Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítséget kérnék, WD-8021 C tipusú LG mosógéppel kapcsolatban. fórum

Segítséget kérnék, WD-8021 C tipusú LG mosógéppel kapcsolatban. (beszélgetős fórum)


2014. jún. 25. 13:18
Sajna nem tudom a típusát de mosó szaritó LG... A kérdésem, h tudok egyszerre indítani mosás - szárítás programot, v csak külön - külön ...?!!!
2013. jún. 27. 11:05
Sziasztok!Sehol nem találok véleményeket a 11 kg-os töltetű LG direkt drive-os mosógépről!Nekünk olyan van,IMÁDJUK!4 gyerekkel együtt 6-an vagyunk!De nagyon jó!Energiatakarékos és ráadásul akár 1 kg-nyi ruhát is pakolhatok bele!Ugyanis ahhoz képest is méri a vizet! Nagyon jó "kis" gép,köszönet a kitalálójának!Akár 1 mosással kimoshatok 2 gépnyi ruhát az 5-6 kg-os gépekhez viszonyítva!Ez pl. a szárítási idő miatt is jó!Fele annyira csökken így a szárítási idő is!
5. bobe2 (válaszként erre: 4. - B99048cdfc)
2010. okt. 1. 13:44
Szivesen,nekünk is kincsesláda volt benne,annakidején.
2010. okt. 1. 10:22
Megnéztem ott lenn:O) Kifolyt egy fél liternyi víz. És hát kosz is volt benne. Hajszálak,szöszök.És egy kicsi tégladarabka:O) Apa munkáscuccából,simán jöhetett. De hogy jutott el odáig,mert a dob lukán meg nem fér át:S na mindegy köszi az ötletet.Hátha csak ez volt a baj:O)
3. b99048cdfc (válaszként erre: 2. - Bobe2)
2010. okt. 1. 10:05
Az ott az elején alul van?Kis rész amit le tudunk venni?Nem vagyok egy szerelő:O))
2. bobe2 (válaszként erre: 1. - B99048cdfc)
2010. okt. 1. 09:44

Nekünk nem ilyen van,de amikor eldugult a szüröje ehhez hasonlokat produkált.

Nézd meg hátha nállad is csak az a probléma.

2010. okt. 1. 09:37
Van e valaki itt akinek ez a fajta mosógépe van? Nagyon szeretem de mostanában meghalni készül. 6-7 éve vettük,és semmi panaszom nincs rá. De szeintem megzavarodott a programja. Nem mindig centriz ki. Ez a tipus hangjelzéssel jelez,ha kimosott:O)) És mostanában gyossabban sípol,és CE jelet mutat,és nem centriz ki. Ilyenkor kikapcs,újra be ,centrire állítom,és szépen kicentriz. Valakinek hasonló gond? A CE jel centrit jelent. Soha nem csinált még ilyet,és az évek alatt eltünt a használati útmutatója.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook