Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SOTE II. Szülészete - tapasztalataitok? fórum

SOTE II. Szülészete - tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 27. 14:17
Nem találok ilyen nevű fórumot :( Pedig engem is nagyon érdekel!!
2013. szept. 4. 20:59
Az "Akik a II.női Klinikán szültek vagy szülni fognak" fórumban vannak infók, nézzetek át oda. :)
2013. aug. 28. 13:34

Sziasztok!

Én november elején fogok szülni a Sote II-n. Engem is érdeklenének infok a felújítás állásáról, és az aközbeni működésről, valamint a szülésfelkészítő tanfolyamról is.

Előre is köszi, ha valaki tud infot.

40. mzs008
2013. aug. 21. 08:23

Sziasztok.

Engem is érdekelne.2011-ben Gál Emese volt a szülésznőnk s nagyon-nagyon jó emlék fűz a szüléshez.Ezúton is gratulálok neki a babájához!

Így én is keresek...vagy esetleg a szülésfelkészítő tanfolyam érdekel még.Tud valaki valamit róla?

2013. aug. 15. 01:03
Kedves Hópihe! Köszönöm az öszinte kritikát. A munkatársaim szeretete nem érdekel ez szubjektív álláspont. Én sem szeretek mindenkit a világon. A vizit alatt a fűzetből dolgozom uram bocsá.A gyógyszerosztás híányáért elnézest kérek,de egyedül voltam.Köszönöm a paraszt jelzőt És,ezúton szeretnék gratulálni egészséges gyermekéhez!!!
2013. márc. 7. 14:14
Tudtok valamint a SOTE II-ről mostanában? Építkezés felújítás? Érdemes ott szűlni? Vagy meneküljek?
37. danama (válaszként erre: 36. - Kagylo30)
2011. jún. 15. 17:46
én is csak ajánlani tudom .-)
2011. máj. 18. 22:08

Dr.Sára Levente.Sok kismamával beszéltem,nagyon meg voltak elégedve a doktor úrral.Rengeteget segít szülés közben.Szerintem messze menőkig a legjobb orvos.Türelmes,megértő,lelkiismeretes.Bármit meg lehet vele beszélni,figyel a betegeire.Jó választás,mindenkinek csak ajánlani tudom!:)

Azon kívül magánrendelésén is el lehet érni:

1012 Budapest, Várfok u. 15.

Bejelentkezés: 06-1 / 213-9780

35. Orsi86
2010. nov. 7. 09:54
Sziasztok! Sebestyén Andrást ismeri valaki?
34. danama
2010. okt. 1. 10:28
most jelent meg a szülés cikkem
2010. szept. 9. 14:53

Sziasztok!


Sobel doktort ismeri valaki? Tapasztalat?

32. danama (válaszként erre: 31. - BeaÉrd)
2010. aug. 25. 18:21
én is nála szültem nagyon szuper doki
2010. aug. 25. 16:49

szia!

jó rég nem írt senki!én is ott szültem,pontosabban született a kislányom tavaly novemberben!

vajúdó van!ott is bent lehet a párod,csak ha valakit vizsgálnak akkor kiküldik!nem zavaróak az apukák,mert mikor már beindul a buli akkor visznek a szülőszobára!

Sára Leventénél szültem,szuper doki!


szülésznő nekem nem volt fontos,mert nem akartam!nem tudom mennyiért vállalják,pont elég volt akkor a dokit is fizetni!


a szobák pedig szuperek,ne aggódj azon,hogy kettesbe legyetek! a leendő apukának lesz elég intézni valója tehát nem lesz ott veled mindig és akkor csak egyedül vagy!a csecsemősök nem igazán járnak fel oda a szobákba!

6 ágyas kultúrált szobák vannak.nekem nagyon jó volt a társaság és volt kitől kérdezni ,mert első babám!

2010. júl. 21. 14:56

Mi 2008-ban szültünk ott - nagyon meg voltunk elégedve. A doktor bácsink magán ( külsős ) - javaslatára nem fogadtunk külön szülésznőt. Azt mondta, aki bent van - és vele szokott "dolgozni " mind nagyon rendes, és ha fogadok, lehet, hogy egy 24-órás műszak után rángatjuk vissza, ami senkinek nem jó.

Sajnos a nevére nem emlékszem a szülésznőnek, de egy szűk 40-es, kifejezetten duci hölgy volt. Maximálisan nagyon meg voltunk vele elégedve, rengeteget segített, és nagyon kedves volt!

Vajúdóból nincs külön 1-ágyas, csak a közös, de apuci végig bent lehet ( kivéve, ha valakit vizsgálnak, akkor megkérik őket a távozásra időszakosan ).

Szülés utáni 1-ágyas van, 10 000 ft/napért, de:

másik emeleten van, mindenki bejárkálhat ( ami szerintem nem túl nagy előny frissen szülés után ), apuci bent lehet látogatási időben, más is, csak mindig egyesével.

Garantálni nem tudják, hogy lesz 1-ágyas, az mindig lutri.

Először én is 1 ágyast szerettem volna, aztán a nagy rohanásban nem lett, amit nagyon nem bántam meg, mert a többiek is sokat segítettek, és így sokkal könnyebb, volt, mint egyedül.

Egészében véve én maximálisan meg voltam elégedve, a nővérkék sokat segítettek, általában kedvesek is voltak.

Én tuti oda mennék másodjára is.

29. ADRIENN7609 (válaszként erre: 7. - Bar-Bara)
2010. júl. 21. 14:39
VÁRBÍRÓ SZABOLCS
2010. júl. 21. 14:26
ÉN MINDKÉT FIAM OTT SZÜLTEM.AZ ELSŐ FIAMMAL ALAPOSAN MEGSZENVEDTEM,MERT RÖVID VOLT A KÖLDÖKZSINÓR,DE MINDENKI NAGYON RENDES VOLT.HOZZÁ TENNÉM,HOGY A DOKIT 2 NAPPAL A SZÜLÉS ELŐTT FOGADTAM MEG,ÉS NAGYON ODA TETTE MAGÁT,DE NEM A PÉNZ MIATT˘! EZEK UTÁN PERSZE A MÁSIK FIAM IS NÁLA SZÜLTEM,A MÁSIK FIAM GÁTVÉDELEMMEL SZÜLETETT,ÉS MINT A VILLÁM,HOZZÁ TENNÉM,HOGY A SZÜLÉSZNŐ EGY ANGYAL VOLT(SZILVINEK) HÍVJÁK.DE AZ ORVOSOM IS NAGYON RENDES VOLT!
27. danama (válaszként erre: 26. - Bar-Bara)
2010. júl. 17. 08:11
én az ilyeneket elküldeném wc-s néninek ott morogjanak a sok sz.. miatt
2010. júl. 16. 22:07
:S nagyon durva, némelyek mit képzelnek, hogy mindent lehet, mert ő az eü-s!!!
25. danama (válaszként erre: 24. - Rétibaba)
2010. júl. 16. 09:03
édes nagyon
24. rétibaba (válaszként erre: 23. - Danama)
2010. júl. 15. 18:08

Nem bizony. Sőt, én dec 18án szültem reggel (hajnal fél 3-ra értünk be), de 16án délelőtt bementünk a kórházba, mert lett folyásom, és a dokim javasolta hogy menjek be inkább megnézi, nem-e magzatvíz kezdett szivárogni. Namost dec 31-re voltam kiírva, de az uh szerint jan 7. Eszembe nem jutott hogy ilyen közel a szülés, és bizony még bent figyelt az intim piercingem. Pechemre akkor is ez a már elnézést, de debil szülésznő jött faggatni, hogy mikor kezdődött a folyás, ne tudjátok meg a hajamat leordította hogy mit képzelek én hogy még nem vettem ki...

Hiába mondtam hogy még nem terveztem szülni, de

pont leszarta. Ezek után összeteszem a két kezem hogy nem Ő vizsgált meg akkor, szerintem tuti leugrottam volna a vizsgálószékről...

23. danama (válaszként erre: 21. - Rétibaba)
2010. júl. 15. 15:04
akkor nem csak nekem van róla ilyen véleményem
2010. júl. 15. 09:28
jáj :S
21. rétibaba (válaszként erre: 20. - Danama)
2010. júl. 15. 09:11

Én is elolvastam a cikket, utólagos engedelmeddel. Szerintem decemberben, amikor én szültem, szerintem még ott dolgozott...

Legalábbis amig a saját szülésznőm beért volt szerencsém egy hasonló testalkatú+modorú szülésznőhöz...

20. danama
2010. júl. 15. 08:12

nekem nem volt fogadott szülésznőm, de Móni és Kinga nevű nagyon aranyos volt velem, velük szültek.


viszont olvasd el a vaklárma c cikkemet, sajnos őt nem tudom, hogy hívják és remélem nem dolgozik már ott

2010. júl. 14. 08:13
értem :)
18. rétibaba (válaszként erre: 17. - Bar-Bara)
2010. júl. 14. 07:54

Igen, ráadásul nem is olcsó! Nekem Tigyi Zsuzsi volt, nekem nagyon szimpatikus, elég határozott csajszi:) És tudja mi a dolga. A tarifáját megírom priviben ha érdekel.

Ellenben nem árt megkérdezned az orvosodat is, hogy kivel dolgozik szivesen, nálunk úgy volt hogy a dokim megkérdezte, hogy "anyáskodó" vagy "határozott" jellemű szülésznőt szeretnék, és úgy ajánlott. Nálunk a Párom "anyáskodott" felettem, így határozottat választottam:)

2010. júl. 13. 20:55

Ki volt a szülésznőd?

Ha fogadod, akkor mindenképp tarifás, ugye?

2010. júl. 13. 20:54

Köszi!

Ez nekünk nagyon fontos

15. rétibaba (válaszként erre: 14. - Bar-Bara)
2010. júl. 13. 20:51
Elképzelhető:) Ha szülésznőt fogadsz, Ő úgy is behív egy szülőszoba látogatásra, meg megismer Titeket, akkor nyugodtan megkérdezheted, hogy van-e rá lehetőség!
2010. júl. 13. 20:46

rétibaba köszi!


danama igen nagyon aranyos!



ha felfogadnám a doktornőt és egy szülésznőt, akkor csak elintéznék :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook