Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy kis tanácsra lenne szükségem. Főnök beosztott kapcsolat, mi a véleményetek az alábbi szituról? fórum

Egy kis tanácsra lenne szükségem. Főnök beosztott kapcsolat, mi a véleményetek az alábbi szituról? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 17. 15:01

Én hozzámentem a főnökömhöz,2 évig pletykáltak a faluban,elköltöztünk,és 27évi házasság után 5éve lettem özvegy.Az a két év kemény volt azt mondták nem lesz tartós.Boldog házasság volt , győzött a szerelem,és utána a tartós és őszinte szeretet

Mindkettőnknek a második házassága volt,de már mindketten különváltunk az extől.

Csak ha tiszta helyzet van akkor igenis édemes a főnök beosztott szerelem.

2011. jún. 4. 18:27

Szia,


saját tapasztalat. A főnökkel kezdeni sosem jó. Nekem már volt viszonyom a főnökömmel és bárhogyan vigyáztunk, titkoltuk kitudódott. Aztán nagyon rossz szemmel néztek rám a kollégák, mert azt gondolták hasznot fogok húzni ebből a kapcsolatból, és velem majd minden esetben kivételeznek, és a főnök majd elintéz nekem dolgokat. Áldatlan állapotok uralkodtak el a melóhelyen, úgyhogy el is kellett jönnöm onnan. Ez volt a legjobb döntés.

55. shadowcat85 (válaszként erre: 53. - De6dcdc43c)
2011. máj. 24. 21:18
Igen, eddig én is pont így gondoltam:)
54. shadowcat85 (válaszként erre: 51. - 1f16b3e6c0)
2011. máj. 24. 21:17
Hát őt nem várja otthon senki, de ettől még nem könnyebb... Nem tudom őt értelmezni, ez itt a probléma, de köszi:)
2011. máj. 21. 06:38
Sosem kezdenék főnökkel. A főnők az egy külön embertipus, akinek nincs neme.
52. 9536810fa1 (válaszként erre: 51. - 1f16b3e6c0)
2011. máj. 20. 19:24
Nem biztos.... tudok ellenpéldát... csak hiába akar komoly dolgokat, ha nem kell.
2011. máj. 20. 19:02

Picit bele kotnyeleskednék a témába ha nem baj!


Az ilyen kapcsolatokkal csak annyi a probléma hogy a főnök általában a munkahelyen eltöltött időt szeretné kellemesebbé tenni! Általában várja otthon a feleség barátnő, és kizárolag szexet szorakozást akar!

50. shadowcat85 (válaszként erre: 49. - 02dd40895d)
2011. máj. 17. 16:06

Hát ezt gyönyörűen levezetted...

Vacillálok a 4. 5. és 6. között:DD

2011. máj. 17. 11:25

Azt tanácsolom, hogy igyekezzél keresni egy másik munkahelyet! Ebből jó semmiképpen nem jöhet ki!

Gondoljad végig a lehetőségeket:

1.) Tényleg akar tőled valamit.

2.) Csak azt akarja tőled.

3.) Azt se akarja tőled.

4.) Csak úgy tesz, mint ha akarna tőled valamit.

5.) Csak te akarnál tőle valamit.

6.) Soha nem tudja meg, hogy akartál tőle valamit.

7.) Megtudja, hogy akarsz tőle valamit.

8.) Megtudja, hogy még akartál tőle valamit.

9.) Összejön a dolog.

10.) Összejön a dolog és házasság, gyerek lesz belőle.

11.) Válással végződik a szépen indult házasság.

12.) Összejön a dolog, de szakítással végződik.

Melyik variációt szeretnéd, hogy jó legyen?!?

Az összes esetben vége a - most még - jó munkatársi (főnök-beosztott) viszonynak, azaz a munkahelyed kockáztatod.

Kell ez neked?

Melyik a fontosabb?

11.

48. shadowcat85 (válaszként erre: 47. - Dolores007)
2011. máj. 15. 18:44
Nem nagyon gondoltam bele a mi lesz ha dolgokba:) Ahogy olvasgatlak Titeket, egyre jobban azt érzem hagynom kellene az egész dolgot...
2011. máj. 15. 15:25

Várni kell türelmesen, hogy mi lesz. Ha akar valamit, úgyis lép.

Viszont az a gáz, ha össze is jön a kapcsolat és esetleg vége lesz, akkor nem igazán tudtok majd együttdolgozni. Ha kollégával történik ugyanez, az is nehéz, hát még főnökkel. A legtöbb pasim munkatársam volt eddig. (Mert hol ismerkedjen az ember amúgy...)

46. mandella (válaszként erre: 39. - Shadowcat85)
2011. máj. 15. 14:34
szerintem ne bonyolódj bele, nem akar tőled semmit - ha mégis, akkor majd kezdeményezni fog, de nem ilyen módszerekkel, hanem direktbe
45. shadowcat85 (válaszként erre: 37. - Erikpipi)
2011. máj. 15. 14:16
Köszi:) Kemény vagy, de van benne igazság:)
44. shadowcat85 (válaszként erre: 32. - A0c1361e44)
2011. máj. 15. 14:14
Hát így nagyon idézgetni nem tudnék, eleinte csak cukkolt apróságokkal (ami most eszembe jut pár szőke nős poén, nő vagyok én több dologra is tudok figyelni, segítsek neki stb.)ami nem is keltette fel az érdeklődésem mert ezek csak ilyen jópofáskodások. Valahol talán rávilágítottál, hogy nem tudok konkrét olyan dolgot mondani ami egyértelműen kikezdés lett volna. Flörtölgetés? Talán... de ez meg szerintem a lényéből fakadhat. Igazság szerint ezeket magamra sem venném, de mindig van valami apró megjegyzése amit Nekem szegez, és úgy tud nézni, hogy totál zavarba jövök Tőle. Ez elég tinédzseresen hangzott, de nem tudom jobban kifejezni magam:D Köszi a választ:)
43. 6b006fc769 (válaszként erre: 40. - Shadowcat85)
2011. máj. 15. 14:09

Hja nekem is volt 4 éves kapcsolatom, aztán kiderült, hogy az ex mégiscsak az a megcsalós fajta, szóval a kapcsolat hossza nem mérvadó.

Mondjuk a nagydumás flörtölgetős pasikat azóta nem tudom komolyan venni - bár hiba az általánosítás. Más meg azt mondja, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik:)

Mindegy, a főnök akkor is necces, mert ha mégsem működik akkor nagyon rossz ott maradni, másik helyet keresni még rosszabb.

42. shadowcat85 (válaszként erre: 31. - 9536810fa1)
2011. máj. 15. 14:09
Na pontosan ugyanezt gondoltam eddig én is. Se osztálytárssal, se csoporttárssal, se munkatárssal vagy főnökkel SOHA nem kavartam. Lezártam annyival, hogy helyes pasi és ennyi. De ez most valahogy más. A munkám nagyon szeretem, de őt meg egyre jobban akarom:$ ...
41. shadowcat85 (válaszként erre: 23. - 07c4794583)
2011. máj. 15. 14:06
Igen itt vagyok ragyogok:D Elmentem aludni :DDD Nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan fogtok válaszolni és segíteni:) Nagyon köszönöm! :)
40. shadowcat85 (válaszként erre: 33. - 6b006fc769)
2011. máj. 15. 14:04
Az eljegyzés azért bontódott fel mert a lánynak elege lett, hogy többet dolgozik minthogy Vele lenne, ami igaz, látom mennyire keményen csinálja, hogy minden rendben menjen, párkapcsolati szempontból viszont ez nem túl jó húzás. Úgy gondolom nem a megcsalós fajta, (csak hosszú kapcsolatai voltak) jóban vagyok az anyukájával (ő is az épületben dolgozik) Tőle elég sok infót kapok a dolgaikról (nem csak róla)... Bár igaz ami igaz, szerintem minden kicsit csinosabb lánnyal flörtölget. Köszi szépen:)
39. shadowcat85 (válaszként erre: 19. - Dolores007)
2011. máj. 15. 13:59
Az előző levelemben leírtam a konkrét sms váltásnak a lényegét. Erre írtam még annyit hogy "na szépen vagyunk, a növényekkel foglalkozzon inkább ne a leányzóval" erre írta, hogy "de hát én szerveztem az előadást:) és csak így tovább" ezt nem tudom csak kétféleképpen értelmezni, vagy lekoptat vagy féltékennyé akar tenni, húzni a fejem, viszont mikor visszajött az irodába széles vigyorral köszöntött és elkezdett mesélni milyen volt a dolog:) köszi a választ:)
38. erikpipi (válaszként erre: 37. - Erikpipi)
2011. máj. 15. 13:57
Azt kifelejtettem, hogy aki itt akar valamit az épp te vagy.:)
2011. máj. 15. 13:55

Szerintem mindennek az oka, hogy belezúgtál a főnöködbe, és minden rezgésére, azt gondolod, azért van mert akar tőled valamit.

Annyi az egész, hogy te vagy a cégben az egyetlen nő. Nem hiszem, hogy akarna tőled bármit is.Ha jó helyed vagy, válaszd a munkát a főnök helyett.

36. shadowcat85 (válaszként erre: 18. - Kirizsu)
2011. máj. 15. 13:55
Hát igazából még semmiféle közeledés nem történt részemről az irányába, még tartom magam:D így leállítani nem hinném hogy le akart volna, hiszen nincs mit. köszi a választ:)
35. shadowcat85 (válaszként erre: 11. - Kirizsu)
2011. máj. 15. 13:51
Én is izgek mozgok, hogy hogy lehetek ilyen béna, hogy pont a főnökömbe??? De hát az eleje óta próbálom magam lebeszélni erről az érzésről, és egyre kevésbé megy a dolog... igyekszem nem "égetni" magam, és vmit alkotni. Köszönöm szépen a választ :)
34. shadowcat85 (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2011. máj. 15. 13:49
Köszönöm szépen a választ :)! Igazság szerint már én sem tudom értelmezni a dolgokat, picit tartok attól, hogy bebeszélem magamnak a dolgot, és elfogult vagyok, de ennyire? A bombázós sztori úgy zajlott hogy ott volt az előadáson, írtam neki félidőben sms-t, hogy bírja, erre válaszolt, h az "elejét bírta, mert akkor egy bombázó tartotta az előadást a növényekről, de most már alig mert egy bácsika vette át a szót" ... mire írtam h ezek szerint a bácsikák nem jönnek be neki, mire írta, hogy "ellenben a korábbi lánnyal, de hogy én szerveztem az előadást:), csak így tovább" Ezt hogy értelmezhetném, erre már nem is válaszoltam neki semmit:) Próbálom figyelni Őt, és a reakcióit, és meglátjuk:)
2011. máj. 15. 11:12

Semmiképp nem kezdenék bele. Főleg azét sem, mert itt egyértelműen csak kavarni akar - ha akar - a főnök. Belógatta a csalit és arra vár, hogy forró-könnyű vérű lánykák ráharapjanak. Érdekes lenne, tudni, hogy miért bontódott fel az eljegyzés. Talán pont mert az a mindenkivel jópofizó, flörtölgető, nagydumás "pecázós" fajta, és egy sikeres fogásnál bebukott??

Szórakozásra - független tombolós időszakban - semmi komolyra jók az ilyen pasik, de akkor teljesen "idegen" környezetből, semmiképp nem munkahelyről.

2011. máj. 15. 10:14

És vajon mit szólogat be a főnök?

Ezt jól meg oldottad? Okosan viselkedtél ebben a helyzeteben? Intézd el te mert múltkor is ügyesen elintézted? Stb?


Ha ilyeneket, akkor nem hiszem, hogy azért mert bejön neki a fóruminditó.


egyébként nem hiszem, hogy jó ötlet a főnökkel kavarni...

2011. máj. 15. 08:08
... nálam mindig ugyanaz... a FŐNÖK az főnök, nem férfi és nem nő... ez a harmadik nem, amire úgy is kell tekinteni... nincs neme, tehát nem játszik a magánéletben! ... érdemes így megtartani, ha az ember hosszútávú, urambocsá állandó munkahelyet szeretne.. :))
2011. máj. 15. 08:06
Felejtős a pasi:)
29. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Shadowcat85)
2011. máj. 15. 08:05
ajaj, megint egy házinyuszi effekt...
28. Nika35
2011. máj. 15. 01:51

Most látom milyen aranyos a babád!:))

Kben én is fehérvári vagyok!:DD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook