Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítsetek dokit találni. fórum

Segítsetek dokit találni. (beszélgetős fórum)


21. last
2010. aug. 13. 09:02
Ma megint mentem,mert éjjel lüktetett végig,adott 2szurit és kitisztította.Szerinte most már jónak kell lennie..... :) szerinte....
20. last
2010. aug. 5. 13:42
Fáj :(
19. last (válaszként erre: 18. - Rita1971)
2010. júl. 23. 13:45

Köszi kérdésed.Azt mondta a doki jobban néz ki mint 7főn.Most már délutánonként szellőztetem,vettem hipermangán-t és majd abban áztatom.Meg fertőtlenítőt is az ollómhoz.

Azt mondta csak akkor menjek ha baj van,de lehet hogy még megnézetem vele egyszer jövő 7en.Elég nagy vadhús-t növesztettem és az nem szívódik csak úgy fel.

18. Rita1971 (válaszként erre: 17. - Last)
2010. júl. 23. 09:49

Szia!

Mi a helyzet Veled? Gyógyulgat az ujjad?

17. last
2010. júl. 20. 13:34

Köszi :)

Soha többé ilyen!

Most cseréltem rajta kötést,nem valami szép szegénykém,de nem fáj,ami elég pozitív!Meglátjuk doki hogy ítéli holnap.

16. fd73be4c06 (válaszként erre: 15. - Last)
2010. júl. 19. 23:37
látod-látod? ügyes kislány vagy!!!! remélem tanultál a hülyeségből és legközelebb nem vársz ilyen sokáig. gyógyulást az ujjacskádnak!
15. last
2010. júl. 19. 19:57

Na,hát a mai nap nem volt semmi.Hajnalra már rá sem bírtam állni.A melóhelyemen 10óráig nézték a kínlódásom,aztán elvittek az sztk-ba.Még időm se volt félni,olyan gyorsan történt minden.Bementem,doki alig kérdezett(de nem nyaggatott hogy eddig miért nem mentem)kedves volt.Hipp-hopp nyissz-nyassz és kivett egy darab körmöt.Nem néztem oda,csak a végén láttam a fertőtlenítők közt a darabot.Szinte semmit nem éreztem,pedig azt hittem ott fogok majd meghalni.De nem.

Csak azért nem akartam így,mert ez nem egy olyan "végleges" dolog mint a lézer,de muszáj volt.Majd ahogy újra rosszabb lesz,még mindig megvan a lehetősége az ilyen 20ezres dolgoknak is.

Persze,majd még most jön a java,a kötözések...

Holnap magamnak,szerdán ő.Jajjjj!

De csak annyit tudok mondani,hogy SENKI NE VÁRJON ILYEN SOKÁIG!!!!Menjen amint úgy látja baj kezdődik!Köszönöm a segítségeteket :)

2010. júl. 19. 08:02

Nekem egyáltalán nem fájt anno. Az volt számomra a fontos, hogy elaltassanak.

Persze ennyi év után már sokat fejlődött az orvos tudomány. Biztos fájdalom mentesen meg tudják csinálni, még úgy is, ha nem altatnak el.

Egyébként annak idején nekem azért kellett ez a műtét, mert pedikűrösnél jártam. Ott történt vmi,akkor jártam először ilyen helyen.

Pár éve voltam azóta először pedikűrösnél.

Remélem sikerrel jársz!

Sok szerencsét!

13. last
2010. júl. 18. 21:35
7 e-mail-t küldtem el,persze így látatlanban nem tudom mennyit ért.Nagyon várom még hogy írjatok,mert életemben eddig még nem féltem ennyire.Köszönöm a priviben íróknak is!
12. last (válaszként erre: 11. - Fd73be4c06)
2010. júl. 18. 20:56
Te ennyire ismerős vagy ott?Írnál egy kb árat?
11. fd73be4c06 (válaszként erre: 9. - Last)
2010. júl. 18. 20:51

okkés, kíváncsian várom a fejleményeket.

ha privibe megadod a neved, akkor holnap utánajárok, és megsürgetem a választ.

10. last (válaszként erre: 3. - Ági05)
2010. júl. 18. 20:45
Állok elébe,mondjátok,mennyire fájt a műtét?
9. last (válaszként erre: 7. - Fd73be4c06)
2010. júl. 18. 20:43
Írtam e-mail-t,kértem ajánlatot.
8. last (válaszként erre: 6. - Lili85)
2010. júl. 18. 20:36
Kapok úgy egy csomó találatot,csak a tapasztalataitok alapján szeretnék dönteni.Hol csinálták?
7. fd73be4c06 (válaszként erre: 1. - Last)
2010. júl. 18. 20:33
írtam privit...
2010. júl. 18. 20:31

Szia!


Nekem most nemrég csináltak ilyen műtétet. Lézeresen csináltasd meg! Én Pesti vagyok, Pest megyében nem tudok ilyet ajánlani, de keress rá úgy, hogy lézeres körömágy műtét, és utána biztos, hogy nem lesz vele gondod.

5. AViki (válaszként erre: 1. - Last)
2010. júl. 18. 20:29

Szia!

Tudtommal Dabason az SZTK-ban is csinálnak ilyen kisebb műtéteket a sebészeten.


[link]


Egy telefont megér szerintem.

4. last (válaszként erre: 2. - Rita1971)
2010. júl. 18. 20:26

Nem rég lett volna egy kis műtét a kezemen,de hála az égnek hogy magától "helyre" jött mert amit ott láttam az totál gáz!!

Esztergom nincs közel,sőt.1986 óta nem tudom úgy mennek-e még a dolgok,de adhatsz címet.

Bármit megadnék ha altatásban csinálnák!!

3. Ági05 (válaszként erre: 1. - Last)
2010. júl. 18. 20:25
Szia!Dokiban nem tudok segíteni,mert máshol lakom,de nekem is vették már le,illetve először kivágták a körmöm,mert folyton begyulladt.Végül egy sebész tanácsolta,hogy járjak rendszeresen pedikűröshöz,különben évente járhatok körömlevételre.Sikerült is jó pedikűröst találnom,2 havonta szépen lekezeli a körmöm,s azóta semmi gondom vele.
2010. júl. 18. 20:22

Szia!

Nekem volt ilyen műtétem, anno 1986-ban.

El is altattak, kimetszettek egy darabot a körmömből, kitisztították, összevarrták. Jól helyrejött, azóta sincs gondom vele. Ezt a műtétet akkor Esztergomban csinálták a sebészeten.

Én is így voltam mint Te, a zokni is nyomta, 3-4 számmal nagyobb cipőt hordtam, annyira fájt.

Nálatok nem "jó" a kórház?

1. last
2010. júl. 18. 20:10

Nem tudom tovább magam előtt sem titkolni,hogy muszáj lesz megműttetnem a nagylábujjam úgy be van gyulladva már egy jó ideje a körmöm.

Igyekeztem mindent kipróbálni,de most már a zoknit is alig bírom elviselni :(

Még mielőtt muszáj lenne más doki helyett a Ceglédi kórházat választanom a műtétre,teszek egy próbát,hátha tudtok nekem Pest megyében olyan dokit mondani,aki akár beutalóval,akár reális áron,de emberi körülmények között végez ilyen műtétet.

Attól tartok hogy nem fog maradni rajta a körmöm,legjobb esetben is csak a fele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook