Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet, hogy hetekig fáj a fejem és a gyógyszer sem segít? fórum

Mitől lehet, hogy hetekig fáj a fejem és a gyógyszer sem segít? (tudásbázis kérdés)


24. Caprica76 (válaszként erre: 23. - Agnes1219)
2013. febr. 23. 18:52
Lehet segítene, vagyis segített volna, de olyan erős hányinger is társult a fejfájás mellé, hogy a kávé szagától is émelyegtem. Most tényleg jobb, a hányinger is elmúlt, nagyon remélem, hogy túl vagyok rajta.
2013. febr. 23. 18:43
szerintem,időtől,van,és,kávét, sesegit?
22. Caprica76 (válaszként erre: 21. - Herr Ente)
2013. febr. 23. 18:22
Igen, valószínűleg az időjárástól van, most 1-2 órája jobb - de nem akarom elkiabálni.
21. Herr Ente (válaszként erre: 20. - Caprica76)
2013. febr. 23. 17:55
Holnap jön a meleg idő elvileg... (:
2013. febr. 22. 17:26
Másnak is ilyen iszonyatosan fáj ma a feje vagy csak nekem?:(
2013. febr. 22. 08:51
stressz vagy magasvernyomas okozza
18. Szilvamama (válaszként erre: 9. - Hajnalfény73)
2013. febr. 18. 12:43
Dettó, bár én végigcsináltam a fiziót és a gyógytornát. Kiegyenesedett nyaki gerinc, a már 15 éve tartó irodai ülő-szgépes munkától.
2013. febr. 17. 21:16
Az antibebi tablettara gyanakodtal mar? En amiota nem szedem, nincs migrenes fejfajasom. Addig, minden honapban volt 1X, es csak a venasan adott Algopyrin es Calcimusc injekcio hatott.
2013. febr. 17. 14:24
huzat, ami ugyebár orvosilag nem létezik, de egy rossz fog, vagy megfázott fej előidézheti, és aki érzi és átéli annak hiába bizonygatják, hogy ilyen betegség nincs.
2013. febr. 17. 13:03

nem mondták rá, hogy az.

A legtöbb doki attól tartott, hogy vmi agyi érellátás, vagy vmi egyéb elváltozás lehet, de mivel a CT és később az MRI sem mutatott semmi elváltozást, így vagy gyulladásra vagy allergiajellegű dolgokra gondoltak. Teljesen nem oldódott meg a helyzet, de a fejfájás már nagyon rikta. Azért féltem, mert addigi életem során összesen nem fájt 3x a fejem. Vérnyomás, vérkép mindig tökéletes volt. De a fejfájás sokmindennek lehet a tünete. Sajnos nem mindenkinél ilyen egyszerű egy bogyóval megoldani mint pl. nálam.

14. erikpipi (válaszként erre: 12. - Lkmariann)
2013. febr. 16. 20:29
Akkor ez nem migrén.
2013. febr. 16. 20:26
Igen, nekem 2011. október elejétől egészen 2012. február végéig folyamatosan (hetente legalább 5 napot, de egész nap) fájt fejem. Elolvastam két mondatot az újságban, de már a 2. végén nem emlékeztem az elsőre, néztem a TV-ben kvízműsort, de mire a választ kitalálták a résztvevők, már elfelejtettem a kérdést. Mondtak nekem vmi utasítást, mire léptem 2-t elfelejtettem a felét...Mivel akkor dolgoztam, és államvizsgára is készültem, olyannyira dühített az, hogy egyik gyógyszer sem segít, hogy elindultam orvohadjáratra. még mindig nem tudják mi a bajom, de legalább már csak havonta 1x-2x fáj csak a fejem. Háziorvos-fülészet-allergia-ideggyógyászat-koponyaCT. Az ideggyógyász elzavart a fenébe, hogy semmi bajom. A háziorvos szerint sem volt semmi bajom, vérkép tökéletes, sem láz, sem bőr és egyéb tünetek, sem fertőzés. A kponyaCT zseniális. Elakadtak, aztán az allergián szó szerint darabokra szedtek, mire kiderült, hogy túl jól működik a szervezetem, mindenre vizsgálati anyagra egyöntetűen bepirosodott a karom, a légzésfunkció jó volt. a lényeg, hogy mindenre jelez a szervezetem: túl fűszeres kaja, túl erős szagog, por, szőrök, növények. A nyálkahártyám olyannyira érzékeny, hogy bármire reagáltatja az immunrendszerem. Ebből kifolyólag folyamatos nátha-fejfájás-szemfolyás-orrfolyás lett az egész téli 4 hónap. A fülészeten írtak olyan gyógyszert és sprayt, amit erős asztmások használnak, ki sem váltottam. Aztán kaptam egy ősrégóta használatos allergia gyógyszert. Azóta nem fáj a fejem, és ritkábban vagyok náthás is.
12. lkmariann (válaszként erre: 10. - Erikpipi)
2013. febr. 16. 20:20
A tarkomnal erzem a legerosebbende szinte mindenhol..:((
2013. febr. 16. 20:18
A fejfajast neha hanyinger kiseri napi 1-2szer es ha le hajtom a fejem akkor eros nyomast erzek..Valami hazipraktika valakinek???
2013. febr. 16. 20:18

Neurológust keress fel, a problémáddal.

Mi mindannyian migrénesek vagyunk, de ilyen hosszan tartó fejfájást sok minden okozhat, így felesleges találgatni. Ha többször előfordul, akkor egy EEG t érdemes csináltatni, ha pontosabb diagnózist, akkor MRI.

Az sem mindegy a fejednek melyik részén fájt.

2013. febr. 16. 20:14

Igen, volt. Már elég súlyos dologra gyanakodott, mind a háziorvos, mind a neurológus, végül az MR vizsgálat kiderítette, hogy nincs baj.

A nyakamnál volt valami gond,ami okozta a fejfájást, fizikoterápiára kellett járnom, 10 kezelést írtak elő, végül a hatodiknál megálltam és évekig nem fájt soha a fejem.

8. bárányka (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2013. febr. 16. 20:14

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Mielőbb orvos!!

7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Lkmariann)
2013. febr. 16. 20:10

Én addig tuti, hogy nem bírnám. Volt már olyan erős migrénes fejfájásom, hogy mentő vitt el, de hetekig biztos nem húznám a dolgot,már 1 nap után irány az orvos!:)(ha a házi eddigi gyógymód nem használ)

Ugyanis a fejfájások hátterében nagyon sokféle dolog lehet, amiről jobb ha orvos is tud. :)

2013. febr. 16. 20:05
Nekem is mostanában fáj-pont most is de csak a jobb oldalt. Keveset alszok meg ma keveset is ittam lehet azért.
5. lkmariann (válaszként erre: 2. - Vandam77)
2013. febr. 16. 20:04
Szerintem igen.
2013. febr. 16. 20:03
Alvászavar, és elég komoly mértékű.. nekem is az van..
2013. febr. 16. 19:57
Igen sajnos,de olyan durva volt,hogy még éjjel is fájt.Sokféle vizsgálat után,persze legvégén a fogorvos,derült ki,hogy egy rossz fog okozta.Kihúzták és már másnap megszűnt a fejfájás.
2013. febr. 16. 19:57
Vérnyomásod rendben?
2013. febr. 16. 19:50
Volt mar olyan valakinek hogy hetekig fajt a feje es nem mulasztotta el a gyogyszer sem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook