Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sokszor egész nap alig eszek, aztán este(9 és éjfél között)... fórum

Sokszor egész nap alig eszek, aztán este(9 és éjfél között)... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 28. 19:05
Este 6 tájban eszek komolyabbat aztán még-még :), addig max egy joghurt
2023. márc. 27. 23:14
Most ahogy összeszámoltam, kb 4000 kcal/1,5 óra
11. Soufflet (válaszként erre: 9. - 3d6ae87125)
2023. márc. 12. 18:57
Az tok mas. A zugevo olyan ember, aki tagadja, hogy mennyi mindent megeszik, "csak a levegotol hizik".
10. Soufflet (válaszként erre: 4. - K-né Zsóka)
2023. márc. 12. 18:55
Nekem ez nem menne. Mikor meg futottam, elotte egy oraval valami tesztas kajat ettem, ugy ment. Reggel ures gyomorral nem. De tornazni tudtam. Megittam egy pohar vizet, es hajra!
2023. márc. 12. 18:05
Ezt hívják - nem orvosi nyelven - zúg evőnek
2023. márc. 12. 00:58

Hát ami azt illeti, én is mindig este vágyik éhes. Mindegy mit és mennyit eszek nap közben.

Viszont egy év alatt 25 kilót fogytam úgy, hogy 6 után már nem ettem, bármennyire is kívántam. A nasit sem vontam meg magamtól meg kb ugyanúgy eszek mint régebben, persze már kevesebb kell. Szóval az esti éves valószínűleg hizlal. Engem legalábbis.

Érdekes módon napközben alig vagyok éhes. Este meg csak a kaján jár az eszem. De tartom. És még mindig fogyok, pedig műtét miatt majd egy hónapja szinte csak fekszem.

Valahol azt olvastam h a hormonokon múlik az egész.

2023. márc. 11. 22:43
Én is
6. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 13:04
Néha velem is előfordul ez
2023. márc. 11. 10:04
Pont mint az ősember 😜🫣🤣
2023. márc. 11. 09:31
Anno volt egy helyettes edzőnk, vele voltunk edzőtáborban. Ő mondta, hogy az ő sportolói, soha nem esznek nappal. Este, az utolsó edzés után megengedett nekik bizonyos kalória mennyiség. Ez azért volt jó, mert napközben könnyebb volt az edzés üres hassal. Láttam a srácokat, látszólag jó kondiban voltak.
2023. márc. 11. 08:50

Nehéz ügy ez a mikor mennyit és mit eszünk kérdés.


Szerintem ha te az esti órákban eszel főleg, azzal nincs baj, csak vigyázz arra, hogy az emésztőrendszered tudjon pihenni, regenerálódni is eleget két evés között.

Ez ugyanolyan fontos, mint az, hogy mit eszel.


Én este 6 körül eszek utoljára és másnap 10-kor először.

2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 11. 00:38
Ha neked ez igy jo... Volt egy baratom, aki 25 korul fogyott le normal mereture majdnem 50 kilot elhagyva. Volt egy kis hasa, de nem veszes. 15 evvel kesobb meg mindig kb. ugyanugy evett, mint te. Alkatra nem valtozott. Bar kaloriat soha nem szamolt. Jol aludt, emesztesi problemaja nem volt. Akik ejjel, vagy keson dolgoznak azok sem tartanak ugymindent, ahogy a nagykonyben van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook