Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » PS3 tartozékokkal kapcsolatban lenne vészesen szükségem segítségre. Ért valaki hozzá? fórum

PS3 tartozékokkal kapcsolatban lenne vészesen szükségem segítségre. Ért valaki hozzá? (beszélgetős fórum)


19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2018. dec. 29. 12:50
A lényeg, hogy megvaaaan!!! :D
18. Guruljka (válaszként erre: 17. - Kolibri)
2018. dec. 29. 12:50
Én olvastam valamit az elemekről, de mivel gyakorlatilag nem tudom, miről van szó, azt sem tudtam, hogy ennek jelentősége lehet.
2018. dec. 29. 12:29

Na, hát megvan! Szinte ciki bevallalni, de mentségemre legyen, hogy egy mukkal sem említi az elemeket a doboz. Az adapter, ami hozzá van és azt hittem, hogy töltő, azt csak a PS gépbe kell dugni, az érzékeli a kontrollert. Maga a kontroller elemekkel működik. Már úgy voltam vele, hogy ha törik, ha nem de kinyitom a kütyüt.... És megtaláltam az elemek helyét. De az azért megnyugtat, hogy akiktől e-mailes segítséget kértem, azok sem szúrták ki egyből, hogy elemes a dolog. :)

Köszi mindenkinek a segítséget!

16. Kolibri (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2018. dec. 28. 07:58
Jó ötlet, délután teszek! :)
15. Kolibri (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2018. dec. 28. 07:58
Én már körül is szaglásztam, nyaltam, rágtam.... :) A neten csak segítseget nézegetek, hátha mutatja a töltést valahol.
14. Guruljka (válaszként erre: 12. - Kolibri)
2018. dec. 27. 20:32
De ha a gyereknek vettétek, miért képeket nézel róla? Vedd a kezedbe és jó alaposan nézd körbe.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 12. - Kolibri)
2018. dec. 27. 19:48
Esetleg ha tudnál feltenni nekünk képeket róla minden oldalról, hátha meglátunk valamit, ami a te figyelmed elkerülte.
12. Kolibri (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2018. dec. 27. 18:19

Köszi, de aranyos vagy! :)

Én is napok óta bűvölöm a képeket, de semmi. Komolyan mondom, semmi felpattintható nincs rajta. Hamarosan megyek arra a helyre, ahol vettem... Kíváncsi vagyok, hogy ott meg tudják-e mondani. Köszi a segítséget.

2018. dec. 27. 16:50

Felhívtam a szervizt, amit belinkeltem.

A fiatalember a szemét is kinézte, az a tippje, hogy a ki-be kapcsoló gombnál esetleg felpattintható egy apró fedél.

Náluk nincs ez a típus, ő is csak képeket tudott nézni.

10. Kolibri (válaszként erre: 9. - Féknyom)
2018. dec. 27. 16:27
Nincs rajta olyan. Az egész műanyag. Semmi lyuk. Már hülyét kapok tőle, hogy ennyire béna vagyok.... De nem megy.
2018. dec. 27. 14:22
Keress gumis részeket, azokat próbáld megemelni érzéssel, ott lesz valamelyik alatt.
8. Böce (válaszként erre: 7. - Kolibri)
2018. dec. 27. 14:16
Kérrdezd meg, hogy oké, de hol a luk?:-)
7. Kolibri (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2018. dec. 27. 13:47
A4 Tech x7-t3 Hyperion vezeték nélküli kontroller. De sehol nem találom a neten sem magát a töltést. Írtam emailt annak az oldalnak, amit javasoltál, nagyon kedvesen válaszoltak is, hogy az adaptert kell csatlakoztatni..... De nekem az a bajom, hogy hová? Sehol nincs rajta hely, lyuk.
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2018. dec. 27. 02:33

Mondjuk a típusa segítene.

Holnap pedig esetleg a konzolokszervize-bolt akár telefonon is.

[link]

5. Kolibri (válaszként erre: 4. - PöttyösPanka)
2018. dec. 26. 11:00
Sajnos semmi nincs magáról a töltésről, csak a műszaki adatok a szerkentyűről.
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 3. - Kolibri)
2018. dec. 26. 10:20
Nem volt hozzá leírás?
3. Kolibri (válaszként erre: 2. - PöttyösPanka)
2018. dec. 26. 09:56
Sajnos nem ilyen, mert ez túl drága volt. Ami van, azon nincs lyuk. Viszont annyiba meg nem került, hogy érintő töltős legyen.
2. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Kolibri)
2018. dec. 26. 08:59

A képek alapján elől közepén. Ha nem ilyen, akkor nem tudom.


[link]

2018. dec. 26. 08:20

Kisfiamnak egy vezeték nélküli kontrollert hozott a Jézuska. Nagyon bénák vagyunk, mert egyszerűen nem jövünk rá, hogyan kell tölteni. Van hozzá egy USB-s töltő, de egyszerűen képtelen vagyok rájönni, hová kell csatlakoztatni. Valószínűleg elég ciki kérdés, de bevallom, nem tudok megbírkózni a feladattal. Nem a gépbe nem tudom bedugni, hanem magába az kontrollerbe. A neten sem találom.

Ha valaki ért hozzá, akkor privátban megirnám a típusát, és hátha kapok valami jó tanácsot. Vagy ide is mehet vajon a kontroller típusa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook