Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sokadik fogyókúrám, de ennek sikerülnie kell! fórum

Sokadik fogyókúrám, de ennek sikerülnie kell! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sokadik fogyókúrám, de ennek sikerülnie kell!

1 2 3 4 5
81. f54c6b8a8d (válaszként erre: 75. - Batkácska)
2011. okt. 14. 19:32

Most nem vok.olyan csóró,de mikor Mo-n voltam,ne tudd meg.. Albérlet kifizetése után a fizetésből 15 ezer maradt,vagy annyi sem.De akkor is csináltam a ch.csökkentett kúrát,de tény,hogy nagyon nehéz.

Írok priviben pár ötletet.

2011. okt. 14. 17:18
Hát most pár napja nekem sem sikerült,de most első a pici gyógyulása.
2011. okt. 14. 15:30
Hát sajna nekem nem jött össze!Amint elkezdtem tornázni nem hagytak békén!Majd még azért próbálkozunk előbb utóbb megszokják majd hogy békén kell hagyni egy órácskára!
78. Kata 1977 (válaszként erre: 77. - Batkácska)
2011. okt. 13. 18:30

Na sikerült tornázni??

Szívesen vigyáz a kicsikre?

77. batkácska (válaszként erre: 76. - Kata 1977)
2011. okt. 13. 14:11
Ez pontosan így van!Sajna túl drágák az egészséges kaják és nem akarom a gyerekek elől elvenni a rávalót!NA megjött a nagyfiam megyek tornázom egy kicsit míg játszik a kicsikkel!
76. Kata 1977 (válaszként erre: 75. - Batkácska)
2011. okt. 13. 10:15

Én se számolgatok annyira legalábbis azt akartam de számít a szénhidrát a kalória stb is,így ennyi mindent nem fogok figyelni, a lényeg azért 1000kalória alatt legyen egy nap ,amit megeszek!Ha több ,többet edzek:-)

Sajnos nálunk is ez van.Ahol sok gyerek van és kevés a pénz nehéz.Hiába mondják nem drága az egészséges kaja,dehogynem,sokkal!!

Csak nézd meg a lightos dolgokat,duplája akárcsak a kenyér vagy bármi.Akinek nincs gyereke ezt nem érzi át vagy jobban el van eresztve anyagilag.Mi is a sok tésztától,krumplitól a sok egészségtelen hizlalós és olcsóbb kajáktól híztunk meg.

75. batkácska (válaszként erre: 70. - F54c6b8a8d)
2011. okt. 13. 06:35
Nekem nem ment soha a számolgatós módszer.CSak a kajaadag csökkentése válik be,nem tudom megengedni magamnak a sok "egészséges kaját" mert nagyon szűkös a pénztárcánk.Pl:sajt kb havonta egyszer van véve de akkor meg a fiúk nekiesnek és egy pill.alatt elfogy.Nincs szivem elvenni tőlük hogy anya fogyózik.Úgyhogy nagyon kevés pénzből marad a kevés kaja.
2011. okt. 13. 00:28
A Hoodiatól egyáltalán nem volt étvágyam,egy falatot sem bírtam enni.. Csak a szívem nem bírta,"csak" 150-et vert percenként.:D
73. tundike77 (válaszként erre: 72. - Kata 1977)
2011. okt. 12. 18:24
A hoodia nekem sem vált be, a pai you guo kapszula viszont igen,csak most épp nem lehet kapni,pedig attól tényleg nem éhes az ember,mégis tele van energiával :)
72. Kata 1977 (válaszként erre: 69. - Havas_zoltan)
2011. okt. 12. 15:04

Szia'

Végre egy férfi ember:-)

25évesen 3 gyerkőc,nem semmi,hány évesek???

Te hány kilót szeretnél leadni?

Én is rendeletem Hoodiát,semmit nem ért, még éhesebb voltam,most turmixot iszok,de jó mert a kalória azért megvan és nem egészségtelen dolgokkal tömöm magam.

71. Kata 1977 (válaszként erre: 68. - Batkácska)
2011. okt. 12. 15:00

Pedig szerintem kezd el,meglatod mennyi erét ad'

Az finom,jó ebéded volt.

Na akkor te is költöztél egy párszor,én már nem is számolom:-))

Nálam ma elmaradt a reggeli és az ebéd is, a kicsim beteg lett, dokinál ültünk 3 órát aztán vele kellett,kell foglalkozzak,így még ma semmit nem ettem.

70. f54c6b8a8d (válaszként erre: 68. - Batkácska)
2011. okt. 12. 13:15

Én ezt nem értem.Mindenki azt hiszi,hogy éhezéssel,vagy kevés kajával kell fogyni.Pont úgy nem lehet,csak rövid távon.Én egy csomót eszem délig.Sültkrumplit,reszelt sajttal,rakott krumplit,ilyesmiket.Aztán délután is eszek,csak fehérje alapúakat inkább,ch-t nem,este meg salátát,sajtot,tojást,ch-ot nem.

Batka,miért lesz jó,hogy délutánra éhes leszel,és vagy eszel,vagy nem,de szenvedsz? Miért nem osztod be ,hogy soha ne legyél éhes,max.100-120 g.ch-ot egyél,és 2 óráig ennek a 3/4-ed részét?

De persze nem erőszak,csak ötlet..:D

2011. okt. 12. 13:08

sziasztok!

én egy egyedülálló háromgyerekes apuka vagyok,sajnos a 3 gyerkőc mellett nem sok időm van a sportra,ritkán jutok el konditerembe,igy elég sokmindent kipróbáltam már,a koplalástól kezdve norbi updatig,de sajnos nem ment le szinte semmi felesleg.én kipróbáltam az almaecetet is de az sem volt jo nekem.nemrég láttam egy hirdetést az easyfit-ről,megrendeltem,és eddig talán ez vált be a legjobban.az étvágyam is csökkent.az ára sem vészes ugyh sztem aki teheti próbálja ki.

2011. okt. 12. 12:57
Hát naplót még soha nem vezettem azt se tudom hogy kell!Én ma zöldbablevest és paprikáskrumplit főztem és tök büszke vagyok magamra mert az Ádi amit meghagyott azt ettem meg!Én a dunántúlon Ajkán születtem és Nagyvázsonyban laktunk 3 éves koromig utánna Kecskemét majd a párom itt vett házat és ide költöztem!Már 6,5 éve.És te mit ebédelsz ma?
2011. okt. 12. 12:32

Naplót nem akarsz vezetni?

Nekem segít,inspirál.

66. Kata 1977 (válaszként erre: 65. - Batkácska)
2011. okt. 12. 12:30

Igen ezek a torpék nem hagyják az embert:-))

Ha megkéred a nagyokat biztos segítenek,hogy anya hagy tornázzon.

Mi finomat ebédelsz vagy már ebédeltél?

Mi Cegléd és Nagykáta között élünk, Tápiószelén.

De Debrecenben születtem de csak 2 éves koromig éltem ott aztán Pesten nöttem fel és több mint 5 éve élünk itt.

65. batkácska (válaszként erre: 64. - Kata 1977)
2011. okt. 12. 12:25
Én 166cm magas vagyok!Nekem is ez a bajom a tornával hogy a legkisebb miatt elég macera megoldani.Általában reggel mikor elmennek a nagyok suliba meg oviba,utánna tornázom de nem igazán hagy az én törpém.Majd megpróbálom én is a te módszereddel!Megálltam hogy ma még nem ettem egy falat kenyeret sem!:-)Te hová valósi vagy?Én egy kis faluban lakom Kisizsákon.
64. Kata 1977 (válaszként erre: 63. - Batkácska)
2011. okt. 11. 19:48

Na ha elszánt vagy az már jó kezdet,sőt szuper!!!

Az almaecetet vagy fél órával vagy rögtön evés előtt szoktam inni,de mostanában 2-3 l citromos vizet isztok ,az a gyomorfekélyemnek kímélőbb.

Ismerem ezt az érzést,hogy utálok minden vissza tükröződő felületet.Bezzeg mikor vékony voltam mindenhol csak magamat lestem:-))Remélem lesz még ilyen!

Hány centi vagy? 101kiló akkor annyi,nem a világ,vannak sokkal nehezebb nők is akik megcsinálták.

Én nem mondom meg,de nem csak neked senkinek a naplómba sem írom,csak hogy mennyi ment le,majd a végén elárulom.

De maradjunk annyiba kb egy súlycsoportba tartozunk:-))

A torna,nehéz ügy mert a kicsi nagyon anyás naponta 2x fél órát alszik, azt is éberül,ha fenn van akkor meg 100%-ban igényel,így megvárom míg a nagyok megjönnek a suliból ,és akkor magamra zárom az ajtót 1 órát és taposok mit állat:-)))

63. batkácska (válaszként erre: 62. - Kata 1977)
2011. okt. 11. 17:03
Szia!Az almaecetet hogyan és mikor iszod?És neked mennyi volt az induló súlyod?Leginkább egyébként én is a terhességek alatt híztam el.De már alig bírok a tükörbe nézni!Én épp reggel méredzkedtem és sajna 101 kg vagyok!De ha már karácsonyig lemegy egy tízes akkor már nagyon jó!Te mikor szoktál tornázni?Hűűűűű most olyan elszántnak érzem magam!!!!
62. Kata 1977 (válaszként erre: 61. - Batkácska)
2011. okt. 11. 15:44

Szia!


Biztos sikerülni fog csak legyen akaraterő és kitartás!

Hát az biztos fiatalon még egyszerűbb,de ahogy írod ne bánd hogy feladtad a vízkúrát.

Gyerekek mellet nagyon nehéz a fogyi és a torna de muszáj!

Mutassuk meg mindenkinek de főleg maguknak!!!

2011. okt. 11. 14:47
Szia!Én is próbáltam már egy csomószor fogyizni mindíg feladtam valami miatt!Lányként én is csak vizet ittam mikor már nem bírtam magam elviselni de én azt is feladtam 1-hó után,de ahogy írtad hogy fekélyed lett még lehet jobb volt hogy nem volt elég akaraterőm tovább.Most megpróbálom én is ujra hátha most sikerül!Nekem 3-rom fiam van nem könnyű mellettük tornázgatnom de megpróbálom ráeröltetni magam!
60. Kata 1977 (válaszként erre: 59. - 0401c46c9f)
2011. okt. 11. 11:00

Szerintem most is az vagy,csak neked is önképzavarod van mint szinte mindenkinek!

Mert, hogy én fogyni akarok az egy dolog ,de sokan 60-65kilóval soknak érzik magukat,de a helyetekbe lennék!!

De mindenki maga érzi ,hogy a korához,életviteléhez,magasságához mi az a súly amivel jól és csinosnak érzi magát!

2011. okt. 11. 10:07
Köszi szépen, remélem menni fog, nagyon akarok újból csinos lenni. 12-14 kg-tól szeretnék megszabadulni. Sokan azt mondják nem is sok, de 160 cm vagyok és 65 kg. Nekem rengeteg, mert előtte én is kis csinike voltam.
58. Kata 1977 (válaszként erre: 57. - 0401c46c9f)
2011. okt. 11. 09:29

Köszönöm!

Igen sokszor van,volt nálam is, hogy alább hagyott a lelkesedés és feladtam.

De most nem!!

Végig akarom csinálni!

Neked is menni fog!

2011. okt. 11. 05:10

Nagyon ügyes vagy Kata!

Példát veszek rólad és én is újból belevágok a fogyókúrába. Már én is többször próbáltam lefogyni a második szülésem óta, sajnos hamar feladom. A nyáron sikerült megszabadulnom 5 kg-tól, de azóta visszajött.

Most minden nap elolvasom a bejegyzéseket itt a fórumon és erőt merítek ebből.

Sok sikert!

56. Kata 1977 (válaszként erre: 54. - Lilipeti)
2011. okt. 10. 17:06
Köszi,puszika!!:-))
55. Kata 1977 (válaszként erre: 53. - Andelina)
2011. okt. 10. 17:05

Olvastam már!

Sőt múltkor a riportját is láttam a tv-ben.

Ő is úgy van mint én, életmódváltás,nem nyomorgatva a testét és adott időt magának!

2011. okt. 10. 16:02
Ez az Kata! HAJRÁÁÁÁÁ! :d
2011. okt. 10. 15:44
Szia Kata! Olvasd el Cukornádkisasszony naplóját, az biztos segíteni fog! Sok sikert!
52. Kata 1977 (válaszként erre: 51. - Linkuc)
2011. okt. 10. 12:46

Hú akkor nálad is a kis lázadótól a nagy kamaszig van minden:-)

Én is így vagyok a háztartás, gyerekek annyit kivesznek belőlem, hogy még eljárni tornázni,nem fér bele.Ezért is vettem a taposógépet,így nem mondhatom,hogy nem jutok el:-))

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook