Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? fórum

Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. aug. 1. 00:23
Sosem szoktam, inkább a természetes, meg úgyis elkenődik és az meg csúnya!
2007. júl. 31. 14:16

Én minden reggelt úgy kezdek,hogy szemöldök igazítás,kis alapozó,utcára természetes színű,nem túl feltűnő rúzs.

Már így szoktam meg,én se tudnék nagyon e reggeli rutin nélkül meglenni:)

2007. júl. 31. 13:59

Nagyon ritkán festem ki magam úgy igazán(szem,száj,arc)

Ha elmegyek itthonról,ami megint nagon ritka eset,akkor egy kis púder,meg arcpírral beérem.

Ettől függetlenül szeretek sminkkelni,de az kb 1 órán át tart,ha végre megteszem.Olyankor barnás,bézs árnyalatokat használok,meg narancsot.

2007. júl. 31. 13:57
Ritkán festem ki magam,olyankor zöld szemhéjfesték,esetleg sárgával keverve,spirál,szájfény.Ha kék ruhát veszek szürkés lilás a szemhéjpuder.Mivel zöld szemem van nem áll jól a kék festék.
2007. júl. 31. 13:55

alapozó, szempillaspirál, labello, néha egy kis pirosító. ennyi.

nagy melegben ez sem, mert csak megfolyik.

2007. júl. 31. 13:53
5 perces sminket viselek: szemceruza, spirál, kis pirosító, kis rúzs, ennyi minden nap belefér
2007. júl. 31. 13:50

Én nem vagyok NŐ és ritkán sminkelem magam:)

Az viszont tény,h olyankor sokkal magabiztosabbnak érzem magam(de olyankor is max rúzs+szempillaspirál)

1. NOA
2007. júl. 31. 13:48

Nem tudom elképzelni, hogy szemfestés nélkül lépjek ki az utcára, ez a művelet soha nem maradhat el, mert úgy érzem nem vagyok felöltözve:)


Mennyit dob egy nőn megjelenésén az arcfestés, esetleg van számotokra élet nélküle?:)))))


Kérdezi egy NŐ csupa nagybetűvel.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook