Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elkezdtem szédülni. Csak fekve nem szédülök. A vérnyomásom jó, a fejem sem fáj, Látászavarom sincs. Egy kicsit émelygek. Mitől lehet? fórum

Elkezdtem szédülni. Csak fekve nem szédülök. A vérnyomásom jó, a fejem sem fáj, Látászavarom sincs. Egy kicsit émelygek. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


17. vani2010 (válaszként erre: 16. - Trinity111)
2015. febr. 11. 18:07
Reméljük!De azért vigyàzz magadra!
2015. febr. 11. 18:02
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat a mindenkinek. Most már sokkal jobban vagyok. Délelőtt 10 fele kezdtem el szédülni, utána feküdtem délután 5-ig. Közben ittam ásványvizet kb egy litert. De már korántsem szédülök annyira mint előtte. Nem tudom mitől jött elő, de úgy néz ki hogy el is múlik.
2015. febr. 11. 17:17
Középfül gyulladás is lehet
2015. febr. 11. 17:13
Mindenkèpp menjél űgyeletre!Szerintem ne halaszd el mett tényleg sok minden lehet!Nekem pont a napokba vitték be az egyik ismerösömet a korhàzba egyszer csak rosszul lett és őt ujra is kellett éleszteni!Kritikus az àllapota!De előte egy pàr nappal elájult akkor is beviték akkor azt mondtàk neki trombozis gyanus!De haza is küldték!És tessék megint bent van!Amugy most azt mindtâk hogy sziv ritmus zavar és amikor rosszul lett pont evet és félre is nyelt szegènykèm!Mindenkèpp menj orvoshoz!
2015. febr. 11. 16:46

Egyszer nekem is volt ilyen, és egész nap tartott, már mindenfélét képzeltem, hogy agydaganatom van :(( aztán estére elmúlt, és soha többet nem fordult elő.

A fene se érti.

2015. febr. 11. 16:45
Pocaklakó nem lehet. Gyógyszert szedek. Két éve volt műtétem is ahol kivették a bal petevezetéket. A jobb pedig hozzá van tapadva egy bélhez. A doki megmondta hogy természetes úton nem eshetek teherbe. Terhesség kizárva. Ezért is félek picit. Persze eszembe jutott a legrosszabb: agyvérzés, trombózis, agydaganat. De reggel elmegyek a háziorvoshoz mert ez a szédülés nem akar múlni. Ma délelőtt 10 óra óta tart. Ha fekszem jó, de ha felkelek akkor olyan vagyok mint egy részeg.
2015. febr. 11. 16:34
A belső fül is okozhatja.
2015. febr. 11. 16:34

Sok oka lehet.

Én egy időben vashiány miatt szédülgettem (orvos szerint).

9. 408020f45e (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2015. febr. 11. 16:30
...esetleg pocaklakó? :)
8. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Trinity111)
2015. febr. 11. 16:28
Lehet vércukor alacsony, de segíthet a MgB6 is ilyenkor. Stressz, idegesség, hajsza ez mind okozhat ilyet.
2015. febr. 11. 16:19

Nekem is volt ilyen,h elkezdtem szedulni,ugy mentem ossze vissza mint aki reszeg.Kimemtem az ugyeletre,azaz kivitt baratom es kaptam azt hiszem injewkciot meg gyogyszereket.Vmi gyulladasom volt es amiatt szedultem,mondtak h rosszabb is lehetne,en ennyivel megusztam,de meg utana is napokig szedultem es nem kicsit,hanem nagyon!,


En a helyedbe kimennek az ugyeletre.

Sok mindentol lehet ez,de sulyok oka is lehet.

Senki se orvos.

2015. febr. 11. 16:06
Enni ettem. Még édességet is hogy nem-e a vércukrom van lent. De nem lett jobb. Inni iszok rendesen, 2 liter folyadék naponta. Reggel még semmi bajom sem volt. Kb délelőtt 10 fele kezdtem szédülni. Soha nem szédültem még. Kivéve 20 évvel ezelőtt lánykoromban némi alkohol után. Amúgy kb egy hete fáj a jobb petefészkem. Hol jobban hol kevésbé. Viszont ma reggelre az teljesen elmúlt. Egyébként ha fekszem akkor nem szédülök. De ha felülök vagy felállok vagy megyek akkor nagyon szédülök. Kapaszkodva kell mennem. Ijesztő kicsit nekem. Persze ha nem múlik el akkor holnap reggel megyek a háziorvoshoz.
2015. febr. 11. 16:02
igyál kólát,helyre jössz.
2015. febr. 11. 15:57
Egyél!
2015. febr. 11. 15:53
Stressz utóhatása
2015. febr. 11. 15:46
Ittál eleget? Tavaly nekem is volt ilyen, olyan szar volt, hogy bementem az üzemorvoshoz. Azt mondta ki vagyok száradva, igyak meg minimum egy liter vizet. Másnapra jobb lett.
2015. febr. 11. 15:44
Elkezdtem szédülni. Csak fekve nem szédülök. A vérnyomásom jó, a fejem sem fáj, Látás zavarom sincs. Egy kicsit émelygek. Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook