Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítségre lenne szükségem IKEA minőségű fa szekrénnyel kapcsolatban fórum

Segítségre lenne szükségem IKEA minőségű fa szekrénnyel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


2014. nov. 9. 15:57

Koszonom a tippeket, meg fogom probalni... aposom ragasztozni akarja de az o otletei altalaban nem szoktak bejonni... (persze o sosem latja be, ha valami nem sikerul neki)


En is gondoltam ra hogy uj lyukakat csinalni de annyira gyenge ez a fa, hogy felek csak rontanank a helyzeten...

3. emi75 (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2014. nov. 9. 12:25

egyetértek az előttem szólóval, aztán még lehet próbálni egyel nagyobb csavart is, ha bemegy a fém részbe, illetve lehet arrébb tenni a lyukat az ajtón és szekrényen is, bár ez melósabb.


A fatapasz jó szokott lenni, meg a gyufaszál is, ahogy már írták is. vagy beletörni egy fadarabot a lyukba, mint egy fatiplit.

2. yuppita (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2014. nov. 9. 11:46
gyerekre rá ne essen úgy oldjátok meg, van fatapasz, meg gyufaszálat is szoktak tömni a lyukba kis faragasztóval, de nehogy kiessen
2014. nov. 9. 11:27
Vettem egy ket ajtos olcso hasznalt szekrenyt... ossze volt szerelve de le kellett szerelni az ajtokat, csak ugy tudtuk felcipelni a 4.emeletre. A problema az, hogy a lyukak tul nagyok lettek, kijon az ajto a csavarokkal eggyutt a szekreny oldalabol... mit lehetbe ezzel kezdeni, a lyukakat mivel lehetne" betomni" vagy beszukiteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook