Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

2009. febr. 7. 21:13
Az az igazság, hogy nagyon szégyellem magam, hogy ilyen rosszul áll a szénánk. Már voltam a családsegítőben, de egy pár szakadt ruhánál többet nem tudtak adni. Elég szegény a falu, akinek van valamije, pénzt kér érte, nem adná oda ingyen, nem ajánlaná fel.
83. correct (válaszként erre: 82. - Váradi Edina)
2009. febr. 7. 21:02

Szia! Nekem havi 51 ezrem van 28 ezres albérlettel! Plusz számlák, kaja...

És most jött ki egy 51 ezres gáz és 29 ezres áram elszámolószámla. Nekem sincs senkim, anyukám annyiban segít, hogy vigyáz a kislányomra, ha kérem, ja, és nincs munkám, mert pályakezdő vagyok. Sajnos mindenki nehéz helyzetben van, nem vagy egyedül! Mindenkinek jól jönne egy-két dolog...

Egyébként tanácsolom Neked a helyi családsegítő központot, ott felajánlanak sokan dolgokat, babakocsit is akár, vagy hűtőt, stb.

Szia!

2009. febr. 7. 20:43
Ez nem vicc, vagy játék. Valóban nagyok rosszul állunk anyagilag. Havi 70.000 forintból albérletet és hiteleket kell fizetnem.
2009. febr. 7. 20:27
2 gyermeket egyedül nevelek. Sajnos nem segít rajtunk senki sem, nincs senkim. Akinek van olyan babakocsija, vagy akármi, ami fölöslegessé vált, kérem gondoljon 2 gyermekemre.
80. monika1225 (válaszként erre: 78. - Tanita17)
2009. febr. 1. 17:03

szia

Rémlik hogy van 1 ilyen témájú topik!ott biztos vannak hasonlo helyzetben lévők........... " én babát akarok de a párom még nem" Valami ilyesmi!

2009. febr. 1. 15:39
A tudás fája - 7 nagy lefűzhető dossziéban ingyen elvihető...írj privit
2009. febr. 1. 15:36

Sziasztok!

Ma járok itt először kicsit félve, de remélem annál nagyobb szerettel fogadtok engem is. Máris egy segítséget kérek tőletek, mely inkább lelki mint anyagi. A második babámat tervezem a gazdasági válság ellenére, de az elgondolásommal sajnos egyedül vagyok, mert a párom nagyon nem hajlik a dologra. Én sem most azonnal szeretném olyan "hűbelebalázs" módjára, hanem majd jövőre. Addig is az lenne a kérésem aki járt már hasonló helyzetben, az irjon nekem tanácsot vagy valamilyen megoldást. köszönöm

2009. jan. 29. 13:24

Sziasztok!

3 gyermekes családanya vagyok 2,5 éves fiú-lány ikerpár és egy 1 éves kisfiú anyukája.Ha van aki tud olyan játékokat küldeni amivel már a gazdája nem játszik mert megunta már vagy csak kinőtte kérem, hogy gondoljon ránk.

2009. jan. 24. 12:04
Elküldtem priviben!
75. Hoxa (válaszként erre: 74. - Kis Szöszke)
2009. jan. 23. 13:38
Kérlek priviben adj postai elérhetőséget, ahová a csomagot küldhetem.
2009. jan. 23. 12:19
Szia Hoxa!Kisfiút várok!Köszönöm érdeklődésedet!!!
73. Hoxa (válaszként erre: 72. - Kis Szöszke)
2009. jan. 22. 15:40
Kislányt, vagy kisfiút vársz?
2009. jan. 22. 12:15

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Jelenleg 30hetes terhes vagyok és sajnos egyedül várom a kisfiam!

Sajnos nem állok valami jól anyagilag és örülnék,ha valaki tudna felajánlani kisbaba ruhákat!

E-mail címem: babybaba0901@hotmail.com

Előre is köszönöm!!!

71. zykat
2008. dec. 4. 08:30
Ingyen elvihető ha érdekel jelentkezz!HO-s modellvasút terepasztalhoz kész épületmakettek/állomás templom épület/ kb10-15 db,teknősfiguragyüjtemény /különböző anyagból/30-40 db és könyvek :ifjusági regények néhány kötelező olvasmány 40-50 db és ugyanennyi vegyes felnőtteknek.Szívesen adnám otthonoknak intézményeknek .Feltétel: szállítást nem tudok vállalni.ha érdekel jelentkezz e -mailben rehefitak@freemail.hu
2008. dec. 2. 21:45

sziasztok

neken nem ruhára lenne szükségem

éltük a szegényes életünket 60e ft os ház törlesztővel és 16hónapos kisbabáva

míg apát elküldték így tél közepén és mivel nem tud munkát keresni mert nincs semmi

pedig már ásást si vállalt volna néniknél de még az sincs

így most azért hogy a törlesztővel ne legyen baj a gyedemet oda utaltattam

vagyis 12200ftos családi pótlékból kell most kifizetnem a 35000ft-os rezsit és a kaja még sehol

ja és a pelenka sem

akinek lenne étkezési utalványa vagy hús jegye

vagy vágható csirke ilyesmire lenne szükségünk

a karácsonyfa állításra nem is merek gondolni:(

aki tud segítsen 500ft-os jegy is jól jön az egy kiló kegyér és egy liter tej ára

az két napi kaja

mamocika165@citromail.hu

nagyon köszönök minden segítséget

a legjobb lenne ha valaki munkát tudna ajánlani

köszönöm

2008. nov. 21. 10:27

Rokonaim háza leégett, 5 gyerek segitséget kér.

ruha,épitési anyagok,... bármi jol jönne.gyöngyi1971 elöre is köszönjük

2008. nov. 18. 17:41
Szívesen elfogadok babaruhákat (74-től), játékokat és egyéb babás dolgokat. Köszönöm
2008. okt. 10. 10:45
Szép napot kívánok mindenkinek. Munkám során rászoruló családokkal ismerkedem meg. Nekik szeretnék segítséget kérni. Használt ruha, cipő, játékok. Ők bármilyen segítségnek örülnének. Ha valaki tud segíteni kérem írjon. egyesuletelnok@citromail.hu
2008. szept. 30. 07:55
A "GIJoe" tipusú játékok autóira, meg ilyesmire volna szükségem az ikerunokáimnak szeretném...
2008. szept. 27. 10:05

Nem tudom,hogy valakit érdekelne -e német nyelvü dvd film,és könyvek.

Rengeteg filmem van(kb. 100 db,könyvek is akadnak,de mind német nyelvü.

Ha valaki hasznàt tudja venni,szivesen odaajàndékozom.

2008. szept. 7. 07:36
Debrecen és környékbeliek! Ha van valakinek használaton kívüli de működő képes hűtője, azt jelképes összegért átvenném.
2008. júl. 17. 14:20
Hűűha, azt nem gondoltam, hogy napokig be sem néz senki... Ámbár, az előző és az azt megelőző hozzászólás között is eltelt egy "kis" idő...:)
2008. júl. 14. 15:53

Sziasztok!

Az én problémám az, hogy a két 4,5 éves fiú ikerunokáknak nagyon nehezen tudok játékot venni. Egyrészt, mert nagyon drágák, másrészt, mert nekik egyformát kell venni...

Nos, ha valakinek már nagyok a fiai a játékokhoz, most a GIJoe tipusú játékok autói, meg ilyesmi érdekelne. Katona van több is, apránként adom nekik, de milyen a gyerek? Egy autó van, nehezen osztoznak rajta.

Előre is köszi, ha tudtok segíteni.

2008. júl. 4. 16:13

Sziasztok!

Fiam számára ruha adományokat szeretnék kérni 128-as méret.Sajnos betegségem miatt nem dolgozhatom és nehéz anyagi körülmények közt nevelem! Segitségeteket elöre is köszönöm!

60. caravell (válaszként erre: 59. - Zs_szilvi)
2008. máj. 28. 08:20
Ha még megvan, privi ment
2008. máj. 5. 10:41

Sziasztok!

Van egy nagy zsák babaruha (téli overallok, rugik stb.), amit felajánlanék rászoruló családnak. 62-86 méretek. E-mail: rico666@vipmail.hu

Üdv: Szilvi

58. Donyta (válaszként erre: 57. - Nestha)
2008. ápr. 28. 12:38

Szia Nestha!

Engem nagyon érdekelnének pont ezek a méretek! Ha megvannak még és valóban átadnád, én szívesen venném őket!

Mit tudnék cserében felajánlani érte?

Üdv: Dony

57. Nestha
2008. ápr. 28. 12:07

Kamasz nagy fiam kinőtt cipőit tudom felajánlani. 43-44-45-ös.

Bakancsok szinte nem is voltak használva.

Ha kell valakinek szóljon

56. Rea69
2008. ápr. 28. 11:41

Sziasztok!

Én a kis szomszédaimon szeretnék segiteni.

lo hónapos, és 9 éves kislánynak szeretnék ruhákat, ha valakinek van felesleges szivesen elfogadják.

Irj privit, és egyeztetünk.

2008. ápr. 27. 12:37
szia izabella légyszives ne aggodj nincs harag miért is lenne.Kérlek irj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook