Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sok állással, járkálással járó munkához cipő... fórum

Sok állással, járkálással járó munkához cipő... (beszélgetős fórum)


17. 645b490433 (válaszként erre: 16. - Trapiti)
2013. máj. 13. 16:25
Úgy legyen, lehet én is kipróbáloma jővőhéten éjszakásba mert ugye nappal az acél kapnis klumpa vislelése kötelező.
16. trapiti (válaszként erre: 15. - 645b490433)
2013. máj. 12. 23:51
Hát én ezeken a cserélgetéseken már túl vagyok... :( van több pár szandál, papucs a szekrényemben, váltogatom de egyik se jó igazán... Holnap megpróbálom az új sportcipőt, aztán meglátom...
15. 645b490433 (válaszként erre: 14. - Trapiti)
2013. máj. 12. 23:46
Én fölváltva hordom a szandált és papucsot mikor tudom lecserélem 12 órában jövök megyek állok így egész jó bent az asztal alatt a váltócipő és mikor idő engeni átcserélem.
14. trapiti (válaszként erre: 13. - A94ac54e89)
2013. máj. 10. 13:30

Batz klumpám van, ugyanúgy nem jó mint szerintem egyik klumpa, papucs vagy szandál sem. :(


Ma körülnéztem az egyik nagy sportboltban, és vettem egy "Nike Wmns Dual Fusion Run" cipőt, egyelőre nagyon kényelmesnek érzem és jól is tart... majd meglátjuk jövő héten, "élesben" mit tud...

2013. máj. 10. 13:06

Dr. Batz.

Betétek is vannak, azoknak elég tűrhető az áruk.

12. debju
2013. máj. 10. 12:11
amikor régen álló-járkáló munkát végeztem nekem nekem a s..oll zselépárnás változata vált be a legjobban. Kényelmes is volt és nagyon strapabíró, évekig hordtam.
2013. máj. 10. 08:03
a kismamacipőt tudni kell hordani, hozzá kell szokni... de én abszolút azt javaslom, ha lehet, azt választjuk a dolgozóknak.
10. trapiti (válaszként erre: 9. - Lanvin)
2013. máj. 9. 23:31
Köszi, megnézem... a sportcipőre gondoltam én is, csak nem tudom, milyen lenne jó... futócipő talán?
2013. máj. 9. 22:18

Anyának Berke.m@nn papucsa van (nem akarok reklámozni), asszem annak van cipője is. Neki nagyon bevált, előtte sajnos sokat fájt a térde. Ha jól tudom, van ennek a márkának cipője is.


Vagy esetleg valami jobb sportcipő?

8. TyukLáb (válaszként erre: 5. - Trapiti)
2013. máj. 9. 22:10
akkor nem tudom. :( bocsi :(
2013. máj. 9. 22:09

szia

én étteremben felszolgálok (suli melletti munka) és van hogy 14 órás műszak is összejön - a mostani cipőm viszonylag olcsó volt, félcipő, de vastag talpa van és tépőzáras, állítható, tehát tartja a lábfejemet, nagyon kényelmes

(az első pár bebújós cipő volt, vékony, puha talppal - hát egy kínszenvedés volt, ráadásul 2 hónap után levált a talpa...)

6. trapiti (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2013. máj. 9. 22:09
Ez az amit a fodrásztok is hordtak régen?
5. trapiti (válaszként erre: 3. - TyukLáb)
2013. máj. 9. 22:08

Próbáltam én is, de valahogy nem volt az igazi, a térdem fáj benne egy idő után... pedig sokan ajánlják. :(

Nekem hol állni kell, hogy sokat járkálni, de van hogy akár futni is, vagy lépcsőn rohanni...

4. Guruljka (válaszként erre: 2. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 9. 22:07

A kismama cipőt kevesen bírták hordani. Elég volt, ha kicsit már formájú volt a lába valakinek. Azért viselték olyan sokan félig befűzve, vagy a szárát lehajtva...kinek hogy volt jobb vaalmivel.

Én felpróbáltam egyszer, de nekem sem volt jó.

2013. máj. 9. 22:05
Amíg dolgoztam (most GYEDen vagyok) addig MBTt használtam, szinte végig állnom kellett. Nagyon jó volt! Ehhez tegyük hozzá, hogy durva gerinc problémám van, nem szülhettem pl normálisan, csak császárral. Amíg az MBT-t hordtam, szinte soha nem fájt a hátam meg ilyenek! Azt tudom ajánlani.
2013. máj. 9. 22:05
Az a bizonyos "kismama cipô"?
2013. máj. 9. 22:02
Ti milyen lábbelit, cipőt viseltek a munkában? Főleg olyanok tapasztalata érdekelne, akik sok járkálással, állással járó munkát végeznek. Én sokszor 24 órát is talpon vagyok a munkahelyemen, és mostanában nem igazán találom a megfelelő cipőt... próbálkoztam már "gurulós" cipővel, szandállal, sportcipővel, biopapuccsal, gumiklumpával... valahogy sehogyan sem jó :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook