Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sote - tapasztalatok fórum

Sote - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9. 1907a944d3 (válaszként erre: 1. - 65c29082e4)
2009. júl. 21. 15:36

Szia!

Én is jártam a Sote-re,kb.5évig.Túl vagyunk öt lombikon,amiből háromszor terhes lettem,csak sajnos mindig elvetéltem.Ennek elenére meg vagyok elégedve velük,nagyon emberségesek.Nekem azóta született egy kis lányom,spontán lettem terhes,aki7hónapos.Sok sikert,kitartást és még több türelmet kívánok neked!!!Ha kiváncsi vagy valamire,irj nyugodtan,ha tudok szívesen segítek.

üdv.

2009. júl. 21. 14:36

látod milyen buta vagy,én leirtam a véleményemet hogy segitsek neked mert van jobb hely de ha neked ez a legjobb legyen.

okosabb vagyok e téren mint te ugyanis én is a sotéhoz tartozom munkailag csak gyerekrészen.

többet hallottam róla mint te,de nem megbántani akartalak.

mindegy.

hagyjuk is egymást azt hiszem fölösleges kivánom hogy jó tapasztalatod legyen és sikerüljön a baba.

a koraszülött intenzivük és a neonatológusuk viszont tuti.

7. 65c29082e4 (válaszként erre: 6. - Zsanetta)
2009. júl. 21. 14:27

Na ennek a beszélgetésnek semmi értelme. Nem azért nyitottam a fórumot, hogy szapuljak orvosokat, illetve kórházakat.

A lényeg hogy te ilyen okos vagy és a legjobb helyet választottad.

Sok sikert kívánok!

2009. júl. 21. 14:25

nem rábeszélni akarlak sem lebeszélni,véleményt kérdeztél.

de tudod mit jó helyen vagy,ha neked ez igy jó.

5. 65c29082e4 (válaszként erre: 4. - Zsanetta)
2009. júl. 21. 14:21
Figyu! lebeszélni nem kell. Oda járok és pont. Itt most nem az a kérdés, hogy hova járjak. Én már oda járok, és majd ha rossz tapasztalatom lesz, eljövök. Egyébként teljesen ingyenes, semmiért se kell fizetni. CSak az injekciót kell kiváltanom.
2009. júl. 21. 14:18

egészségügyi dolgozók valaki doki valaki növér mint én és arra panaszkodnak hogy túlstimuzták öket,nem vtték észre a probléámát.

stb.

volt hogy stimuzták a lányt és az orvos szabira ment igy leállitották.

én rendes központba mennék,hidd el nem drágább .söt és szakemberek foglalkoznak veled.

és van ideje rád.

van hogy 30 percetket is beszéltek és mindez csak ingyen mert itt nincs hálapénz,nem adható.

csak rutin vizsg kell fizetni.

ez pl a kaali

3. 65c29082e4 (válaszként erre: 2. - Zsanetta)
2009. júl. 21. 14:15
Mert egy barátnőm is oda járt és elsőre sikerült. Eddig velem is mindenki nagyon kedves volt, nem gondolom, hogy bármi baj lesz. Bízom a dokiban. Ők miért mondják mind a négyen hogy nem jó?
2009. júl. 21. 14:11

szia !!

én nem oda járok de 4 ismerösöm is oda járt szerintem addig hagyd ott öket amig lehet.

nem ez a specialitásuk,igy nem is tudnak jól szakmailag.

miért öket választottad??

2009. júl. 21. 14:07

Sziasztok!


Most indult a Sote-n a lombikprogramunk. Keresek olyan sorstársakat, akik valamiért ide jártak/járnak/járni fognak. Csináljuk végig együtt, osszuk meg a tapasztalatokat és segítsünk azoknak akik még előtte állnak. Hátha így könnyebb!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook