Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítség!Nagyon szeretnék tanulni, de hogyan? fórum

Segítség!Nagyon szeretnék tanulni, de hogyan? (beszélgetős fórum)

10. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 8. - Grizus)
2013. máj. 9. 06:50
Köszönöm!
2013. máj. 9. 05:13
A munkaügyivel azért érdemes kapcsolatban lenned, mert tudnak ajánlani ingyenes nyelvtanfolyamot, igaz, ezek többnyire nem a belvárosban vannak és nem délután, de lehet, hogy jó neked reggel is, este meg jöhet a gimi. Mindenképp tanulj, annak van értelme.
2013. máj. 9. 05:10
Szia! Feltétlenül tedd le az érettségit, és utána menj el az Athéné Szakközépiskolába. Rengeteg képzést indítanak, és ha jól tudom, nyolcezer egy félév. Lehet, hogy én is elmegyek hozzájuk ősszel, pedig én már elmúltam 36, de nincs szakmám. Kérdezd meg, hogy tényleg ilyen olcsó-e, mert most nem láttam kiírva, de egyszer asszem velük beszéltem és tényleg ennyibe kerül. Az érettségit feltétlen tedd le, arra szükség van. Sok sikert neked!
7. 204b0f6e6a (válaszként erre: 6. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 19:23
Gondolom mindenkinek az lenne ,normális esetben.
6. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 5. - 204b0f6e6a)
2013. máj. 8. 13:52
Kinek alap?
5. 204b0f6e6a (válaszként erre: 1. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 8. 13:50
Úgy tudom az érettségiben nem.Csak szakmákat finanszíroznak meg. Viszont jó szakmához elengedhetetlen az érettségi. Meg az amúgy is alap.
4. hcs2
2013. máj. 8. 09:34

Értem. Akkor próbáld meg telefonon megkérdezni, hátha úgy segítőkészebbek lesznek.

Én jártam munkaügyis tannfolyamra, és akkor sok jó indult! Nem csak olyasmik mint amiket írtál, de ez attól is függ mekkora a központ.

2013. máj. 8. 09:30

Szóval van egy cég,ahová szeretnék menni dolgozni,úgy néz ki fel is vennének,ha meg lenne a papírom.

Két választásom van,kijárom a 9.-10.-et, + irodai asszisztens,vagy kijárom a 4 évet, + logisztikai ügyintéző.

A munkaügyi tanfolyamai közt nem találtam megfelelőt,nem szeretnék se sajtkészítő lenni,se állattenyésztő,se... stb.

Úgy tudom,hogy az első szakmát támogatják,akkor is ha nem ők szervezik a tanfolyamot,de az iskola "szerződésben áll" velük.

És van valami olyasmi is,hogy ha viszel egy igazolást a cégtől,hogy ha meg van a sulid,akkor fel fognak venni dolgozni,az is számít.

Csak legutóbb a munkaügyibe olyan bunkó ügyintézőhöz kerültem...nem segített semmit,csak közölte hogy akármit csinálok,semmivel sem támogatnak.

2. hcs2
2013. máj. 8. 09:18

Szia!

Igen támata munkaügyi kp képzéseket! Lehet, hog yaz érettségit is, de ezt nem tudom biztosan. Be kell menni és érdeklődni kell, ilyenkor tavasszal indulnak tanfolyamok! Szerintem még ma menj be ha tudsz, vag ymég a héten! Sok sikert! :)

2013. máj. 8. 09:15

Sziasztok!

25 éves vagyok,8 általánossal.Szeretnék esti érettségire járni,aztán letenni egy OKJ-s szakmát.

A munkaügyi központ támogat valamilyen formában?

Regisztrált álláskereső vagyok,támogatást semmit sem kapok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook