlegesen 'majd' egy új törvény ki fogja mondani " aki nem akarta apa, azt nem lehet kötelezni! ---nem fog szülni! meg fogja gondolni!
2011. febr. 10. 22:25
Ja,és az én kérdésemre sem válaszoltál,hiába mondod,h igen:akkor is ezt hajtanád,ha a lányodat hagyná faképnél a pasija,mondván,bocsi,már nem is akarom a gyereket!Ugyanis a pasik is tudnak úgy viselkedni,ha nagyon meg akarnak szerezni egy nőt,h jó,akkor legyen gyerek,aztán lelépnek...Szóval?Akkor is szeretnéd,ha ez a hülység megvalósulna?
633. pethoevi (válaszként erre: 632. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 22:23

hát jó!Ha nem tud neki enni adni,az felelőtlenség,de ez már más kérdés!Arról van szó,h annak a gyereknek,ha már megszületik,mindent meg kell adni a szülőknek,jelen esetben Zolinak!Ha tetszik,ha nem!!!Mert megcsinálta azt a szerencsétlen gyereket!A nő szemét volt és hülye,ezt szerintem senki nem vitatja,de gondolkozz már,h mit eredményezne egy ilyen hülyeség,amiért te itt kapálózol??????Tele lenne az ország olyan gyerekekkel,akik nem ismerik az apjukat és az anyák meg megdögölhetnek!

Amúgy csak az idődet fecséreled ezzel az egésszel,ezt soha nem fogja a parlament elfogadni,hiszen a gyereket legelső körben a családban való nevelkedés joga illeti meg,innentől kezdve halott ügy!

2011. febr. 10. 22:19

Figyike! csak leírom én is még egyszer: attól, hogy mindketten felelőtlenül keféltek nem kell megszülnie a nőnek, főleg , ha nem tud enni adni neki....!


Azzal egyet értek, ha van pénz a gyerek felnevelésére akkor gyia! De akkor is kérdezze már meg a pasit!

631. pethoevi (válaszként erre: 612. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 21:57

Figyike!Csak leírom mégegyszer:Ha egy pasi nem akar gyereket,akkor ne dugjon!!!!

Dönthet:gumit húz,elkötteti magát,vagy a legegyszerűbb:nem szexel!!!!stb.

Ha szexel,akkor tisztában kell lennie azzal,h tabletta mellett is megeshet,h baba lesz,sőt,a gumi is kilyukadhat,tehát 100%os fogamzásgátló módszer (azaz,baba gátló módszer) nem létezik,max ha nem teszi a kukit be.Érthető?

Ha beteszi,abból lehet baba.Akár csak 0,1% rá az esély,akkor is lehet!!!!!!!!!!

2011. febr. 10. 21:16
én úgy érzem mindenre válaszoltam
2011. febr. 10. 21:15
De igen. MI értelmesen beszélgetünk, kérdezünk, viszont a kérdéseinkre válasz nem érkezik...
2011. febr. 10. 21:14
Tied a pálya...ennyi
627. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 625. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 21:13

:DDDDD

Hát ebben a topikban tényleg nem lehet értelemesen beszélgetni, maga a felvetés is vicces :D

626. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 624. - Vagy mégse?)
2011. febr. 10. 21:12
ugyan, mire lennék irigy? :D a zolcsikára? :D :D :D
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook