Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sós a hüvely és kidörzsölődik fórum

Sós a hüvely és kidörzsölődik (beszélgetős fórum)


14. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - One.man)
2011. nov. 17. 16:26
Miért nem megy orvoshoz?:)
2010. márc. 2. 23:22
Én nem szedhetek fogi gátlót, valahol sikerült mégis elkapni. Állítólag idegen helyen wc használat, illetve az intim mosakodók se biztos hogy jók. Kb 1.5 hónapja a flóra mosószappant használom, nincs abba illatanyag, szinezék. A tusfürdökbe, illatos szappanba szinezék is van, arra is lehetünk érzékenyek.
12. Csipkerózsika (válaszként erre: 9. - Dorkabogár)
2010. márc. 2. 14:21

Ez a fogamzásgátló mellékhatása. Jobban tennéd, ha váltanál egy másikra, mert egyik fórumon írta egy lány, hogy neki a gyógyszer abbahagyása után sem állt helyre és azóta csak sikosítóval tud szexelni.

Nekem szerencsére abbahagyás után magától visszaállt. De míg szedtem a tabit, volt hogy fájt a szex. A leghevesebb izgalom mellett is száraz voltam. Gyógyszer.

2010. márc. 2. 14:08

2 évvel ezelőtt írta, azóta megoldódott a probléma bizonyára.

Hasonló tünetem volt nem túl rég. Fehér túrós szerü folyás, és minden tünet ami csak lehet. Fájt, csípett, viszkedett is. Kaptunk 1 - 1 tablettát - kenőcsöt, én még kloin hüvely tablettát.

" A készítmény olyan hüvelyi fertõzések ellen hatékony, amelyeket protozoonok és/vagy gombák okoznak. A metronidazol a hüvelyi trichomoniasis ellen, a miconazol nitrát a gombás fertõzések ellen hat. A fertõzés kezelése fontos, mert elhanyagolása esetén továbbterjedhet a belsõ nõi nemi szervekre, petevezetékre, petefészekre és a méhre.

A kezelés alatt tilos szeszes italt fogyasztani!

A kúra alatt kerülni kell a nemi életet. Az nem is nehéz mert ha fáj, és a vissza fertőzés veszélye ál fennt. "

Mindenképp doki!!

10. Ildike91 (válaszként erre: 9. - Dorkabogár)
2009. aug. 20. 23:31
De hát gondolom ha kellően felizgulsz akkor nincs probléma?!
2009. márc. 2. 15:47
Sziasztok! Nekem is ilyesmi gondom van. Másfél éve vagyunk együtt a párommal, június óta szedek fogamzásgátlót, és kb. azóta majdnem minden együttlét után teljesen kidörzsölődik mindkettőnknek. Legtöbbször csak nekem, de mostanában neki is. Piros lesz és nagyon ég. Előtte nem volt ilyen. Azt vettem észre, hogy alig nedvesedek be, pedig ezzel sem volt probléma. Síkosítót is használtunk többször, úgy egy kicsit jobb, de nem az igazi, így is kidörzsöl. Hüvelygombával már kezeltek, egész kiskorom óta van folyásom, amire minden orvos csak gomba elleni kenőcsöket meg hüvelykúpokat ad, de egyik sem használ. Szerintetek csak az a baj, hogy nem vagyok elég nedves vagy ennek más oka is lehet?
8. Ndia
2009. jan. 18. 11:15
de most nézem az időt, már biztosan megoldódott.
7. Ndia (válaszként erre: 1. - One.man)
2009. jan. 18. 11:14
szerintem hüvelygomba. nem mindig okoz viszketést, és nem mindig vannak egyértelmű tünetek. de az érzékenység, az apró fehér darabok, és a férfi nemi szervi pirosodás szerintem egyértelműen gombásodás.
2008. júl. 3. 09:20

sziasztok

Van egy kis problémám, elöző héten lett vége a menszeszemnek, és 1 héttel később a barátommal voltam, az ujjával kezdett el izgatni, és azt vettük észre hogy véres a keze, már nem ez a első eset. Már kezdek nagyon beijedni. Mi lehet a gond hogy csak úgy vérzik, de nem úgy mint a menszesz.

Az elején normális volt, de pár percel olyan. :S

2008. febr. 26. 21:17
Első próbálkozásként használjatok sikosítót! hátha segít.
2008. febr. 26. 21:11

érdekes mert nálunk meg pont a barátomnak dörzsölődik ki ugyanígy.

aktus után a makk alatti bőr piros neki és fáj vagy 3 napig,majd elmúlik mindez.

nekem semmi bajom.Nem viszket nem fáj semmim,nincs kóros folyásom sem.

én arra gondoltam hogy lehet allergiás a nedveimre.

vagy túl savas az én környeztem már neki?

3. one.man (válaszként erre: 2. - Sziszy84)
2008. febr. 26. 17:26
rendszeresen jár orvoshoz mivel fogamzásgátlót szed, akkor a doki csak észrevette volna gondolom!? egyébként semmilyen tünet nincs... csak hogy kidörzsölődik :(
2. sziszy84 (válaszként erre: 1. - One.man)
2008. febr. 26. 16:08

Hello!

Szerintem a barátnőd hüvelye gyulladásban szenved. El kellene mennie egy nőgyógyászhoz, ott kapna hüvelykúpot, krémet, esetleg szájon át bevehető gyógyszert. Arra az időre "sajnos" fel kell függeszteni az együttléteket.

2008. febr. 26. 15:55

Üdv!

Olyan érdekes problémám lenne, hogy barátnőm nemi szervében (hogy só vagy nem azt nem tom) de sóhoz hasonló kis szemcsék kidörzsölik, attól függetlenül hogy elég nedves... igy egy együttlét után már bele sem tudunk kezdeni egy újabba, mert fáj neki, kidörzsölődik! már használtunk síkosítót is! mitől lehet ez? illetve volt e már ilyen tapasztalata valakinek?

A válaszokat előre is köszsönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook