Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sokadik fogyókúrám, de ennek sikerülnie kell! fórum

Sokadik fogyókúrám, de ennek sikerülnie kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sokadik fogyókúrám, de ennek sikerülnie kell!

1 2 3 4 5
51. linkuc (válaszként erre: 50. - Kata 1977)
2011. okt. 10. 12:23
17, 8 es 3 evesek, figyelek az evesre es portolok. Tobbnyire amit otthon csinalhatok, mert nem sok ido jut magamra.
50. Kata 1977 (válaszként erre: 49. - Linkuc)
2011. okt. 10. 12:08

Igen ezt hallottam, hogy attól lehet hízni.

Mennyi idősek a gyerkőcök?

Mit csinálsz, diétázol vagy sportolsz?

49. linkuc
2011. okt. 10. 11:55
Igen. 3 gyerkocom van, 36 eves vagyok. Fogazasgatlo injekciotol szedtem fel rovid ido alatt sokat. Most en is vissza akarom kapni magam:-)
48. Kata 1977 (válaszként erre: 47. - Linkuc)
2011. okt. 10. 11:47

Köszönöm!

A kitartással most nincs gond, de régen nem voltam következetes, nagyon felelőtlenül csináltam.De 18-20 évesen más az ember, nincs 4 gyerek rászorulva, nincs olyan felelősségtudat mint most.

Edzésnaplót nem vezetek ,mert napi 1 órát edzek a naplómba meg írom,hogy melyik nap mit ettem.

Te is fogyózól?

47. linkuc
2011. okt. 10. 11:40

Kitarto vagy es kovetkezetes, hiszen egyszer mar sikerult!

Most is menni fog csak figyelj a rendszeres etkezesre, mert az egeszseged is fontos! Vezess etkezesi es edzes naplot, nekem is sokat segit a lusta napokon. Sok sikert kivanok :-)

46. Kata 1977 (válaszként erre: 45. - Sitecom)
2011. okt. 10. 10:59

Köszönöm!

Jó neked,hogy akkor is csinosnak érezted magad!

Én nem!Persze fel tudok öltözni csinosan,lehet takargatni amit kell és mivel mások szerint az arcom szép, így az kompenzál valamit.

De én le akarok fogyni és nem csak a fittség miatt!

2011. okt. 10. 10:31
sok sikert kivánok én is.egy meglátás azért van...-én öszintén amikor kövér voltam...100kg...akkor is csinos anyukának éreztem magam....szoval biztos most is csinos vagy,csak fitt is szeretnél lenni....sok sok sikert!!!!:)
2011. okt. 9. 21:26
Nem tudom próbáltad-e már a citromot vagy a citromos vizet. állítólag nagyon jó lúgosító.olvastam már itt, hogy nagyon sok gyomorfekélyes sikeresen használja. mellesleg gyorsítja a fogyást is a lúgosítás, így én is napi szinten alkalmazom magamon :)
43. Kata 1977 (válaszként erre: 42. - Bóbitaa)
2011. okt. 9. 21:17

Szerencsére semmiben!!

Mert nem drasztikusa csinálom,eszek is csak keveset,és ésszel csinálom!

2011. okt. 9. 21:09
A mostani életmódváltásodban vagy fogyókúrádban ez mennyire hátráltat téged?
41. Kata 1977 (válaszként erre: 40. - Bóbitaa)
2011. okt. 9. 21:00

Igen sajnos ez volt az egyetlen hátulütője, a 3.k hónap végén már éreztem valami nem stimmel,sokat begörcsölt,sok volt a savam stb..

Elküldtek tükrözése és kiderült baj.Azóta is rendszeresen gyógyszert szedek rá és a stressz,drasztikus fogyókúra bármi előhozhatja,de a gyógyszer szinten tartja.

De olyan fél évente járok tükrözésre.

2011. okt. 9. 20:54
A gyomorfekély már a 3 hónapban előjött? mit éreztél? most mit teszel ellene?
39. Kata 1977 (válaszként erre: 38. - Bóbitaa)
2011. okt. 9. 20:44

Szia!

Bizony 3 hónap volt!

De sokkal egyszerűbb volt minden,nem volt háztartás, 4 gyerek,férj stb...

Csak a diéta,edzés,munka és a bulik csak úgy szaladtak a kilók,ez most nem egyszerű!

Csak vizet ittam és max 100%-os gyümölcslét.

Hát utána nagyon fokozatosan ettem újra ,hisz nagyon össze volt szűkülve a gyomrom,így kevés kaja is elég volt.

Hát az elszántság most is megvan,de a gyomorfekély miatt ezt nem csinálhatom!

2011. okt. 9. 20:38
Szija.3 hónap? hogy bírtad ki és tényleg semmit nem ettél? miután újra ettél, hogy érezted magad? én ehhez a három hónaphoz a legőszintébb gratulációt küldöm. én azt mondom, hogy ebből az erőből vegyél erőt most is.
37. Kata 1977 (válaszként erre: 36. - Tundike77)
2011. okt. 9. 11:25

Szia!

Hát először is gratulálok,nagyon ügyes vagy,büszke lehetsz magadra!!

Tényleg nem tudom szépnek meg csinosnak látni magam, MERT NEM VAGYOK AZ!!

Én elég reálisan látom a dolgokat,és nem akarok hazudni magamnak.Tudom vannak kövér emberek akik jól érzik magukat,szórakozni járnak,akár le se akarnak fogyni,de én nem tartozom ide.

Én is próbáltam egy fajta kapszulát ami étvágycsökkentő,de nálam ez ellenkezőjét érte el,falási rohamaim voltak, így oda adtam a férjemnek,neki úgy tűnik bevált,ő is fogyózik.Én meg iszom a turmixot, ez nekem jobb.Hosszú távban gondolkodok én is,ha 1 év lesz akkor annyi.De van,hogy 1-2 kilengős nap után, tartok 1 víznapot és rendeződnek a dolgok.

Nagyon remélem sikerül, az elszántság,akaraterő megvan,mi kellhet még??:-))

2011. okt. 9. 07:34
szia Kata!nagyon ügyes vagy:) csak így tovább! annyi lenne a tanácsom,hogy fogadd el magad,és lásd magadat csinosnak.tudom ez most nehéznek tűnik,de mindaddig amíg utálod azt aki a tükörből visszanéz,addig nem lesz sikeres a fogyókúra:(ha belenézel a tükörbe,húzd be a hasad,és dícsérd meg magad,h csinos vagy.ez legyen az énképed! nem a levegőbe beszélek:)Pcos-sel,súlyproblémákkal küzdöttem egész életemben.2009 nov.3-án szültem kislányom, 95 kg voltam és 158 cm.2010 decemberében 75 kg voltam(ennyivel kezdtem a terhességet anno),most 63,5 kg vagyok:)Mindent kipróbáltam,diéták,torna,különböző edzőgépek,és minden kiló szenvedés volt:(de addig amíg nem fogadtam el magam,és az énképem egy bálna volt,addig egy kilótól sem tudtam megszabadulni.ma már ott tartok,hogy találtam egy éhségcsökkentő tablettát,ami elveszi az étvágyam és nem akarok folyamatosan enni (nekem ez a PCOS egyik legrosszabb hatása,a folyamatos szénhidrát éhség)...már így 30 kg után persze egyre nehezebben mennek le a kilók,de még szeretnék 2-3 kilótól megszabadulni.de azt vallom én is,csak attól fogysz,ha sportolsz és nem eszel,mert amit eszel az hízlal.igaz a közhely,hogy égess el több kalóriát,mint amit beviszel,mert csak úgy tudsz fogyni.csodák nincsenek...de kitartó emberek igen:)én is közéjük tartozom,és te is!csak így tovább :)
35. Kata 1977 (válaszként erre: 34. - Capuccino77)
2011. okt. 8. 14:39
Puszi:-)))
2011. okt. 8. 14:29
Jó a cikked! Hajrá Kata, csak így tovább! :)
33. Kata 1977 (válaszként erre: 32. - Piciici)
2011. okt. 8. 13:27
Kedves vagy,köszönöm!!
2011. okt. 8. 13:10
sok sikert kívánok a továbbiakban! Ha kitartó leszel, akkor biztosan eléred a célodat és amúgy gratulálok az eddigi eredményedhez!
2011. okt. 8. 11:15
Köszönöm!!
2011. okt. 8. 10:37
Sok sikert!
29. f54c6b8a8d (válaszként erre: 26. - Kata 1977)
2011. okt. 8. 02:42
4 gyerek! Gratulálok!:)
28. Kata 1977 (válaszként erre: 25. - 6b006fc769)
2011. okt. 7. 19:19
Köszi,kedves vagy!!
27. Kata 1977 (válaszként erre: 24. - Cepheus)
2011. okt. 7. 19:19

Köszönöm!!

Csak maradjon is ez a lendület!

Nagyon le tud taglózni, ha mást mutat a mérleg mint amit látni szeretnék.

26. Kata 1977 (válaszként erre: 23. - Jujiabf)
2011. okt. 7. 19:17

Nem is adom fel!

Az tuti sok erőt adnak a csajok és a naplóm is motivál.

Ez így van, életmódváltással lehet csak sokat és sikeresen fogyni.

Én elsősorban amiatt szeretnék, hogy szép legyek,és újra azt érezzem mint a régi képeimen.Szerencsére nekem semmilyen egészségügyi problémát nem okoz,minden értékem,vérnyomásos alacsony,a terhességeket is könnyedén vettem,de sajnos a kisördög sose alszik és nekem ezt a 4 gyermeket FEL KELL NEVELJEM!!!

2011. okt. 7. 18:50

hajrá;)

sikerülni fog!

24. Cepheus (válaszként erre: 21. - Dafke)
2011. okt. 7. 18:17

"Mindannyian hibázunk, éveken át homokba dugjuk a fejünket..."


Igen, ez így van. Nem csak a fogyással. Nagyon nehéz bármilyen nagy változásnak nekivágni.


Cikkírónak drukkolok, 8 kiló mínusz jó indulás!

2011. okt. 7. 17:04

Most nagyon elszánt vagy, ne is add fel!!! Olvasd a hoxát!! Nekem a lányok adtak nagy-nagy erőt, s ma is adnak.

Nem csak azért kell fogyni és egészségesen élni, hogy szebbek legyünk!!! Tény, hogy ezért fogunk neki.

DE... A betegségeket csak így tudod elkerülni. Mióta fogytam, nincs magas vérnyomásom, alig fáj a térdem a porckopással, minden munkát el tudok itthon végezni.

S EZ NAGYON JÓ!!!

Tehát minden túlsúlyosnak életmódváltás kell!!!!

22. Kata 1977 (válaszként erre: 21. - Dafke)
2011. okt. 7. 16:36

Na ebbe beletaláltál,kis gondolatolvasó:-)

Tényleg utálom most magam,de ez remélem a kilókkal együtt eltűnik!

Igen ezt próbálom,hogy jaj de jó ma se ettem semmi olyat ami hizlal,megcsináltam az edzést,nem ettem el a gyerkőcök elől a csokit:-)))

Köszönöm,hogy szorítasz,de ez egy hosszú és nehéz csata lesz,de ÉN FOGOK NYERNI!!!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook