Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség BECSAPTAK, mit tehetek? fórum

Segítség BECSAPTAK, mit tehetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Manki (válaszként erre: 4. - 10846c73f8)
2013. júl. 1. 22:58
Igen ez jól esne még a becsapott lelkemnek is, de nekem sajnos nincs ilyen családtag és ismerős...
9. 17aadc1082 (válaszként erre: 7. - Manki)
2013. júl. 1. 22:56
Ennyit a természetgyógyászat gyorstalpalókról....
8. Manki (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 1. 22:56
Azzal indokolta, hogy 5 naposnak kellett volna lennie a tábornak ahhoz, de máshol sem tartják az öt napot...
7. Manki (válaszként erre: 2. - 17aadc1082)
2013. júl. 1. 22:55

Eddig mindvégig azt hittem, hogy engem nem lehet becsapni, mindig meglepődtem amikor emberekből ilyen olyan indokokkal pénzt csaltak ki, mert mindig hamar átláttam, de ez most padlóra küldött, mert erről a témáról nem féltételeztem...BIZALOMGYAKORLATOK VOLTAK PL.!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mailek vannak, meg még 8 ember aki ott volt, csak nekik nem kellett ilyen igazolás, mert más miatt voltak ott...de szerződésem nincs, mert ez csak egy 4 napos gyakorlat...

6. f36e266467 (válaszként erre: 1. - Manki)
2013. júl. 1. 22:55
Van weboldala?
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Manki)
2013. júl. 1. 22:55
Nem ertem. Ki mondta hogy oda kell jelentkezned? Vagy megadtak, hogy kell egy bizonyos tipusu tabor, es te valasztottad a helyet?
4. 10846c73f8 (válaszként erre: 1. - Manki)
2013. júl. 1. 22:54

A realitás az ilyen esetekben az, hogy valószínűleg nem tudsz eljárni legális úton hatékonyan, vagy ha mégis lenne rá mód, amire abból esetleg pénzt látnál vissza ... hát győzd kivárni kategória.


Ami működik és tudod nem én mondom, nem én javaslom és miegymás ... én is csak úgy hallottam, hogy pár tagbaszakadtabb családtag, ismerős, akárki elküldésé hozzá elbeszélgetésre a mentalitásáról és a pénzvisszafizetés lehetőségéről segíthet.


De mégegyszer leírom, NEM ÉN AJÁNLOTTAM ... én is csak úgy hallottam, hogy van aki így oldotta meg a hasonló helyzeteket.

2013. júl. 1. 22:52

Szia! Mivel indokolta, hogy nem adhat igazolást? Netán nincs neki meg a képesítése?

Ki ajánlotta, hogy hozzá menj, egyedül Te mentél hozzá, vagy másokat is oktatott?

2013. júl. 1. 22:51

üdv a kóklerek világában.


Ha kaptál róla bármilyen szerződést, hogy ott "tanulsz", akkor elvileg mehetsz a fogyasztóvédelemhez, rendőrséghez. Aztán vagy foglalkoznak vele, vagy nem.

2013. júl. 1. 22:46

Sziasztok,

nagyon kérlek segítsetek nagyon magam alatt vagyok, reszketek és sírással küszködök!

Az történt, hogy természetgyógyászatot kezdtem el tanulni és a vizsgára jelentkezéshez feltétel egy életmódtábor ami közel 50ezer Ft és amire bejelentkeztem és elmentem csak az utolsó napon mondta meg a tábor vezető természetgyógyász, hogy nem ad róla igazolást, mert ahhoz neki nincs joga, persze mivel részt vettem már a pénzem sem adja vissza. Én meg pont azért szántam rá az utolsó összekuporgatott pénzünket, mert vidéken ahol mi lakunk nincs munkalehetőség és ebből szerettemm volna megélni, hogy lehetnek ennyire szemetek az emberek, kérlek magyarázátok el nekem??? Hogyan csaphatják be egymást így??? Miért van ez???

:(((((((((((((((((((

Szerintetek hova forduljak van valami ötletetek? Ti mit tennétek???

Álmomban nem gondoltam, hogy természetgyógyász lesz aki ezt megteszi. Ha egy természetgyógyász módszer egy betegségen nem segít az teljesen megértem, de az hogy tudja, hogy ezért vagyok ott és képes elvenni a pénzt, hogy nem tudja teljesíteni a kötelességét ezt egyszerűen fel nem foghatom :((((

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook