Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sokat fáj a fejem.Mitől lehet? fórum

Sokat fáj a fejem.Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. márc. 5. 22:09
egy ct nem árt;)
2009. febr. 11. 23:24
Én valahol olvastam, hogy ha keveset iszol, akkor is fájhat a fejed. (Nem szeszt, hanem folyadékot):-D
2009. jan. 26. 12:42
magnézium,b6 vitamin kellene,esetleg ajánlhatok egy természetgyógyászt,ha hiszel benne.Engem gerincsérvvel műtöttek,nagyon fájt még később is a derekam, Ő meggyógyított.Egy kolleganőmnek minden hónapban, a nehéz napok előtt migrénes fejfájása volt, Ő is meggyógyult. Bp.-en van a XIII.ker.-ben.
2009. jan. 26. 11:41
lehet keves folyadekot fogyasztol
2009. jan. 25. 07:10

nekem is szokott a hasam...ha üres.

Sorry, :) (csak vicc vóóóóóóóót)

...de csatlakozom az előttem szólóhoz, kiegészítve még a szem vizsgálatával...ha rossz a szemed - sokat ülsz gép előtt - az is "vezethet" fej fájáshoz...

2008. nov. 13. 19:14
vérnyomás, időjárás, túl sok vitamin, kevés vitamin, kevés mozgás, túl sok alvás, stresszelsz, agyrákod van:D ezer oka lehet. próbálkozz
2008. nov. 13. 18:32
vérnyomás, idöváltozás.
2008. nov. 12. 18:06
Ne hagyd, hogy üssék.
2008. nov. 12. 17:49

Sziasztok...

kb nekem abajom...vitamin hiány eddiig ugy néz ki vagy nem tom már nem nagyon fájj a ejem csak egy kicsikét időnként!!

2008. nov. 11. 00:38
Remélem Mindenkinek kiderül, hogy mitQl, és meggyógyúl :)
43. niko76
2008. nov. 10. 14:35
időváltozás vagy idegesség
2008. nov. 9. 18:55
Sziasztok hát ami igaz az igaz felmegy nm is kicsit...kicsit tompult afejfájásom mivel szedek vitamint szerintetek lehet ez volt abaj?
41. csókica (válaszként erre: 40. - Egy fiu)
2008. nov. 8. 12:38
ha izgulsz,vagy ideges vagy,akkor a vérnyomás felszokott szökni:))
2008. nov. 8. 12:25

Ha enekm szólt igen szoktam reggelizni...amugy elmentem ja megint 24 orás vérnyomásmérőt kaptam...nem mért keveseket..de szerintm azért mert idegeskedtem sokkat emiatata....

vitamint szedek és ennyi ennyit mondood ha nem lezs jobb neurologiushoz vagy kihez kell menni..igaz enyhült egy kicsiit de még mindig fájj..:S

39. NOA
2008. nov. 7. 12:24
lehet epétől is.Szoktál reggelizni?
38. csókica (válaszként erre: 36. - Egy fiu)
2008. nov. 7. 06:18
Jó ,hogy elmentél a dokihoz,mert a fejfájás kellemetlen egy dolog,remélem megfog szünni,és nem kell további vizsgálat.
2008. nov. 6. 19:01

Sziasztok nekem is rengetege fájt a fejem. Kiderült, hogy nagyon keveset iszom, és nagyon frontérzékeny vagyok!


Tanács: a Béres Antifront nekem segített!!

2008. nov. 6. 18:51
sziasztok!!elmentem csütörtökön dokihoz mondtam fájj sokat afejem elkezdi lehet avitamin hiánytola dott vitamint szedem azt mondta ha ettől nem lesz jóbb akkor neurologia vizsgálatok..:S
35. csókica (válaszként erre: 34. - Egy fiu)
2008. nov. 5. 08:20
Igen ird meg,hogy mégis mi volt a gondod,mert látod az irásokból ,hogy bármitől lehet.
2008. nov. 4. 21:02

Köszönöm válaszototk ez lesz csütörtőkőn ugyis megyek be gyógyszert íratni vérnyomásomra...:s

hát köszönömm mindkinek ki válaszolt mikor meg lesz eredmény mondom ha érdkel persze

2008. nov. 4. 20:50

Sziasztok!

Velem 3 hete történt az, hogy egyszer csak elkezdett fájni a fejem, este volt bevettem egy gyógyszert, hogy tudjak majd aludni. Aztán mikor lefeküdtünk, hirtelen a tarkomnál bizsergést kezdtem érezni, ami elindult lefelé a két karomba, aztán elkezdtem remegni, mintha fáznék, de nem fáztam. Én úgy megijedtem, hogy azt hittem meghalok, lehet, hogy emiatt volt a remegés, mert hirtelen halálfélelmem lett. Persze egyből hívtam az ügyeletet, elmondtam mi volt, kérdezték van-e valami betegségem, mondtam hogy pajzsmirigy alulmüködésem van, erre kérdezték, hogy mikor voltam utoljára kontrolon, mondtam, hogy pont most lesz újra esedékes, és azt mondták hogy lehet, hogy emiatt van. Aztán jött a másnap, mikor is délelőtt megismétlődött az esti bizsergéses remegés, otthagytam csapot papot irány a doki. Megmérte a vérnyomásom, rendben volt, azt mondta nagyon csúny a mandulám, felírt arra egy gyógyszert, plussz a cataflan v 5o-et. Ez be is vált kb. 4 napig, amikor is délután felé nagyon elkezdett fájni ismét, és már a gyógyszert is hiába vettem be, nem használt. Akkor azt csináltam, hogy a tarkonk és a nyakunk közt, van egy kis mélyedés, és ott elkezdtem masszírozni, csináltam kb. 5 percig, és mintha elvágták volna, elmúlt a fejfájás. Azt tudni kell hogy én, kb. 1/2 éve voltam dokinál fejfájás miatt, de azon kivűl, hogy kiderűlt alulmüködik a pajzsmirigyem, nem találtak semmit, pedig egy egész rakás vizsgálatot végig csináltattak velem. Még annyit, hogy minden nap tornázom, és van egy olyan feladat, amiben, elég sok a fejkörzés, így utólag már az jutott az eszembe, hogy lehet, hogy becsípődött, egy ídeg, és emiatt fájt a fejem.

Ennyi, szerencsére azóta semmi.

32. csókica (válaszként erre: 28. - Egy fiu)
2008. nov. 4. 09:43
Én azt tanácsolom hogy föltétlen menj szemészetre,mert az előző beirásomnál irta,hogy szemüveg használatával megszüntek a fejfájásaim.De a lányaim is pont középiskolába jártak,mikor elkezdtek panaszkodni,hogy fáj a fejük mert ha a szemed megerőlteted bizony nagyon tud fájni a fej,párosul hozzá még a hányinger.Mióta nekik is szemüveg lett,fájdalmuk megszünt,pedig a fősulira és az egyetemre tanultak éjjel nappal,és azóta sem panaszkodnak,időnként ők is megnézetik a szemüket,én javaslom ,menj szemészetre,inkább legyen szemüveged,mint kinlódjál a hányingeres fejfájással,meg a gyógyszerekkel.
31. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 29. - 9df60c3431)
2008. nov. 4. 09:30
Az ambulancia sem ér semmit,én is voltam a 11 évig tartó migrénemmel,és nem tudtak mit csinálni!Hál'istennek,ez már a múlt,és 10 hónapja élek fejfájás nélkül!!
2008. nov. 4. 08:26
alacsony vagy magas vérnyomás, ha kávézol, akkor az is okozhatja, idegesség/stressz, rossz étkezési szokás/rendszertelen étkezés...
29. 9df60c3431 (válaszként erre: 28. - Egy fiu)
2008. nov. 4. 08:11

Irány a fejfájásambulancia, attól hogy itt kérdezősködsz még nem fog kiderülni. Nem vagyunk orvosok, itt max tippeket kapsz amivel nem sokra mész. A fejfájásod pláne nem szűnik meg tőle.

Amúgy lehet migrén, igen és lehet Horton fejfájás is. Férfiaknál az a gyakoribb, migrén inkább a nőknél.

28. Egy fiu (válaszként erre: 26. - Csókica)
2008. nov. 3. 20:13
Nekem is ez van jövök haza suliból és fájj a fejem a halántékomnál.... meg utána az egész fejem....Hallánték...Tarkó..és az egész...szerintetek ez biztos ez afejfájás mígrénes??
27. mamuci55 (válaszként erre: 15. - 3cf80f2b78)
2008. nov. 3. 15:43
Én csak most olvastam amit irtál a fejfájásról.Én is szeretném tudni mi az a "csoda"amivel találkoztál.Nekem is nagyon sokat van migrénes fejfájásom,de a fejfájás ambulancián azt monták ezzel együtt kell élnem.Vegyem be a gyógyszert amit szoktam.
2008. nov. 2. 10:52
Nekem megszüntek a fejfájásaim,mióta szemüveget használok,/iráshoz,olvasáshoz/Persze évenként megnézetem a szemem!Ha süt a nap és kint tartózkodom,én napszemüveget veszek fel,mert a hunyorgászól,megfájdul a fejem,de ha napszemüveget felveszek megszünik.Pl.üdűlőhelyen nem feküdhetek ki a napra,mert nem is birom,és a naptól olyan érzésem támad,mivel megfájdul a fejem és hányingerem is lesz,mint aki napszurást kapott.Tehát hosszabb ideig nem tartózkodom napon.
2008. nov. 1. 11:31

Sziasztok egy 17 éves fiú vagyok ..Nekem az a bajom hogy nagyon sokat fáj a fejem de ez azóta van mióta kijött a magas vérnyomásom kb 3-4 hónapja.

Kivizsgálásokon is voltam e téren de nem mondtak semmit szedjek gyógyszert ennyi..e mellet van vitamin hiányom gyors szivverésem van....HA süt a nap kész vagyok szét szakad a fejem...

szerintetek mit csináljak ?

2008. okt. 18. 22:18

Nekem is rengeteget fájt a fejem, sőt nem csak fájt, migrénes volt. Mint kiderült a neon és egyéb mesterséges fények bántják a szememet. Írattam fel és meg is csináltattam a monitorszűrős szemüveget és azóta semmi bajom. Anélkül a munkahelyemen is negyed óra alatt fejfájásom és hányingerem lesz, azzal pedig 10-12 óra munka után sincs bajom...


Na de ez csak egy a sok okozó közül. Tényleg lehet stressz, kialvatlanság, frontérzékenység, szem romlása, és még sorolhatnám...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook