Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sinlac tápszer mikor hagyható el? fórum

Sinlac tápszer mikor hagyható el? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 1. 21:41

sziasztok!


hogy csináltok a sinlacból tápszert? milyen víz/por arányban?

én csak pépként adom, de szívesen adnám tápszer helyett.

10. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Dominójáték)
2012. márc. 1. 20:34
Az én Fiam 15 hónapos és szívesen adom neki bármilyen formában.Sőt,nekünk a gyerekorvos ódákat tud zengeni a Sinlacról,és szerinte 3 éves korukig nyugodtan kaphatják a Kicsik.:)
9. terek (válaszként erre: 1. - Dominójáték)
2012. márc. 1. 19:08

fiam tápszernek ette a sinlacot, de mikor bevezethettük a tejtermékeket én elhagytam. na meg idővel a HA-s tápszerre is áttérhettünk (10 hónapos korában) így nem láttam értelmét.


de ha tejallergiás akkor szerintem adjad neki nyugodtan :)

8. homern (válaszként erre: 1. - Dominójáték)
2012. márc. 1. 18:47

A 2 évesem még most is azt eszi vacsorára (tejallergiás).

Tápszernek sosem használtunk,úgy adom mint más a tejpépeket.Magában is szereti,gyümölcsöt teszek bele néha,mikor hogy.Olyan minta tejbegríz.. nem is gyerektápszer,azt hiszem a dobozon is fel van tüntetve hogy felnőtt korban is teljes értékű adag.

7. dominójáték (válaszként erre: 6. - Mkriszti81)
2012. márc. 1. 18:46
Igen elég kicsi.
2012. márc. 1. 18:40

Tudtommal már 1 éves után el lehet kezdeni elhagyni...


Kevés a súlya, ezért kaptatok sinlacot?


Az én lányomnak 7-8 hónapos között megállt a súlyfejlődése, nekünk is sinlacot írt fel a doki, de én nem váltottam ki, az ételadagjait növeltem meg, meg is ette és köv. hónapban már fél kg-t hízott - mindenféle mű-hízlaló szer nélkül :)

2012. márc. 1. 18:40
Jah az én kicsi fiam 5 éves.
4. nemmaci (válaszként erre: 1. - Dominójáték)
2012. márc. 1. 18:40
Az én csemetém 16 hónapos, de én még egy darabig adok neki tápszer, illetve ha elfogy az itthoni készlet, akkor 1 éves kortól adható tejitalt.
2012. márc. 1. 18:39

Sinlak pép nagyon jó.Az én kisfiam mivel tejérzékeny néha még ma is eszi:)

Pépnek szoktam elkészíteni és gyümölccsel kakóval zöldséggel kínálni.

2. Rózsaszál:-) (válaszként erre: 1. - Dominójáték)
2012. márc. 1. 18:38
Hát az sok mindentől függ!Nekem kellett adnom mert a tejtől és a tejtermékektől kipattogott.Allergiás vagyok így eleve HA tápszert ittak:-)
2012. márc. 1. 18:33
Egy másfél éves picinek kell még tápszer ennie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook