Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim fast shake fórum

Slim fast shake (beszélgetős fórum)


2009. nov. 15. 13:38
Sziasztok! Én próbáltam már, de nem ajánlom. Első 2 nap nagyon jól éreztem magam, szinte, mint akit kicseréltek, egyátalán nem volt megerőltető, hogy csak vacsira lehetett egy picit enni, persze csak 600 kcal-át. DE jött a 3. nap, ami nagy változást hozott. Fizikailag továbbra se okozott sok változást, nem voltam éhes, de egyre ingerültebb lettem. Először csak azt hittem, hogy csak rossz napom van és kész, de nem. Ahogy telt a nap úgy fokozódott, nem lehetett már hozzám szólni,minden zavart körülöttem. A szüleim elkeseredve nézték, mit csinálok magammal. Aztán a 4.nap estéjén már sírógörcsben törtem ki, és úgy döntöttem nem éri meg az a pár kiló, amit ezzel le lehet adni, hogy idegileg kikészüljek. Csináltam már hosszabb diétát, annál nem tapasztaltam ilyet.
3. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2. - Kicsinie80)
2009. okt. 21. 16:00
szia. mi a helyzet azóta??? Én is kacérkodom bele :)
2. kicsinie80 (válaszként erre: 1. - Kicsinie80)
2009. szept. 21. 11:41
Úgy látom, senki nem ismeri. Én minden esetre tegnaptól iszom. Ma reggelre fél kg ment le, remélem, sikeres leszek végre.
2009. szept. 21. 08:05
Használta már vki? Mennyire hatásos? Állítólag Amerikában nagyon híres, Eminemmel reklámozták.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook