Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

174. doroszita (válaszként erre: 173. - Barbi0508)
2009. nov. 30. 00:02

Annyi olyan ember kér segitséget, aki nem is szorul rá és kihasználja az emberek segitő szándékát!

Sajnos igy nehéz megitélni, hogy ki szorul rá és ki nem, de HOXA A 127-es hozzászólásában azt irta, hogy kaphatunk egy képet az illetőkről, a hozzászólásaik, szavazásaik, naplójuk alapján!


Barbi0508! Te utána néztél ennek a hölgynek!

A szavazásaiból kiderül, hogy nincs is csecsemője vagy óvodás korú gyermeke (akkor minek Neki tápszer? - csak ürügy a többire), sőt, van mobilja, autója és kis kedvencét rendszeresen hordja kutyakozmetikushoz! Szerinted az ilyen rászorul? Ezek a hozzászólásai 1-2 hete keletkeztek, szóval még azt sem mondhatja, hogy régen volt csak ilyen jó sora!!!

Szégyelje magát minden csaló, a rendes emberek meg az ilyenek miatt esnek el a segitségtől!!!!

2009. nov. 29. 23:38
Mennyi idősek a gyermekek? Privátban küldd el, légyszíves a címedet és amennyire a határaim engedik, segítek!
2009. nov. 29. 23:21
5 gyereknek se karácsonyfája nem lesz se meleg étele ,se vilanya de még melegük se nagyon mert nem tudjuk fizetni a számlákat.ezért kérnék önöktöl segitséget mert bizok istenben hogy nem mindenki lépi át a rászorulokat ,és vanak jo emberek is eben a gonosz világban kérem aki tud segitsen .oláhné marika
2009. nov. 29. 23:07
nem vicc sajnos én nálam daganatot álapitotak meg,a férjem met többször vitte a rohamentö,és én és ö is mig birt dolgoztun meg mig nem szünt meg a munkahelyünk sajnos nem ilyen volt a helyzetünk és nem tehetünk rola.de sajnos igy alakult az életünk én még mindig azon vagyok hogy eltudjak helyezkedni mert ez egy szörnyü dolog nem alszok és azon gondolkodom mit adok a gyerekeknek holnap enni,tudom hogy nem én vagyok egyedül de hát ha tud valaki segiteni .nem tudom még mindig viccnek tünik.
2009. nov. 29. 22:59
az élelmiszere,lehet kenyér tej vaj ,vagy konzerv ,vagy csak olyan dolog amiböl fözni lehet ,vagy tápszer a legkisebbnek vagy amit nélkülözni tudnak.tisztitoszer,wc papir mosopor, szapan pelenka öblitö meg ilyesmi.4 lányom van meg egy fiu .a gyerekeknek mikulásra szaloncukor vagy egy csokit amit szét tudok nekik osztani ilyenre gondoltam.oláhné marika
2009. nov. 24. 13:42
mit takar az a bármi? se egy adat, kép, hogy tudnánk mekkorák, fiúk lányok stb... így nehéz...
2009. nov. 24. 13:39
Ez most vicc?
2009. nov. 24. 13:38
Segitség kérés 5 gyereknek kérem akinek van élelmiszere vagy bármilye kérem szoljon oláhné marika imélcim olahnedenes.mariaandsrea@postafiok
166. e84f402a75 (válaszként erre: 164. - Marcsi Mariann)
2009. nov. 19. 23:01

szia.


van 19-es 'téli' cipőnk 2x volt Angi lábán. Kapronk 20-21es bakancsot is azok használtabbak,kopottak.

(ezeket átnőtte a lányom)

2009. nov. 19. 22:57

sziastok!


Lányomnak akad néhány kinőtt 74-86 os ruhácskája.

Mivel kinőtt ezért használt is. Nincs sok mert már a javát odaadtam a helyi családsegitőnek.

Nem vagyunk gazdagok, nagyrészt hasznájta vettük vagy kaptuk.


Most itt szeretnék segiteni olyan családnak, anyának akiknek még ennyire sem telik, vagy nagyon szűkösen.


Teszek fel pár képet az adatlapomra, bár Én úgy gondolom aki rászorul annak mindegy.


Kérlek ne kérd,h postázzam vagy házhoz vigyem, mert már emlitettem Nekünk sem könnyü megélnünk.


Cserébe nem kérek mást csak egy szót: Köszönöm!


További szép estét.

2009. nov. 17. 22:15

Sziasztok!

Egy gerinc beteg anyuka segítséget szeretne kérni!

Egyedül vagyok itthon kislányommal 11 hónapos és nagyon meg vagyunk szorulva!Kérem segítsenek legyen az élelmiszer a kicsinek ruha!Most 10 kg és 78 cm 86 -os ruhát hord most, de márkinövőfélbe van!5-ös pelust hord , talp15 cm!Lehet játék , bady, bébiétel , cipő amit nélkülözni tudnak!Vagy akármilyen élelmiszer, mosószer, öblítő vagy pénz összeg amit a kicsire tudok fordítani vagy a számlákra !Lassan ott tartunk , hogy menni kell az albérletből mert elmaradás van és villany kikapcsolás is veszélyeztet minket!Kérem ember társaimat ne engem hanem kicsi lánykámat nézzék én nem számítok csak ő!!!Nagyon köszönöm aki segít!Bármit elfogadunk akár pénzt is elmaradott számlákra!Sajnos ismét nem lesz karácsonyunk, de legalább Isten velünk lesz és nem leszünk egyedül!

Illetve uncsi tesómnak szeretnék pici ruhákat kérni mert nincs semmije se és Januárban szül!Én már nem tudok semmit adni neki mivel a kicsi ruhákat szét osztogattam rászorulóknak!Mindenkinek hálásan köszönöm!!!!!!!!!!

KÖSZÖNÖM!Marcsi

tmaria82@gmail.com 20/545-94-78

Isten áldjon mindenkit!

2009. nov. 6. 09:51

Kedves fórumozók!


Akinek van lehetősége babaruhákat vagy bármi mást(babával kapcsolatos kellékeket) elajándékozni az legyenszíves értesítsen itt vagy a priviben vagy email-ben. Sajnos munkanélküliek vagyunk és 2 fiút nevelünk most jön a harmadik ő is kisfiú. 0-12 éves korig bármit elfogadunk.

Előre is nagyon szépen köszönjük.

162. 764e80f0a0 (válaszként erre: 161. - A9962b9fe8)
2009. nov. 1. 14:12
Gyerekek mérete? neme?
2009. okt. 31. 08:27
sziasztok lehet hogy nemide kellene irnom de hátha vanolyan személy aki eggütt érez velemés td segiteni.Egy infartus után elveszitettem az állásom és azóta a poklok poklát járom .legkisebbik gyermekem4 évesmellette elég nehéz munkahelyet létesiteni mivel még egyedül is nevelem gyermekeim.Éllettársamtól elmenekltünk tartásdijjat még nem fizet birósági uton van allbérletben élünk és az összes jövedelmünk a nagylányom fizetése és a kicsik után járó csp rengeteget nélkülözünkmire kifizetjük a rezsinket és bérleti dijunkat segitségem nincs szükségünk lenne tartós élelemre ruhaneműre ha valaki tud segitsen már nekem
2009. okt. 30. 09:50

Sziaztok!!!


Ha nem tudtok a kinőtt ruhákkal mit kezdeni, akkor akármelyik gyerekkórháznak el lehet ám vinni!

2 hete bent feküdtünk Pesten a Bethesdában, és az állami gondozott gyerekekre a kórházi ruhákat adják, ami nagyon mérethiányos és kopottas :( Bent feküdt egy 10 év forma kisfiú, az éjszakás nővérek mosták este a ruháit, hogy reggelre megszáradjon és tudjanak rá mit adni másnap :(


Én Szegeden az (Iwiw üzifal segítségével) már szerveztem gyűjtést (játékokat, tisztítószereket, ruhákat (0-18 éves méretig), játszószőnyeget...stb kértem, és már egy adagot fel is vittem nekik Pestre, nagyon örültek! Főleg pizsomákra vékony hosszú nacikra, pólókra, vékony felsőkre, kis gatyákra, zoknikra, játékokra és tisztítószerekre van szükségük!!! De nagyon!!

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!!!

Szegeden érte tudok menni és felviszem Pestre nagyon szívesen, máshová elmenni, nincs kapacitásom a 4 gyerekem mellett /bocsánat/

KÖSZÖNÖM!!!!

2009. okt. 27. 15:36

sziasztok segitséget szeretnék kérni. Nekem kölcsönre lenne szükségem.. csupán 300ezer forintra amit szerzödéssel és kamat megegyezés alapján visszafizetnék. Segitségeteket azért kérem mert én egy 19 éves srác vagyok, és az elinduláshoz kellene nekem kölcsön. szivesen várom segitségeteket.


(privátba többetis mesélek magamrol)


köszönöm

158. Donyta
2009. okt. 26. 16:15

Kinyitható kanapét keresnék, nem drágán de használhatót. Csak helyben, vagy a közelben. Üzit kérek.

Köszönöm.

2009. okt. 26. 10:08
Szükségem lenne 800.000 Ft-ra adósságot rendezni.A történet hosszú hogy miért és hogyan jutottam idáig.Lényeg BAR-listás lettem de szeretném letudni a dolgaimat,hogy tiszta lappal tudjak indulni.Tud valaki Segíteni?Tanács vagy hitellehetőség érdekel.Tudom sokan elítélnek de nem csak az én hibán, viszont rendezni csak nekem kell.Egyedül vagyok két gyerekkel, mostanra kezdett rendeződni az életünk,de egy összegben másképp nem tudok fizetni viszont részletekben már igen.Ha valakinek van ötlete kérem írjon.
2009. okt. 19. 11:16
Eladó szobabiciklit keresek
2009. okt. 18. 19:56

sziasztok

nekem még nincs gyerekem csak majdnam volt, akkor vettem egy csomó ruhácskát, igez sokat használtan vettem, de olyanok mint az újak, szivesen adok ha valaki rászoruk

kb újszülöttől- 1 éves korig

Békéscsabai vagyok

néha megyek Szarvasra

2009. okt. 18. 19:46
szíasztok hát egyre nehezebb a helyzet nekem van babakocsím is felesleg érte kéne jönni
153. Marcsi Mariann (válaszként erre: 151. - Bige)
2009. okt. 18. 14:26
Szia!Megjöttem! :)
152. Marcsi Mariann (válaszként erre: 151. - Bige)
2009. okt. 18. 13:14
Ló tenyésztő a szakmám és abban dolgoztam!Most itthon vagyok a kicsivel! Tramadolort és mesulidot szedek rá!A 2 együtt nagyon ütős!reggel délben este délben nem is veszem be mert csak rosszul leszek! :( Most elmegyek egy kis sétára manóval !Szia! :)
151. bige (válaszként erre: 149. - Marcsi Mariann)
2009. okt. 18. 12:40
:( mit dolgozol? milyen gyógyszereket szedsz? nekem is van 4 sérvem
2009. okt. 17. 22:24

Egy gerinc beteg anyuka segítséget szeretne kérni egyedül vagyok itthon kislányommal aki 11 hónapos és nagyon meg vagyunk szorulva!Kérem segítsenek legyen az élelmiszer a kicsinek ruha!Most 10 kg és 78 cm 86 -os ruhát hord most, de már kinövőfélbe van!5-ös pelust hord , talp hossza 15 cm!Lehet játék , bady , bébiétel , cipő amit nélkülözni tudnak!Vagy akármilyen élelmiszer!Lassan ott tartunk , hogy menni kell az albérletből mert elmaradás van és a villany kikapcsolás is veszélyeztet minket!Kérem az együtt érző anyukákat ha tehetik segítsenek! Szívből köszönöm segítségüket kislányom nevében is!Bízom még az emberiségben, hogy segítő kezet nyújtanak és nem fordítanak hátat!Tudom senkinek sem egyszerű a mai világban , tudom milyen nehéz!Bocsánat azoktól akik sértőnek érzik ezt a fórum témát!Tényleg nem vagyok csaló csak kétségbe esett vagyok kérem ezért ne támadjanak!Akkor még terhes lettem nem volt ilyen anyagi helyzetem és nem várt baba volt amit nem bánok imádom a kicsi lánykámat , de szerintem nekem is kijár az anyaság öröme, boldogsága!Sajnos senki nem tud segíteni nekem a családban! 27 éves vagyok becsületes és nem csaló !Olvastam fórumon , hogy kapott egy rászoruló babakocsit és utána meg egy aukciós oldalon árulta!Na én nem ilyen vagyok!Tényleg lassan már a kicsinek alig tudom a betevőt megteremteni!Én nem számítok csak a kicsi!Nagyon köszönöm aki segít nekünk!Bármit elfogadunk élelmiszernek is nagyon örülünk!


tmaria82@gmail.com 20/545-94-78 Üdvözlettel:Marcsi Bács megyéből

149. Marcsi Mariann (válaszként erre: 148. - Bige)
2009. okt. 17. 22:18
Gerinc sérvem van 5 csigolyánál a munkám és szakmám miatt sajnos!Van amikor alig birok lábra állni gyógyszereket kell rá szednem !Azok nélkül nem bírnék nagyon lábra állni! :(
148. bige (válaszként erre: 146. - Marcsi Mariann)
2009. okt. 17. 22:11
sajnálom, ha félreérthető voltam. milyen gerincbetegséged van?
147. Zizisicc (válaszként erre: 120. - Hoxa)
2009. okt. 17. 22:09
Jó ötlet! :o))))))
146. Marcsi Mariann (válaszként erre: 145. - Bige)
2009. okt. 17. 22:07
Akkor bocsánat!Ne haragudj rám! :(
145. bige (válaszként erre: 143. - Marcsi Mariann)
2009. okt. 17. 22:01
..de valóban nem klikkeltem rá, mint az előbb sem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook