Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sokadik fórum a fogyásról fórum

Sokadik fórum a fogyásról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
559. shena (válaszként erre: 553. - King86)
2020. aug. 11. 15:23
Kutya!!!
558. l.luiselotte (válaszként erre: 557. - Unom)
2020. aug. 7. 10:29

Gratulálok.


A jókivánságokat Bireborának köszönöm.

557. unom (válaszként erre: 555. - L.luiselotte)
2020. aug. 7. 10:27

A lehető legrosszabb módja a fogyásnak, sajnálom.

Én elértem a 31-es méretet farmerben, nem akarok lejjebb menni. Formálódni még kell, de az is alakul.

556. birebora (válaszként erre: 555. - L.luiselotte)
2020. aug. 7. 10:26
Jobbulást neked.
2020. aug. 7. 10:16
Szalmonellás lettem, tükörtojástól. Gondolom ismertk a tüneteket.Áthányt stb éjszaka után mára 5 kg-t fogytam és abszolut nem birok enni.
554. unom (válaszként erre: 553. - King86)
2020. júl. 8. 22:00

Nálam egy sziámi lakik 🙂

Off az offban: tavasz óta időnként megjelenik a városban egy vaddisznócsalád. Előbb-utóbb baleset fog történni, mwrt sok idióta szerint aranyosak, és nem gyilkosok, nwm kell tőlük félni.

Fogalmuk sincs, mi az, hogy vadállat, maximum animációs filmen találkoztak velük.

553. King86
2020. júl. 8. 21:16

Kicsit off téma, de nagyon boldog vagyok, és szeretném megosztani. A férjemmel úgy döntöttünk örökbefogadunk egy kiskutyàt😊

Màr 2 hónapja nâlunk van, eredetileg úgy volt, hogy 1 hónapot vigyàzunk rà, amíg az új gazdihoz kerül, de nem tudunk megvàlni tőle, és megbeszéltük hogy marad😊❤️❤️❤️🐾🐾 Nagyon boldog vagyok😊😊 .Mostansàg ha sétàlok, őt is viszem. .


Eredetileg anyósom munkatàrsànak a kertjébe dobta be valaki, szóval talàlt kutyus, anyósomhoz került, de ràjött hogy nagyon nem tömblakàsba való, így nàlunk ( kertes hàz), jobb dolga lesz.😊 Doki szerint kb 6 hónapos lehet. Nagyon kis cukorfalat!


Nektek van kutya, macska?

552. unom (válaszként erre: 551. - D7ba7bf7ff)
2020. júl. 8. 00:04
Megtudtuk, hogy ügyesen használid a CtrlC-CtrlV-t.
2020. júl. 7. 23:49

Minden, amit tudni kell!


[link]

550. bulikázós (válaszként erre: 545. - Unom)
2020. júl. 6. 20:42
Én is a CH-t figyelem elsősorban. Február óta sikerült is -11 kilót leadni. Sokat kirándultunk, bicikliztünk a férjemmel, most hogy ilyen meleg van nem indulunk el. De úszni megyünk hetente egyszer legalább. A mozgás hiánya miatt igazából 1 hónapja áll a mérleg nyelve, megnézném én is a fegyenc edzést.
549. unom (válaszként erre: 548. - King86)
2020. júl. 6. 17:16

Nem szoktam senkit győzködni, de ha elszántad magad, érdemes kipróbálni a fegyencedzés első lépéseit. Akár csak próbaképpen, hogy hol tartasz.

A falnál fekvő tökéletes kezdetnek, ha kettő, akkor kettő.

Ha van gmailes emaik címed átküldöm a könyvet.

548. King86 (válaszként erre: 547. - Unom)
2020. júl. 6. 12:28
Nem. Évek óta nem mertem orvos elé kerülni. Mikor megtudtam a kezdés előtt hogy 170 kilós lettem, plàne nem. Akàrhànyszor mentem régebben, mindig nagyon csúnyàn leb☹️☹️☹️szott a súlyom miatt. Azt érzem, hogy bàntottak màr eleget emiatt életemben, nekem erre most nincs szükségem lelkileg, hogy a földbe tapossanak. Teszem a dolgom, de ha fejre àllok akkor se megy gyorsabban. Aztàn Elmegyek ha lefogytam...a plasztika miatt amúgy is kell majd akkor. Szerintem olyan 110 kg körül megpróbàlom a lépcsőzőt, ha még nagyon rossz akkor még vàrok 10 kg mínuszt és aztàn lassan aprànként bevezetem. Majd ahogy érzem.😊
547. unom (válaszként erre: 546. - King86)
2020. júl. 6. 11:31

A görkorcsolya miatt irigyellek. A nagylányom versenyszerűen csinálta, de én képtelen voltam negtanulni, féltem. Érdekes, hogy sziklamászásnál meg nem.

Szerintem a lépcsőzőgépet óvatosan használhatod akár 40 kiló plusszal is, persze nem órákat.

Orvossal nem beszéltél erről?

546. King86 (válaszként erre: 542. - Unom)
2020. júl. 6. 11:21

Egyszer próbàltam elipszis trénert edzőteremben régen, de valahogy fura volt, maga a mozgàs amit generàlt nem tetszett. De amúgy sem lehetne, kevés a hely otthon. A lépcsőzőgép, meg màr megvan évek óta és nem foglal sokat. Szobabiciklim, leg magic- em is van, hasizomgépem is, + egy evezőpad a garàzsban és súlyzók. Kompletten ezeket szeretném majd idővel mindet hasznàlni ha képes leszek, kombinàlva görkorcsolyàval😊 egyelőre csak egy részét hasznàlom és mellé tornàzok, sétâlok.

Àltalànosban jàrtam úszni, tesitagozat miatt kötelező volt és a suli fizette, imàdtam, de most őszintén szólva nem férne bele anyagilag, plusz nincs is a közelemben, az utazàs miatt is sokba kerülne. :( A görkori mellett àlmaim sportja amúgy.

545. unom (válaszként erre: 544. - L.luiselotte)
2020. júl. 6. 07:56
Én a CH-t figyelem elsősorban. Még soha nem adtam össze a súlyát annak amit megettem.
2020. júl. 6. 07:53
Tudom hogy kalóriában méritéek, de kb hány deka kaját esztek meg egy nap. Én tegnap 40 dekát ettem ( 30 dkg brokkoli 2 szelet toast kenyér, 1 joghurt ) és még sem fogytam, igaz nem is hiztam, már az is valami..
543. unom (válaszként erre: 541. - King86)
2020. júl. 6. 07:16
Eszembe jutott valami: nincs a közeledben uszoda? Nagy túlsúllyal a vízi tornát szokták ajánlani.
542. unom (válaszként erre: 541. - King86)
2020. júl. 5. 22:45

Én 30 kiló túlsúllyal minden gépet használtam, de nem biztos, hogy ez követendő példa. Érdemes lenne erről egy edzőt megkérdezni.

Ellipszis tréneren nem gonsolkodtál? Úgy tudom, az a leginkább ízületkímélő.

541. King86
2020. júl. 5. 22:16
Szerintetek mekkora túlsúly az amivel màr érdemes lehet elkezdeni rendszeresen lépcsőzőgépet hasznàlni anélkül hogy tönkremenjenek az ízületek? 20-30 kg?
540. ranna (válaszként erre: 538. - Unom)
2020. júl. 5. 06:11
A cél? Nem is tudom. Menet közben kiderül. 91-ről indulok.
539. King86 (válaszként erre: 536. - Ranna)
2020. júl. 4. 23:22

Sok oka lehet, hogy valaki miért hízik el, miért nem kap észbe . Hiàba veszi észre az ember a bajt, nem feltétlen tudja azonnal kezelni.

Meg kellene kérdezni egy alkoholistàt miért szokott rà az italra, vagy egy drogost, miért lövi be magàt újra és újra, miért jutottak oda, miért nem szoknak le egyik napról a màsikra. Mintha olyan könnyű lenne évek óta, évtizedek óta tartó rossz szokàsokon vàltoztatni.

Na, a kaja is ugyanolyan függőséget képes okozni egyébként, ez sajàt tapasztalatom. És igen, sok évig próbàltam lefogyni, de nem vagyok szakértő, rosszul àlltam neki , és nem bírtam egy idő utàn. Ez sokszor megesett, sokat jojózott a súlyom, így egyre nagyobb lett a súlyom amiről megpróbàltam lefogyni. A rengeteg kudarc pedig - hàt emberből vagyok, hatàssal volt ràm, belefàradtam a sikertelenségbe és jó néhàny évre feladtam az egészet, a szomorúsàgomat evésbe fojtottam.☹️ Aztàn olyan àllapotba kerültem, amiről azt éreztem, hogy az a halàlba vezet, és valami végérvényesen megvàltozott bennem. Azelőtt motivàcióm se nagyon volt, mert a külsőm sose érdekelt. Az életem màr inkàbb 😊 Most màr tudatosabban àlltam neki, tanulva a régi hibàimból. Elcsesztem az életem? Igen. De az vesse ràm az első követ aki mindig mindent tökéletesen csinàl és jó döntéseket hoz. Jah, hogy ilyen nincs.:)

Utólag màr amúgy is tök mindegy, mert csak a jövőre vagyunk hatàssal, a múltra nem.

538. unom (válaszként erre: 536. - Ranna)
2020. júl. 4. 21:02

Nekem éppen más gondom volt, és még jó jelnek is vettem a hízást.

Neked mi a célod, és honnan indulsz?

537. ranna (válaszként erre: 286. - Epresturmix)
2020. júl. 4. 21:01
A káposzta a sütéstől inkább édes lesz.
536. ranna (válaszként erre: 257. - Michelle.r)
2020. júl. 4. 20:51

Sziasztok, üdv mindenkinek!


"Én valójában azt nem értem, ha elindul a hízás, és már öt kiló felugrott, miért várja meg, amíg 30-50 lesz belőle? Nem ítélkezem, csak tényleg nem értem."


Ezen sokat gondolkodtam jómagam kapcsán én is. Hogy nem vettem észre, illetve miért nem kaptam észbe? Talán a gyerekekhez tudnám hasonlítani, a szemünk előtt nőnek fel és mégsem. Egyszer csak 1 éves, 2 és így tovább.

Vagy ez lehet hülyeség. :)

535. unom (válaszként erre: 534. - King86)
2020. júl. 4. 17:36
Jó ez a CH szegény étrend, bár én nagyon lightosra veszem. Tegnap a boltban, perceket nézelődtem az édességeknél és nem kellett semmi. Valamelyik nap a kebabból két falat után otthagytam a sült krumplit, egyszerűen nem kellett. Ezt még nehezen tudom elhinni, hogy tartós lesz,
534. King86 (válaszként erre: 533. - Unom)
2020. júl. 4. 16:31

Aranyos vagy, de azért az a 70 kg még elég messze van, na majd akkor megérdemlem, ha eljutottam oda😊. Addig még sok munka van. De nem bànom. Megszerettem az új életmódomat, és mindenek előtt, bàr nehéz volt, de elfogadtam, hogy az egészségemért, az életemért, a fogyàsért meg kell dolgozni. Ami még problémàs az a mozgàs, mert vannak fàjdalmaim, de az is fele annyi mint régen. Ebben érzem igazàn ezt a 33 kilót, hogy sokkal jobban vagyok fizikailag.😊 Az igazi làtvànyos fogyàs az még vàrat magàra.

De bevallom, azért màr akkor nyugodtabb lennék kicsit, ha ebből az életveszélyes elhízott szakaszból kikerülnék, ami nekem 120 kilónàl van. Érdekes, hogy az pont a fele lesz majd a fogyàsomnak😊, -50 kg. Nagyon vàrom😊.

533. unom (válaszként erre: 532. - King86)
2020. júl. 4. 14:38
Remélem, nem változtatják, ha valaki, hát te nagyon megérdemled.
532. King86 (válaszként erre: 531. - Unom)
2020. júl. 4. 14:36

Elméletben a tb igen. Az eredeti súlyom nincs regisztràlva, de 137 kg igen mert 10 éve ennyi voltam😂 azt akkor beírtàk. És màr azzal is megvan a jogosultsàghoz szükséges bmi érték és a fogyàs is elég lesz mivel 70 kg az alap cél. Az is 67 kg.

Ha addig még lesz vàltozàs és nem tàmogatja mégse akkor bekaphatjàk, majd megtakarítàsból aprànként megcsinàltatom mindenemet.

De mai àllàs szerint tàmogatja majd, igen.

531. unom (válaszként erre: 530. - King86)
2020. júl. 4. 10:19

A műtétet a TB finanszírozza?

Nekem még mindig nem jó a mérlegen, így marad az, hogy a dokinál mérem magam havonta egyszer.

Most kitaláltam, hogy mindig lesz egy célnadrágom, amihez nem kell sokat fogyni, így folyamatos a sikerélmény.

A végcél egy tavalyi 38-as farmer.

530. King86 (válaszként erre: 529. - Unom)
2020. júl. 4. 10:13

Nekem most lement fél kg 😂, úgyhogy -33,5 kg eddig. Néha mérek centit, amúgy mérlegelek. De Havi max 2x àllok rá megnézni mizu, mert elég lassan araszolok. Persze lehetne több a fogyàs, de én

annyira nem is bànom, hogy így megy. Ok, hogy több éves meló lesz lefogyni viszont talàn pàr kilóval kevesebb bőrt kell majd leszedetni a végén így, hogy lassabban fogyok. Szerintem azért nem mindegy, hogy 5 kg bőr marad rajtam vagy 15, mert azt még fél évig cipelnem kell az első korrekciós műtét előtt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook