Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem ma nagyon becsaptak, de lehet csak én reagálom túl! fórum

Úgy érzem ma nagyon becsaptak, de lehet csak én reagálom túl! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 26. 20:17

Tényleg gyönyörűek, van ami már kilón felüli.

Akkor egy kicsit megnyugodtam, ha azt mondjátok, hogy ennyire magasak az árak!

11. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 20:12
Én súlyra vettem. 45kg volt 58500Ft, és ez 25 darab volt. Szerintem nem vetted drágán, csak te a tavalyi árakra számítottál.
2023. ápr. 26. 19:57
Nem kért egyebkent sokat. Itt is ekörül van az előnevelt csibe.
2023. ápr. 26. 19:56
Valószínű kezelte őket vmi gyógyszerrel. Leszokták itatni a napos csirkéket mikor elérnek egy adott kort. Az meg nem olcsó. Meg az előnevelt táp se, mert az vmi speckó táp.
2023. ápr. 26. 19:50

A magyarázat az volt, hogy nagyon drága a takarmány.

Igazán csak utána tudtam gondolkodni,nem tudom mit szólt volna hozzá , ha nem veszem át, meg azért ha az elején tisztázzuk az árát, akkor tudok dönteni és vagy nem kérem, vagy hamarabb elhozom.

Azt el kell mondani, hogy gyönyörű, egészséges állományról van szó!

7. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 26. 19:44
Az nem lehet, hogy valaki másnak ennyiért ígérte, aztán teljesítéskor eltévesztette? Szóvá tettem volna. Persze akkor is kifizetem, ha megmagyarázza, na de na. Tudja meg, hogy nem nézhet madárnak.
2023. ápr. 26. 19:41

...meg fizettem, csak egy kicsit drága lett!

Történet:

Rendeltem előnevelt csirkét, ami

3 hetesen 850,-ft. Megkértem a gazdát, hogy ha lehet később hoznám el, persze fizetem amit még a nevelésre ráfordít, volt már ilyen máskor is. Mikor kérdeztem, mennyivel kell többet fizetnem, még nem tudom, volt a válasz.

Elhozatal előtt újra telefonon beszélünk, az ár még mindig nincs meg.

Megérkeznek a pipikék és akkor tudtam meg, hogy a két hét tovább tartás +850 ft.

Így egy 5hetes csirke 1700 ft lett.

Előző években hetente 100ft+ volt a költség.

2023. ápr. 26. 19:28

Egy kicsit rendbe tettem a lelkem, és úgy döntöttem nem rágódok tovább rajta!

A tanuló pénzt

2023. ápr. 25. 07:42
Mi történt? De ha már megfogalmazódott a gondolat, nem hiába.
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 24. 22:10
Elmondod mi történt?
2023. ápr. 24. 21:59
Ha úgy érzed, valószínűleg úgy is van. Ha az emberben megszólal - jogosan - az igazságérzet, az nem "túlreagálás"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook