Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? fórum

Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. okt. 21. 14:36
Itthon nem mindig, házon kívül mindig. A szememen a hangsúly - kihúzom feketével és spirál, szintén fekete. Ajakkontúr enyhén és enyhe, inkább természetes színekhez közelítő rúzs. Púder néha igen, néha nem.
2007. okt. 21. 14:32
a sminkem fekete szemceruzabol all. a ruzst utalom, az alapozot utalom, a szempillaspiral tonkreteszi a szempillaimat. estere esetleg egy sotet szemhej puder. ennyi. a szemeimre teszem a hangsulyt.
2007. okt. 17. 16:32
igen!!lila,rózsaszin és fekete szemhély púder,fekete szemceruza és spirál!!
2007. okt. 6. 20:07
csak szempilla spirálozok (fekete)
34. NOA
2007. okt. 6. 14:57
padlizsán lil a szemem, szempilla fekete, arcpírosítóm barack
2007. okt. 6. 14:45
Röviden:nem.
2007. szept. 24. 07:41
A szemem,szempillámat mindíg ,még itthonra is.Ha megyünk valahova akkor jön egy kis arcpirosító,szájfény,szemhéjpúder változó színekben(attól függ milyen ruhát veszek föl)
2007. szept. 24. 07:34
Ha megyek dolgozni, akkor igen. A szempillám és a szemöldököm tartósan festve van, a szemhéjamra ezüst szinüt használok és egy pici pirositót.
30. Donyta
2007. szept. 24. 06:19
Csak ha dolgozom vagy megyek valahova ahol kell a finomítás. Alapozó, kérémpúder vékonyan, szemcerka-kék-fekete, spirál, kék, v. fekete. Sz.héjfesték több árnyalat leheletfinoman, szájkontur, és csillámrúzs. Finom parfümfelhő.
2007. szept. 24. 06:10

Nem minden nap. Amikor még dolgoztam, akkor term. mindennap kisminkeltem magamat. Most csak ha elmegyek, vagy ha éppen olyan kedvem van.

Színeim: sötétszürke, sötétlila, dohányzöld, barna. Attól függően, milyen ruhát veszek fel.

28. puhika
2007. szept. 24. 06:00
nem sminkelek minden nap, csak alkalomszerüen.
27. dundy
2007. szept. 24. 05:31
Ha megyek dolgozni, akkor igen, de natúr, és barna árnyalatait használom, inkább aszámat szoktam hangsúlyosabban.
2007. szept. 23. 12:12

Igen szoktam és mindíg variálok.

Minden nap más színeket használok áltaban.

2007. szept. 23. 10:26
nagyon jó minőségű szürke szemcerka a kék szememhez, ugyanilyen nagyon jó pillaspirál feketében, kicsi pír, színtelen szájfény...ennyi minden nap..lassan előkerül a javító kence a karikás szemem alá, de az is nagyon jó minőségű..
24. NOA
2007. szept. 23. 09:52
Csak ceruza a szem alá az is zöld:)
23. puhika
2007. szept. 22. 19:38
minden nap nem sminkelek, alkalomszerűen használok : szempillaspirált, szemceruzát.
2007. szept. 21. 20:08
Fekete szemceruza, szempillaspirál, és szájfény
21. NOA
2007. szept. 16. 10:42
Zöld szemceruza, pillafesték és arcpír.Igy érezem jól magam:)
20. LoLiNa
2007. szept. 16. 09:29
nagyon ritkán sminkelem ki magam, ha mégis, max a szemem.. minek tegyem tönkre a bőrömet?
2007. szept. 9. 14:23

Szoktam, de hál'Isten olyan a bőröm, hogy ha nincs az sem baj, tehát fel merem vállalni magam anélkül is.

Mivel tél típusú vagyok, jól állnak a tiszta határozott, színek, szeretem az ezüstöt, a feketét, a kéket, és általában a hideg színeket. Az élénkvörös rúzst is használom, bár akkor a szemem nem olyan hangsúlyos.

Alapozót ha csak lehet kerülöm.

2007. szept. 8. 19:02
Csak minimalisan,inkabb a szememet.
17. RLindi
2007. aug. 30. 16:21

napközben csak a minimumot,szájfény és persze vizálló szempillaspirál

Este vagy alkalomra szeretek sminkelni,szemhéjpúder sokféle szinben,lila,rózsaszinű,szürke,fehér,zöld barna..:-)

Fekete szemceruza

A rúzsokat is szeretem,többnyire szájfénnyel együtt

2007. aug. 30. 15:46
Barna szemcerka, a szemhéjamhoz. Ennyi.
2007. aug. 30. 15:45

Nyáron nem - melegben "leolvad"... Télen igen, alapozó, szempillaspirál, tus (alul is, így olyan mintha ki lenne tetoválva)és szájfény.

Szemh. púder pedig álltalában lilás, rózsszínes, vagy natur szín, de azért látszik a smink.

Szeretem magam sminkelni...

14. rexona
2007. aug. 30. 13:56

Igen sajnos, és meg is szokta a bőröm. Szinte már kívánja, hogy reggelente felrakjam az alapozót, púdert.

De azt irigylem, akinek nem kell.

2007. aug. 30. 12:52
Mindennap sminkelek kicsit.A szempilláimat kék spirállal,rúzst,és arcpirt.A finom,rózsás szineket szeretem.
12. Roxyy
2007. aug. 29. 19:33
Reggelente púder, és fekete szemceruza, így kezdem a napot! :)
2007. aug. 23. 08:56
Én nem sminkelem magam. Reggel egy kis nappali hidratáló az arcra,ez kihagyhatatlan,de egyébként nem érzem szükségét a sminkelésnek! :)
2007. aug. 2. 14:22

Igen, minden nap. Még itthon is feldobok egy szempillaspirált, persze azért vasárnaponként általában nem sminkelek. De ha du sétálunk, akkor már igen.

Régebben avonoztam, ott tanítottak meg sminkelni, és szívesen sminkelek másokat is! Állíthatom, hogy tudok is, mert szívesen festetik velem magukat a kollégáim, amikor rendezvény van, én sminkelem az egész tanári kart, kivéve aki sosem sminkel, és kivéve a 3 pasit :)

Színek? Nagyon változó: szeretm a füstös-macskás szemfestékeket, amihez a ruhámmal harmonizáló színcsaládból keverek: lehet bronz, orgonalila, mohazöld vagy grafitszürke. Kék, mivel kés s szemem, szóba sem jöhet, az vétek lenne, hogy a saját szemszínemet tompítsam! Arcra bronzos vagy málnás pír kerülhet, ez is passzoljon a szehez. A számra csak fényt teszek, natúr hússzínű kontúrral vagy anélkül. A fény általában színezett, finom dinnye vagy korallos árnyalat, esetleg natúr RÓZSAFA, eza kedvencem :)

Nagyon szeretek játsznai a színekkel!

Nyáron egyáltalán nem alapozok.

9. NOA
2007. aug. 1. 06:07
Föld színű szemhéjfesték,a pilla töveknél vékony brana vonal, erős szempillafestés, és az elmaradhatatlan arcpír.Mindenből egy leheletnyit.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook