Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


11. ab4b6bc17d (válaszként erre: 10. - Ab4b6bc17d)
2011. ápr. 27. 22:43
Ja, és tetszik, hogy az öreg kezd megenyhülni és megvédte a feleségét végre!
2011. ápr. 27. 22:40

Jó sokáig eltart. De a maiban is kiderült (mellesleg már megint lekéstem, mert nem is fél hatkor kezdődött, hanem hamarabb!:( szóval kiderült, hogy minden részben van valami érdekes, izgalmas.

A maiban pl. találkoztak a moziban... olyan szépen nézett Sehrazatra Onur! Kerem pedig a kisfiúval bánt nagyon szépen. Istenem, a film rabja lettem! :)

9. Majka14 (válaszként erre: 8. - Ab4b6bc17d)
2011. ápr. 27. 15:20
Ezzel én is így vagyok minden részét megnézem.Nem vagyok sorozat fuggo,de ez a film bejon nekem is.Máskulonben 180 részes.Nem tudom még mit gabajítonak ossze,de úgy hallotam,hogy a végén majd úgyis osszekerulnek.
8. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - Majka14)
2011. ápr. 27. 09:42

Engem nem zavar! Az ilyen filmeket többször is megnézném, megnézem. Pl. a Youtubeon épp most nézem, hogy mik lesznek még. Nem is tudom, hány részes a film, de itt már a 90-et találtam meg :) persze csak bele-belekukkantok, de nagyon jó! És ettől függetlenül otthon ugyanúgy megnézem 17:30-tól a sorozatot.

Sajna nem láttam előlről, tulajdonképpen a tegnapi volt az első, amit teljes egészében végignéztem. Előtte még nem néztem. De most már ki nem hagynám egyetlen részét sem!:)

7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Dina26)
2011. ápr. 27. 09:40

Szia. Hát, az öreg papa azért elég csúnyán meg tudja sérteni a feleségét! Az tény, hogy dolgos és összetartja a családját, de az nekem nem jön be, hogy ennyire semmibe veszik a nőket! - pl. a gyerekeknél is csak a fiuknak örülnek, ez nagyon gáz!

Persze, azért látszik rajta, hogy szereti a feleségét, meg a lányunokáit is, de azért érezteti velük, hogy ők még sem fiúunokák, ill. a feleségével, hogy neki nincs szava a háznál.

Ráadásul ott van a fiúunokája, de azt meg nem fogadja el!

2011. ápr. 26. 18:52
Én nézem a szlovák tvén de nem írok semmit elore,mert akkor nektek nem lessz érdekes.De tudom ajánlani,mert nagyon sok bonyodalom és érdekesség lessz még a filmben.
2011. ápr. 26. 18:49
Egyébként Jane Austin a kedvenc Írónőm..Nagyon kedvelem a könyveit,visszavisz egy olyan világba amiben talán jó lett volna élni:)
2011. ápr. 26. 18:47

Sziasztok!!!


Nekem nagyon tetszik a film és a szereplők is...Különösen tetszik Onuhr.Én úgy tudom a való életben is egypár a két főszereplő,vagyis Seh. és Onuhr.:)Tetszik a tisztelet és a különleges látásmódjuk,pl az öreg papáé,aki a családot tartja össze....:)

Ohnur mint férfi is csábító,nekem bejön,tetszik amikor gondolkozik:)Elméláznék én is vele...

3. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Nika35)
2011. ápr. 26. 09:49

Én meglepődtem, hogy vele fog össze jönni végül .) (belekukkantottam a youtubeon a következő részekbe)


Izgalmasnak tartom, hogy ez nem szerelem első látásra, legalábbis a nő részéről nem - pont így szeretem. A hapsik: Onur és Kerem szerintem azonnal beleszerettek Seherezad-ba, de Onur túl büszke még egyenlőre, hogy bevallja magának, Kerem meg lekési... hiszen a másik már birtokolta is a nőt. Érdekes lesz megfigyelni, hogy hogyan szeret bele az utálata ellenére Seh Onurba.

Véleményem szerint nagyon hasonlít Jane Austen Büszkeség és balítélet című regényére, amit szintén nagyon szeretek, hiszen Darcy is tökre büszke ott, s eleinte ez akadályozza meg abban, hogy közeledjen a lányhoz. Elisabethnek meg ugye balítéletes a családi helyzete, szintúgy Sehnek, csak más értelemben. Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, végre valami izgalmas film! (itt is vannak nagy szünetek, de inkább ez, mint az ájuldozós, túl hangos brazil sorozatok:)

2. Nika35 (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2011. ápr. 25. 15:43

Szia!Hát én szívesen beszélgetek a filmről de sajna ma nem érek rá éppen csak bekukk de holnap jövök!:))


Arra nagyon kíváncsi leszek,hogy mikor jön össze Onur Seherezádéval!

2011. ápr. 25. 14:11

A napokban néztem bele és hát, reménytelen romantikus révén beleszerettem a filmbe! :)

(pont mint a Twilightba annak idején - "meglátni és megszeretni filmek").


Szóval, Onur első pillantásra - a hódító kék szemei ellenére - csak egy fokkal szebb az ördögnél! De minél tovább nézzük, annál jobban tetszik...


Keremet inkább el tudnám képzelni Seh mellé, tetszik, hogy mennyire bejön neki a lány.


Seherezádé meg tényleg gyönyörű, bár a kisfia betegsége miatt keveset nevet nyilván, amikor viszont boldog, látszik, hogy milyen szép is..


Van kedvetek beszélgetni a filmről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook