Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Mi lehet a gond? fórum

Segítsetek! Mi lehet a gond? (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. a9cd36dded (válaszként erre: 63. - Schmetterling89)
2010. máj. 28. 14:51
Akkor a tiéd 99%-ban az én történetem is. Szó szerint akár én is ezt írhattam volna. Annyi a különbség, hogy én tényleg abbahagytam a gyógyszer szedését, mert felesleges mérgeznem magam.
2010. máj. 26. 10:55
Nálunk ungyan ez a helyzet sajnos. Mi idén lesz 2 éve hogy együtt vagyunk, az elején nekünk is ment akár naponta többször is a szex, most meg a ritka pillanatok kivételével 1-2 a heti adag. Én is csináltam már mindent: próbáltam elcsábítani, megbeszélni nyugodtan, hisztiztem, kiakadtam, akkor persze én voltam a rossz hogy nekem ez mért olyan fontos én nem csak ebböl áll egy párkapcsolat, de mondtam neki hogy bocsi de 22 éves fejjel nekem ez is igenis fontos. Amúgy ő is most lesz 24, szóval egy korosztály, itt sincs harmadik, ezt tuti. Sokszor mondom is neki hogy tök fölöslegesen tömöm magam fogamzásgátlóval mert amennyit együtt vagyunk arra a pár alkalomra kibirhatja ha neki kell védekeznie. Mostanába elkezdett edzeni is, amitől az elején állandóan ki volt purcanva, akkor azért volt ritka a dolog, most meg pont tegnap este mondta hogy igaz a mondás hogy a mozgás erősíti a libidót, mert érzi hogy többet akarná, csak akkor pont nem vagyok ott, estére meg már fáradt vagy nincs keve. Na most akkor megint ki vagyok segítve a magasabb libidójával... Nem tudom én se mit kéne tenni, nálunk még az se működik hogy külön legyünk egy ideig mert együtt élünk. Szóval azt kell mondjam, igen, van olyan 24 éves aki ne akarna folyton :( Én is mondtam már neki hogy nem hiszem el hogy ennyire nincs igénye rá, más meg azon panaszkodik hogy a pasija folyton csak azt akarja :S
62. kefekötőke (válaszként erre: 61. - Teddy_x)
2010. máj. 24. 12:17

Megtiszteltél,hogy elolvastál.

Sok-sok megértés,türelem amit nyújtanod kell a férjednek.

Az erőszakos "mutatványok,szerepjátékok "csak árthatnak a dolgoknak,a megfelelési kényszer nagyon lehangoló tud lenni, és egy pillanat alatt már este félhat van.

61. teddy_x (válaszként erre: 60. - Kefekötőke)
2010. máj. 24. 10:18
Még egyszer köszönöm a hozzászólásaidat! Megfogadom a tanácsod :D
60. kefekötőke (válaszként erre: 56. - Teddy_x)
2010. máj. 23. 18:12

Még megvártam,hogy reagálsz-e.Addig nem töröltem a kedvencekből.

Már elmondtam,ami a véleményem volt.Még egyszer mondom, csak azért kottyantottam bele ,hátha segítek avval,hogy elmondom mi férfiak bizony nagyon nem akarunk orvoshoz menni.Pláne ha ilyen "kényes" témáról van szó.

Egy figyelmes ,megértő asszony sokat tud segíteni.

2010. máj. 23. 17:17

Sokat beszélgettünk tegnap. Újra elmondta, hogy semmi rosszra ne gondoljak és hogy velem semmi probléma nincs. Azt mondta vele van gond, sok a meló, sokat agyal dolgokon, hogy minden rendben legyen és estére mindig úgy elfárad fizikailag és szellemileg is, hogy minden gondolata csak az alvás körül forog. No meg lusta is és azt mondta jó lenne ha egy kicsit tudna fogyni, el tudna járni mozogni valamit, és fittebb lehetne, mert ez is a gondja, hogy erre sincs ideje és nagyon el van lustulva.

Megígérte, hogy változtatni fog a dolgokon és beállított hozzám este egy üveg borral és csaptunk egy romantikus estét, amikor nem én kezdeményeztem :)))

Szóval megérte a beszélgetés! Remélem tényleg lassan elmúlik majd ez a nehéz időszak a melóhelyén és több szabadideje lesz! Akkor biztos e téren is beáll a változás. Legalábbis nagyon remélem...

58. teddy_x (válaszként erre: 55. - 480b578442)
2010. máj. 23. 17:10

Köszönöm, hogy írtál!

Tudom, hogy ilyenkor a nők többségénél az az első gondolat, hogy biztos megcsal, vagy legalábbis már nem szeret és el akar hagyni valaki másért vagy bármi ilyesmi... Nekem is megfordult a fejemben, de hülyeség az esetemben a józan eszem azt súgja. És az anyuja sem kavart be, abban is biztos vagyok, mert szerencsére szeret :D

57. teddy_x (válaszként erre: 54. - A9cd36dded)
2010. máj. 23. 17:07

Jaj nagyon köszönöm, hogy írtál!!!

Komolyan már kezdtem azt hinni, hogy egyedül vagyok ilyen szerencsétlen 22 évesen!

Jó tudni, hogy nem :D

56. teddy_x (válaszként erre: 52. - Kefekötőke)
2010. máj. 23. 17:05

Nagyon köszönöm, hogy írtál!

Kár hogy elmész, elkel egy férfi vélemény, meglátásmód az ilyen témákban!

A "nem hagyom magam meggyőzni" részt azt csak arra értettem, hogy nem hagyom magam meggyőzni, hogy az égvilágon semmi gond nincs, csak mostanság fáradt.

Nem a dokira értettem, hisz az tudom, hogy nagyon kényes téma, és csak legvégső esetben számít opciónak a pasiknál. Nála még nincs nagy gond hála Istennek, csak a kedvét kell meghoznom valahogy :D

55. 480b578442 (válaszként erre: 39. - Teddy_x)
2010. máj. 23. 02:01

Alvatlanságomban véletlenül tévedtem ide.

Ezek alapján én egyértelmüen egy 3-ra gondolnék és az én véleményem teljesen egyezik anonima 36-os hozzászolásával.Lehet,h nem csalt meg de valaki megbolygatta az agyát.Ez még senkinek nem jutott eszébe de az is lehet valamelyik szülő áll a háttérben azok is tudnak ám efajta tüneteket produkálni és a fiukat főleg az anyák nagyon tudják ám befolyásolni.

Valaki azt irta náluk csak havi 6-7 alkalommal van szex.Nem tudom az miért kevés hisz a rendszeres nemi élet heti 2-3 szex.Bár ezt nem lehet számokhoz rogziteni de a havi 7 talán még belefér az átlagba.

54. a9cd36dded (válaszként erre: 49. - Teddy_x)
2010. máj. 22. 22:26
Azt hiszem én nagyon hasonló helyzetben vagyok. A párom sokat dolgozik, és mi havonta kb 3X csináljuk. Pedig még csak 3,5 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, és tudom,h nem csal meg mert ideje sem lenne rá. Én is sírtam, hisztiztem, őrjöngtem, majd bújtam, simiztem, többször próbáltam erről beszélni de semmi...Sőt vele nem is nagyon lehet ilyeneket megbeszélni. Nagyjából csak még kevesebbszer jön össze. Pedig amúgy nagyon jó együtt, de neki nem ez a legfontosabb(sajnos). Sokszor gondoltam rá, hogy talán csak várnom kellene és jobb lesz, de nem lett. Csak azért írtam, hogy tudd nem vagy egyedül és NEM kell mindig arra gondolni, hogy harmadik van, nem szeret vagy ilyenek. Mert van olyan férfi aki ilyen, mint ahogy van olyan nő is aki nem szereti annyiszor. Ettől még sajna rossz a másik félnek, de tényleg így van, hogy mérlegelni kell megéri-e a kapcsolat.
53. Binky (válaszként erre: 52. - Kefekötőke)
2010. máj. 22. 15:02
No igen, ezt már én is tapasztaltam...betegség, fájdalom, orvosok...ilyenkor nem olyan bátrak a férfiak.
52. kefekötőke (válaszként erre: 40. - Teddy_x)
2010. máj. 22. 14:48

"beszélni vele erről, csak most mélyebben és nem fogom hagyni magam meggyőzni"


Még egy véleményt engedj meg,aztán itthagyom ezt a fórumot!


Azt általában kell tudni,és biztos tudjátok is sokan,hogy a férfiak általában szeretnek macsó jelmezben tündökölni.

De ahogy bármilyen orvoshoz kell menni,mondom bármilyen,akkor egy pici nyuszivá válnak.

Ha most a kényes problémákkal kell megküzdeni,mint ez is,írtó keményfejüek tudnak ,(tudunk)lenni.Hiszen a legfélettebb területet kell bolygatni.


Ezt nem úgy olvastam ám!Ilyen vagyok én is.(((

És segítőszándékkal vallom be.


Tehát ,ha leültök beszélgetni ,először csak óvatosan ,aztán érvként be kell vetni ,bele a szemébe:Mit gondolsz, nekem milyen megalázó a nőgyógyásznál egy hülye magas akármmin szétterpeszteni a lábam általában férfi orvos előtt!?

Ezt többször kell majd megismételni és karon fogni, elvinni ,nem elküldeni!

51. 6f773a273c (válaszként erre: 50. - Teddy_x)
2010. máj. 22. 13:47

Hát viszont ha tényleg volt már sokszor ilyen csábítás nemtudom mennyire tudjátok még így elintézni.mert abban igazatok van,hogy nem lehet mindig újítani,és nem lehet mindig a nőnek kezdeményezni.az nagyon nagyon rossz...néha a nő kezdeményez az izgalmas,de állandóan..az a szerencsés,akinek a párja ilyen,hogy állandóan kezdeményez,még akár 10 év után is.:)

de sajnos ez télleg pasitól is függ:(

remélem azért megtudjátok oldani,a szakításom miatt ne sajnálkozz,én azthiszem jól jártam:)

és Ő is.már nem volt olyan mint régen:)

50. teddy_x (válaszként erre: 42. - Tamianyu)
2010. máj. 22. 13:36
Na ez a baj...ezen töröm az agyam én is, hogy ha a huszonéveink így telnek el, akkor mi lesz később??? :(
49. teddy_x (válaszként erre: 37. - Tamianyu)
2010. máj. 22. 13:34
Ez igaz! Én sem akarok elmenekülni a probléma elől. Megakarom beszélni és megoldást találni rá!
48. Tamianyu (válaszként erre: 44. - Teddy_x)
2010. máj. 22. 13:34

Szegény,azért ez eléggé vacak érzés lehet.

Szerintem valami van a háttérben amit nem mond el.

Nem tudom elképzelni,hogy egy 4 éves kapcsolat elunt lehet.Én még több mint 10 év után sem tudok sosem kezdeményezni,mert a férjem mindig megelőz...

Habár nálunk én vagyok úgy,hogy néha sok.

47. teddy_x (válaszként erre: 36. - 5e48d37001)
2010. máj. 22. 13:34

Én is ettől tartok.

Figyelem a jeleket nagyon, de megcsalásra utaló jel nincs szerencsére.

46. teddy_x (válaszként erre: 31. - 6f773a273c)
2010. máj. 22. 13:32
Nagyon sajnálom a szakítást :(
45. teddy_x (válaszként erre: 26. - MissRituska)
2010. máj. 22. 13:31
Azért én ennyi sok mindent nem várok el tőle, valóban irreális lenne :)
44. teddy_x (válaszként erre: 25. - 6f773a273c)
2010. máj. 22. 13:31

De, lehet. Én is gondoltam arra, hogy túl megszokott lett, túl monoton még régebb és újítottam egy kicsit. Nagyon tetszett neki. Na de mint minden újdonság, az is elmúlt...

Most is újítanék, de az az igazság, hogy kicsit belefáradtam! Vágyom már arra, hogy ő kezdeményezzen, hogy "úgy" nézzen rám, mint akit mentem leteperne, mint akit iszonyatosan kíván, és persze teperjen is le... Szóval hogy ezért nem fognék most újításba, mert az megint csak azt jelentené, hogy én kezdeményezzek...megint...

43. teddy_x (válaszként erre: 22. - MissRituska)
2010. máj. 22. 13:25
Jaj nem riogattok! Azért nyitottam a témát, hogy leírjátok a véleményeteket, ami nyilván különböző... De attól még nem fogok megriadni. Reménykedem nagyon, hogy csak túl lihegem az egészet. A segédeszközök valóban nem rossz találmányok. Néha nagyon élvezetesek tudnak lenni biztos, de nem kell túlzásba vinni. Valóban nem normális, ha anélkül már nem megy. Mi még azért nem tartunk ott... sexshopban még nem jártam.
42. Tamianyu (válaszként erre: 26. - MissRituska)
2010. máj. 22. 13:22
Igen,ez megfontolandó.De ez is egyén függő,hogy ezt a "kis" különbözőséget el tudja-e hosszú távon fogadni.Mert lássuk be nem egy jelentéktelen dologról beszélünk,minthogy mondjuk nem szeret mosogatni,de talán rászokik.Ha nem,akkor is lehet együtt élni.Sok múlik rajta,hogy hajlandó-e tenni a dologért,mint pl orvoshoz fordulni egyebek,mert ebből az is leszűrhető mennyire fontos neki a kapcsolat.És ha nincs megoldás,akkor jól meg kell gondolni valóban lehet-e így együtt élni hosszú távon,amit nem hiszek,mert akkor nem lenne ez a fórum.
41. teddy_x (válaszként erre: 21. - Binky)
2010. máj. 22. 13:22
Nem is tudtam :( De azt hiszem ő nem bérest szed...Megnézem, köszi.
40. teddy_x (válaszként erre: 20. - Kefekötőke)
2010. máj. 22. 13:21
Le ülök ÚJRA beszélni vele erről, csak most mélyebben és nem fogom hagyni magam meggyőzni, hogy semmi baj sincs!
39. teddy_x (válaszként erre: 18. - 6f773a273c)
2010. máj. 22. 13:19

Az biztos, hogy szakemberhez rohanni nem fog, mivel már felvetődött a téma, de nem akar hallani róla...

Női praktikákat már sokszor és sokat bevetettem, már sokféleképpen okoztam neki meglepetést, kényeztettem stb. Mostanában is nem azt kell elképzelni, hogy karba tett kézzel vártam mellette, hogy na vajon ma lesz valami vagy sem! Hanem hozzá bújtam, öleltem, pusziltam, simogattam, szenvedélyesen csókoltam stb. Neki viszont nem igazán felelt meg ez sem... Mikor a cicijét izgattam, az csiklott, mikor szenvedélyesen csókoltam, ő nem igazán viszonozta csak apró semmilyen csókokkal, és gyorsan jött a mondat: "Jó éjszakát, szép álmokat."...

38. Tamianyu (válaszként erre: 11. - Kefekötőke)
2010. máj. 22. 13:17
Tökéletesen egyet értek.
37. Tamianyu (válaszként erre: 5. - Teddy_x)
2010. máj. 22. 13:17
Szerintem egyáltalán nem jó ötlet a különválás.Ezt egy komoly kapcsolatban netán házasságban sem lehet megtenni,hogy ha valami nem tetszik lelépek egy időre.A problémák elől nem menekülni kell,hanem megoldani.
2010. máj. 22. 13:03

Egy egészséges fiatal férfi ilyesmire sohasem fáradt,még évek múltán sem.A háttérben nem ez húzódik,lehet potenciális problémák vagy akkár mennyire is nem rá vall,lehet egy harmadik,azért ezt se zárjuk ki már a legelején.

Le kell ülni beszélgetni őszintén,és titokban nagyon figyelni a jeleket.

35. kefekötőke (válaszként erre: 34. - 6f773a273c)
2010. máj. 22. 12:43
Bocsánatkérés elfogadva,bekönyvelve.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook