Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek jelmezügyben fórum

Segítsetek jelmezügyben (beszélgetős fórum)


7. d0b7178f40 (válaszként erre: 2. - Cbc7d5fe99)
2010. jan. 15. 13:54
okéka megnézem
6. d0b7178f40 (válaszként erre: 3. - 01c8755c79)
2010. jan. 15. 13:54
köszi továbbítottam
5. d0b7178f40 (válaszként erre: 4. - Süssfelnap)
2010. jan. 15. 13:53

semmi baj.

ez van.köszi

4. süssfelnap (válaszként erre: 1. - D0b7178f40)
2010. jan. 15. 13:28

Sajnos segíteni nem tudok, csak azért írok, mert nagyon jót mosolyogtam ezen, hogy pont ló akar lenni. :) Az biztos, hogy nekem az lenne az első, hogy megpróbálnám lebeszélni róla. A kicsik mindig rátapintanak arra, hogy a leglehetetlenebb jelmezt kitalálják.

Szóval ne haragudj, csak magam elé képzeltem a barátnőd arcát, mikor megtudta, hogy lónak szeretne beöltözni a kislánya és nagyon kellett nevetnem. :) Én magam elég kétbalkezes vagyok, én biztos nem tudnám sk megoldani.

2010. jan. 15. 13:25
Barna pulcsi, harisnyanadrág, hátulra farok.... barna álarc textilből... és a fejfedőt úgy csinálnám mint egy sapkát, és a homlokától a tarkójáig varrnék sörényt akár fonalból akár textilcsíkokból, bár a sapka lefelé csúcsosodva akár tovább is érhetne... nem is fonalból, talán inkább textilcsíkokból készíteném a sörényt és a farkincát is, abból murisabb... sőt azt talán mintás textilből készíteném. Lehet fekete kesztyűt és fekete zoknit húzni a kishölgyre, az a pata.. :o) Aztán a sörénybe pl. lehet egy szál virágot tűzni, vagy masnit tenni bele... vagy a farkára, hogy látszódjon, hogy ő egy Lányló! :o))
2010. jan. 15. 13:24
szia,,pont tegnap indítottam egy ilyen fórumot ,,nézd meg az ötleteket!!
2010. jan. 15. 13:20
Szeretnék jelmezügyben segítslget kérni.A barátnőm kislánya ló szeretne lenni a farsangon.És kellene neki olyan segítég, hogy otthon hogyan készíthető el.Ha van valakinek ötlet vagy már csinállt ilyet sk akkor segítsen kérem.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook