Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? fórum

Sminkeled az arcod minden nap? Ha igen, milyen színeket használtál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. szept. 22. 10:23

En is sminkelek minden nap.

Mivel szeretem a szurke es fekete ruhakat, ezert altalaban szurke-ezust szemhejpudert hasznalok, fekete szemhejtussal es szempillaspirallal. Folyekony alapozot es kopudert is teszek fel, meg pirositot. Ruzst nem igazan szeretem, gyongyhazfenyu Labellot sosem hagyom ki, es rozsaszint/barack szinu szajfenyt hasznalok.

2008. szept. 15. 18:42
Igen, minden nap sminkelek. Az elmúlt években úgy hozzászoktam, hogy része a mindennapjaimnak. Nem használok erős színeket, inkább a pasztel árnyalatokat részesítem előnyben. Szeretem a barna halványabb árnyalatait, a barackvirágszínt, a halvány-sejtelmes lilát. Rúzsban ugyanúgy, mit szemhéjfestékben. Szemceruzásból és spirálból feketét használok, és teszek fel alapozót is.
2008. szept. 15. 17:20
mostanában nem. De ha mégis, akkor a rózsaszín és szürke árnyalatokat használom
95. fahéj
2008. szept. 15. 17:03
ha más nem egy spirált mindig teszek fel ( feketét)
94. senico
2008. szept. 15. 17:01
Én is szoktam általában, sőt nagyon kedvelem az erős sminkeket, kár, hogy ritkán megyek olyan helyre, hogy szükség legyen rá. Azért megpróbálom alkalomhoz illően kipingálni magamat.
2008. szept. 13. 03:12
nem, ha mégis csak egy kis kék, zöld szemceruza, szájfényre piros-rózsaszin rúzs.
2008. szept. 4. 18:32
alapozót bárhova megyek, teszek fel, valamint általában egy kis szemceruza. de csak szépen, nem olyan vastagon, mint akinek behúztak egyet :)
2008. aug. 29. 13:28
Én minden nap sminkelek, a hétvégét kivéve. Szemhéjfesték: általában 2színű, fekete, és vmi világos,az "orrom felőli csücsök világos, és szépen fokozatos sötétedik a végéig feketére.Egy kicsit fel van húzva a vége,olyan macskaszemes. Álíltólag nagyon szépen megtudom csin, és nekem is tetszik. Fekete szemceruza,és szempillsp. Alapozót, és púdert nem használok,kb 3éve,mert szárítja a bőröm.
2008. aug. 28. 14:09

Én ha megyek valahová mindig rakok egy pici alapozót egy pici kőpúdert,ha a szemöldököm nincs épp frissen festve akkor ceruzábval megigazítom(mert szőke és a festék hamar lekopik róla,így kb 4-5naponta festhetném).

Aztán néha rakok szemhéjpúdert,sokféle van,de inkább a rózsaszín gyöngyházast használom.De van mikor csak tussal húzom ki a szemem,na meg szemceruza alulra.A számra szinte sosem rakok semmit mert a kislányomat úgy nem tudom megpuszilni,pedig régen mindig ki volt festve.

olyan 15évesen képes voltam hajnalban órákat állni a tükör előtt,csakhogy minden tökéletes legyen,és jó erős smink volt rajtam.De nem bántam.

Ma már mindenből egy picit rakok csak és így szép.Imádok sminkelni,mert ezáltal szebb lesz az összhatás.Smink nélkül nem is megyek ki az utcára,még ha csak a boltba szaladok le akkor is rakok max szemp.spirált!Szerintem egy nő hangsúlyozza ki ami szép!Nekem nincsenek márkás cuccaim,nem járok csak átlagos cuccokban,és nekem fontos h minden tökéletes legyen.Lehet h ez így elég érthetetlen de aki tudja miről beszélek az érti.

Szóval szerintem a smink az kell.Ha csak egy nagyon pici is de kell.

Pl.:tesóm 18éves,elég fehérbőrűek vagyunk,de mivel nyár van jól lebarnult,viszont szőkék vagyunk,és neki is szőke a szemöldöke meg a szempillája és elég furin néz ki ha nincs kifestve.Ő elég későn érő típus,így nem szokta magát festeni,de már rájött ha rak egy pici szemp.spirált,akkor mindjárt nem olyan hulla az arca,meg kiskorától karikásak alapból a szemei és mostanában már rak oda egy pici alapozót és sokkal jobban fest az egész csaj,a szép rucikhoz.

Mert a szemöldökét sem festeti csak szedeti,így neki az is szőke,mint anyának is.Szóval szerintem aki nincs megáldva szép fekete szemöldökkel,meg szempillával annak jól jön a smink.Mert pl anyukám is ha nem festi ki magát(40éves)elég gáz pedig gyönyörű nő,de ha feldobja egy pici spirállal,meg ő nem tust használ hanem mivel kék szeműek vagyunk ő kék ceruzával húzza ki a szemét felül,akkor egyből egy bombázó lesz belőle.

Szóval ajánlani tudom csak a szép természetes sminket.

Nem beszélve arról h aki ért hozzá az mindig más és más nő lehet.Megújulsz,és ezt a pasik is értékelik.


Na ez hosszúra sikeredett,csak azt akartam elmondani h a smink feldobja az egész belsőd,külsőd,és még szebb is leszel tőle.

2008. aug. 15. 22:36
Soha nem sminkeltem magam...na jo ezt most ugy mondtam mintha kitudja hány éves lennék...de továbbiakba se akarom sminkelni magam.. :))
2008. júl. 7. 19:26
Ha nem megyek sehová, akkor nem. Egyébként tussal szoktam kihúzni a szemem vékonyan, plusz szempillaspirál. Nem szeretem a szemhéjpúdereket, mert rossz érzésem van tőle, nem lélegzik a bőröm. Alapozót még úgyse használok ugyanezen okból kifolyólag.
87. maya80
2008. jún. 23. 20:47
Én egyáltalán nem sminkelek. Nagyon nem érzem jól magam, ha van valami az arcomon...
2008. máj. 21. 17:40
Most felváltva, arany-bronz vagy rózsaszín-lila szemhéjfestéket, fekete és fehér szemceruzát, fekete szempillaspirált, bronzosító arcpírt:) Jól áll:D
2008. máj. 21. 15:20
Én mindennap ki szoktam magam sminkelni,anélkül furán érzem magam..a szememet fekete szemceruzával vékonyan+szempillaspirál,és általában rózsaszin szájfény
84. Katinkaboszi (válaszként erre: 83. - B0ab4fe6fd)
2008. máj. 20. 15:20
Hogyne, mindent lehet, de én inkább a kéket, zöldet változtatom, a barna nem áll jól, mert olyan sárgásfehéres a bőröm is, magyarán annak sincs valami egészséges színe.
2008. máj. 20. 14:47
Akkor esetleg a bőr szinéhez is lehet passzoló szineket találni...
2008. máj. 20. 14:17
Minden reggel, amikor beszívta magát a krém és a szem alatti krémem. Szintén ruhához és még bizsuhoz is, mivel szeretem azokat. A szemem színével baj vanm ahhoz nem tudok festeni, mert nem egyszínű, inkább zöldes-kékes-barnás. Huh.brr
2008. máj. 19. 18:04
Én minden nap sminkelem magam, de mindig a ruhához passzoló szineket választok. De a szem szinét mindig figyelembe kell venni mert vannak olyan szinek amik nagyon elüthetnek a szemünktől.
80. alyce
2008. máj. 10. 12:35
Csak akkor sminkelem magam, ha bulizni megyek. Általában ugyanúgy festem ki magam: alapozó, fekete szemhéjceruza (kicsit vastagon), fekete szempillaspirál, átlátszó szájfény...néha szoktam csillámos dolgokat használni, de amúgy ennyi.
2008. máj. 8. 13:17

Igen majdnem minden nap.

Ma: Maxfactor alapozó, Maxfactor szempillaspirál, lila szemhéjfesték

2008. máj. 7. 19:42
Én csak ha suliba megyek vagy vhová.Ha itthon vagyok nem sminkelem magam mert ez nem tesz túl jót,bár azért nem is érzem magam jól igy.
2008. máj. 7. 19:30

Igen.

Nagyon ritkán használok alapozót, de ha valami ragya kijön, akkor muszály. Ha korán kelek és elalszom, akkor a sminket, akkor a munkahelyen pótolom. De az Életem részéhez tartózik, mesztelennek érzem magam smink nélkül.

2008. máj. 3. 15:58

Hosszú évek óta a smink hozzátartozik a mindennapjaimhoz. Itthon csak akkor használom, ha vendégeket várunk-szerencsére a harmadikon lakunk, s míg ide felfújtat valaki, váratlan látogatáskor is tudok gyorsan magamra tenni valamit:-)-

Egyébként az alapozó, a szemceruza, szemhéjfesték,rúzs és spirál tartozik a készletembe. Sötét a hajam és a bőröm sem tejfehér, ezért én elsősorban a pasztel szineket részesítem előnybe. Szeretem a halvány lilát, a mogyorószínt, a bézs árnyalatait, a szemceruzám pedíg legtöbbször fekete.

2008. máj. 3. 08:18
Igen. Alapozó, korrektor, pír, szempillaspirál mindig. MAC és Clinique ami az egész arcbőrömre kerül, porokból sokféle. De általában szürke, lilás, vagy khaki ill. tompazöld. Szájra natur vagy rózsaszín fény.
74. enci2
2008. máj. 3. 08:06

Igen ha megyek valahova.

Általában fekete szemceruza és szempilla spirál de van hogy csillogó szemhélytus vagy világos szemceruza ez a hangulatomtól is függ.

Ha pedig vmi fontos esemény akkor púder, szájfény, stb....

2008. máj. 1. 18:21

Mivel én nagyon szeretem a bizsukat, és naponta mást használok, ahogy a ruhához, felsőhöz illik színben, ahhoz festem magam. Szerencsés szemem van, kékeszöldesbarnás, így, egyben.

A szemem alatt saját nevelésű karikák vannak, így azokat Avon-krémmel kenem és stifttel halvány barnára tompítom. Arcra csak bőrnek megfelelő krém, pirosító csak sápadtság esetén. És a végén rúzs.

72. o.andi
2008. ápr. 30. 21:22

smink nélkül nem megyek ki az utcára!!!

:-)

71. szimonetta (válaszként erre: 70. - VIKI01)
2008. ápr. 2. 02:41
Ennek örülök. :)
70. VIKI01
2008. ápr. 2. 02:37
Szimonetta!Hasonlitunk!Ezzel én is így vagyok!
2008. ápr. 2. 02:18

Nagyon ritkán sminkelem magam.

Viszont suliba, utcára általában alapsminket teszek. (Ez sem mindig fordul elő.)

Én a natúr színeket szeretem, amelyek természetesen hatnak.


Ez a következőkből áll:


1. alapozó (Nem mindig, csak ha sápadt vagyok. Nem igazán szeretem.)


2. egy, az alapozónál egy színnel világosabb korrektor, amit a szemhéjamra, és a szemem alá szoktam tenni. Majd erre rájön egy ugyanilyen színű szemhéjpor azért, hogy a korrektor ne kenődjön el a nap folyamán.) Én ha így teszek, akkor előfordul, hogy a sminkem kitart minimum 8 órán át! (És ez nem vicc.. persze megfelelő sminkszer is kell hozzá.)


3. arcpír


4. szájfény


És készen van a natúr smink. Erre én már nem szoktam tenni semmiféle kihívó színt, sem fekete szemceruzát, sem szempillaspirált.


Alkalmakkor, esetleg buliban ugyanez az alap, csak akkor erre még rájön a szemceruza/szemtus, illetve a szempillaspirál.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook