Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget szeretnék kérni a fogyókúrámban. fórum

Segítséget szeretnék kérni a fogyókúrámban. (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. Szoszkeeee (válaszként erre: 33. - Orsibigyu)
2013. júl. 29. 12:54
Gratulálok hozzá sokan megmaradnak" formásan "szülés utan
34. Guruljka (válaszként erre: 31. - Gyöngyszemü)
2013. júl. 29. 12:52

Nem értek egyet azzal, hogy a szervezet az órát nézi.

Mindenkinek más a ritmusa, értelmetlen megszabni, hoyg mit melyik napszakban lehet enni.

A zsír az, amit jócskán lehet csökkenteni. Sokan nem is gondolják, milyen sokat használnak a főzéshez!

Lehet enni halat is, sőt ajánlott, legalább hetente egyzser.

33. orsibigyu (válaszként erre: 28. - Szoszkeeee)
2013. júl. 29. 12:42

Olyan leszel, mint akit vizzel leontottek, de ne add fel. Nekem ezelott 4 honappal nem sikerult vegigcsinalni. A 8 szett helyett volt, hogy 4et csinaltam, fekvotamaszt, pl, vagyplunkot. Mostmar vegigbirom. Es elmondhatom, hogy 2 gyerek utan ujra eleg lapos a hasam. Es meg egy tanacs: huzd ki magad, attol hosszabbnak latszik a torzsed es vekonyabbnak a derekad.

17 evesen nem volt bennem ennyi kitartas, hogy 4 honapig csinaljak valamit, hogy vegre menjen, ha nem ment mast csinaltam.

32. orsibigyu (válaszként erre: 31. - Gyöngyszemü)
2013. júl. 29. 12:33
2 honap alatt 10 kilot leadni nem egeszseges. Kivanom, hogy sikeruljon megtartani, mert ilyenkor jon a jojo altalaban. En szilveszter ota 9 kilot adtam le, az orvosom dicser, hogy ilyen ritmusban kell ezt csinalni.
2013. júl. 29. 12:16

Ilyen súlyfeleslegnél és súlynál szinte csak a sport segít. Napi többször (minimum 5ször)keveset enni, gyümölcsöt csak délelőtt, hús zöldséggel kenyért szinte teljesen elhagyni..

Én most 2 hónapja ezt csinálom 10 kiló lement. Remekül érzem magam!!!!

30. gkreka (válaszként erre: 14. - 388b941089)
2013. júl. 29. 11:43
Miért kéne 17 évesen elfogadnia, hogy súlyfelesleg van rajta? Ha valami agyament koplalásba akarna kezdeni, akkor én sem értenék egyet vele, de ő csak oda akar figyelni az étrendjére és többet akar mozogni.
29. Szoszkeeee (válaszként erre: 27. - 388b941089)
2013. júl. 29. 09:46
Csütörtöktől neki állok mert akkortól leszek egyedül. Köszönök mindent
28. Szoszkeeee (válaszként erre: 21. - Orsibigyu)
2013. júl. 29. 09:45
Még tegnap este megnéztem és elég durván néz ki de csütörtökön nekikezdek és megpróbálom végig csinalni. Remélem menni fog. Köszönöm a tippet
27. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Szoszkeeee)
2013. júl. 29. 09:17
Akkor hajrá!!! 5 kg-ot leadni nem olyan nehéz :) 1-2 hónap és ha nagyon ráfeszülsz, meglesz!!:)
2013. júl. 29. 06:53
en is fogytam,most a nyari idoben,lemondtam a sertes husrol,csak csirke es pulyka hust fogyasztok,sok tejtermeket,es gyumolcs meg zoldseg,.egy het alatt fogytam 2 kg.
25. orsibigyu (válaszként erre: 24. - Guruljka)
2013. júl. 29. 06:44
Krumpli: legfinomabb es legegeszsegesebb az egesz krumplit lemosni alufoliaba csomagolni es a sutobe dobni. Hejastul fogyasztjuk!
2013. júl. 29. 03:06

a krumplit pedig nem kell annyira hanyagolni, nagyon értékes beltartalmú zöldségféle, és a kalória-tartalma csak feleannyi, mint a kenyéré. Sós vízben főzve, kiváló köret zsírosabb húsok mellé például.

Nem muszáj mindent párolt zöldbabbal és társaival enni, az evés legyen továbbra is öröm, és nem pedig tilalmak kerülgetése.

De ha nem eszik valaki chips-féléket, készen vett sós rágcsálnivalókat, nem eszik gyorskaját, már akkor is sokat haladt az egészséges táplálkozás felé.

Aki meg fiatal, az sportoljon, mozogjon minél többet.

2013. júl. 29. 00:14

Azért Péntek Enikő iramát nem biztos, hogy tudja tartani.

Én nem találtam egyébként Enikővel csak rövid kis bemutatókat, és hogy megadja az ismétlésszámokat. A folyamatosan követhető videókat meg kell rendelni lemezen.

De sok jó edzés van a neten olyan is, amit végig lehet követni.

22. Zoa1
2013. júl. 28. 22:58
ha elhagyod a szénhidrátot (na, nem teljesen, de mondjuk leszoksz a fehér kenyérről, kifliről.., süti csoki, krumpli stb) és mellette mozogsz (nem séta.., az sokat nem ér) akkor lefog menni hamar.Ajánlom az intervallumos edzéseket, leolvasztja rólad a zsírt, de az étkezés ugyanolyan fontos. Kezdd a tornát mondjuk Péntek Enikővel (imádni fogod. keress rá a neten! Sok sikert!
21. orsibigyu (válaszként erre: 7. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:56
:-) 17 evesen nem az evesen valtoztatunk, hanem sokat sportolj, hogy csinos es fitt legy: ajanlom a fitnessblender tabata edzeset. Heti 3szor, es minden srac bomlani fog utanad:-P Amugy meg egyel amit kivansz, fiatalon nem erdemes fogyokurazni 5 kilo miatt, mert bekerulsz egy ordogi korbe.
20. orsibigyu (válaszként erre: 2. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:49
Ne egyel annyi gabonafelet, mert hizlal. Reggelire eleg a muzli, vagy teljeskiorlesu, tizorai: 1 gyumolcs, ebed leves 2dl masodik: szelet hus, zoldseg, uzsonna gyumolcs, vacsora 400 g 0,1% joghurt/ korozott, 1 fotttojas, fogyni fogsz.
19. derintini (válaszként erre: 18. - Derintini)
2013. júl. 28. 22:43

Ha még nincs bébid, akkor meg csini csajszi :)

Figyelj a környezeted véleményére-ha ők figyelnek rád, tisztelt meg őket azzal, hogy te is figyelsz rájuk.)

18. derintini (válaszként erre: 15. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:41

Ha kapod , akkor annak oka van. Tessék ezekre a jelekre odafigyelni és ne légy a tv-ben sugárzott naaaagy szingli, akinek nem lehet elmondani semmit, mert akkor negatív energiákat kap...meg mittoménmi.

Figyelj oda magadra, légy csini anyuka :)

2013. júl. 28. 22:39
Tudom de néha hiányzik az, hogy felvehessek egy simulós ruhát hisz mindenkin ezt látni. Vagyis a mai fiatalokon...
16. 388b941089 (válaszként erre: 15. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:23
Szerintem próbáld meg elfogadni, szeretni magad. Hidd el, nem azon az 5 kg-n fog múlni a sikered. Legyél szép, ápolt, igényes, magabiztos.
2013. júl. 28. 22:18
Elégedetlen..az. de nem gebe akarok lenni de most tényleg kicsit nagyobb pocakom van mint. Kéne..mellesleg már jóideje kapom h dagadt vagyok. Persze nem kell odafigyelni ilyenekre de akkor is
14. 388b941089 (válaszként erre: 7. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:16
5 kg? Istenem... megint egy tini, aki elégedetlen a testével.:(
2013. júl. 28. 22:15
Én 2 szer szültem a 164 cm- hez mindig 52 kg voltam. Mindent ettem minden mennyiségben de rengeteget sportoltam. Terhességeim végén mindig 75 kg voltam:). Most 56 kg vagyok még vagy 2 mínuszon dolgozom. Nekem updattel ment le a nagyja mert nem tudtam sportolni. A kenyerét vettem meg édességet mást nem, de a táblázat szerint ettem. Most csak annyit hagytam meg hogy vacsira nem kenyeret eszek hanem húst paradicsommal vagy túrót. Amúgy eszek csokit péksütit mindent. Most tudtam végre elkezdeni futni meg vettem egy ugrálókötelet is .
12. Ayna (válaszként erre: 7. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:13

A séta kutyafüle ilyen csekély mértékű fogyni vágyás esetén. Valami durvábbat kell kitalálnod.

Futás, Rubint Réka, edzőterem ... stb.

És fontos, hogy szívesen csináld. :)

11. Guruljka (válaszként erre: 7. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 22:11

Nemcsak hogy koplalni nem szabad, de kötelezően be is kell vinni legalább 1200 Kcal-t naponta! Ennyiben már megvannak a minimális tápanyagok, de testsúlytól függően ennél többet is kell enni.

Ha megvonjuk a táplálékot, a szervezet vészüzemmódba vált, és megáll a fogyás, utána meg jönnek vissza a kilók, sőt sokszor még több is, mint amennyit lekínlódott magáról az illető.

Érdemes inkább lassabban és mozgással együtt fogyni, így a bőr is vissza tud igazodni és nem nyúlik meg.

2013. júl. 28. 22:10
Szia!szerintem sportolhatnál többet ha tudsz séta helyett mondjuk futás és vacsira nem ennél kenyeret csak zöldséget vagy túrót natúr joghurtot akkor lemenne.még fiatal vagy könnyebben megy általàban. A teljes kiőrlésű kenyér hízlal a boltban kapható műzli is és a gyümölcsök nagy része. A gyümölcslét max ha te készíted akkor elmegy.
9. Guruljka (válaszként erre: 4. - Annie1130)
2013. júl. 28. 22:03

Jók a tanácsok, amiket adtál, de a zöldség is szénhidrát. Te valószínűleg a keményítőt tartalmazóakat nem ajánlod fehérje mellé, de ez is csak egy irányzat a táplálkozásban, és nem alapszabály. És a hús sem tiszta fehérje. Én ilyen szabályra nem ügyeltem, és továbbra sem fogok, de a fogyásommal meg vagyok elégedve. Mozgékonyabb lettem jóval, mint tavaly iylenkor voltam még, és ezt az étrendet a további életem során is követni fogom.


Én a dobozos gyümölcslevet nem ajánlom (a nyitó kérdésre válaszolva) a cukortartalma miatt. Ajánlom viszont a minél nagyobb rost-bevitelt, mert általában a rostokat tartalmazó zöldségfélék ásványi sókban és a B-vitaminokban is gazdagok. Jók erre az abonett-típusú kenyérfélék is, sovány felvágottal vagy zsírszegén ytúróval, ízesítéssel finom is.

A magam részéről nagyon megkedveltem a zabkorpát, érdemes utánakeresni, hol olcsóbb, mert sok helyen szemtelenül drágán adják ugyanazt. Én a zöldségételeket csak zabkorpával szoktam sűríteni, zsiradék nélkül. Kis hideg vízzel, majd az étel levével elkeverve, ezután a fővő ételbe öntve finoman krémessé válik.

Szeretem joghurtos gyümölcsbe is tenni, ami lehet alma, narancs, barack, bármi...és saját kezűleg darabolom vagy reszelem a gyümölcsöt. Ezt keverem a natur (magyar gyártmányú) joghurttal, kefirrel vagy akár tejjel leöntött zabpehelyhez vagy zabkorpához. Finom és laktató reggeli vagy tízórai.

2013. júl. 28. 22:00
És eddig.. hát sliba reggelire 1/2 szendvics egy nehezebb óra után csoki. Ebéd az legtöbb esetbe elég sokvolt és vacsi is rendesen volt ..
2013. júl. 28. 21:59
60kg és 55 körülre.160 cm vagyok és ahhoz 54et írnak h az az egészséges..uuh ez nekem túl drasztikus, hogy ne egyek semmit kb. 17 vagyok..
6. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Szoszkeeee)
2013. júl. 28. 21:54

Séta?:O

Hány kilóról indulsz? És mennyit szeretnél lefogyni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook