Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Téged becsaptak már a Tescoban, a Lidlben, az Obiban...stb? fórum

Téged becsaptak már a Tescoban, a Lidlben, az Obiban...stb? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. eeab532645 (válaszként erre: 76. - 342bae44d8)
2010. okt. 11. 18:47
2 éve olvasol és még mindig itt tartasz?:)))
77. eeab532645 (válaszként erre: 76. - 342bae44d8)
2010. okt. 11. 18:44
Ez meg itt a reklám helye:)))
2010. aug. 11. 20:32

[link]


a valaki által ajánlott könyv 40. oldalánál tartok és szétröhögtem az agyam......

75. manul
2010. aug. 11. 12:26

Én is dolgoztam multinál igaz nem bevásárlóközpontban,de nálunk nem volt motozás és vetkőztetés.Megalázó és szerintem nem szabályos!

Mi levontuk a hiányát a pénztárosnak.A cég nem járt rosszul és az alkalmazottnak is megmaradt a méltósága.

74. Matica (válaszként erre: 71. - Tina87)
2010. aug. 11. 11:28
Sajnálom, hogy így megaláztak. Undorítónak tartom az eljárást. Főleg azért, mert szerintem nem mindennapos hiányokról volt szó. Én is voltam pénztáros, elejében én is hibáztam ide oda egy kétszáz forintot, nem nagy tétel, de rájöttem hol hibázom és utána már nem volt gond. Nálunk a többletet lenyelték, a minuszt kifizetették, még akkor is ha csak a borravaló hiányzott. Igaz nem multi csak kis közért.
73. Krisztine2 (válaszként erre: 58. - 342bae44d8)
2010. aug. 11. 09:46
Tényleg nagyon jó:)
72. Krisztine2 (válaszként erre: 71. - Tina87)
2010. aug. 11. 08:13

Ezt megtehetik?!

Ez nagyon megalázó!

Csoda hogy a fehérneműdet nem vetették le...

71. Tina87
2010. aug. 10. 21:23

Én az Auchan pénztárában dolgoztam és van egy pár dolog amivel nem értek egyet, persze engem is sokszor értek hibák de ez nem direkt van a vevő kifosztására és engem is 'vertek' már át.

Az, hogy a kasszás valamiből többet üt, arról nem tehet, ha egyszer ott a vonalkód akkor ott van, az már az ő hibája ha egy-egy plusz belemegy, de ez elég durva hiba.És az hogy a nap végén szétosztják a pluszt, hát lehet a Tescoban így van az Auchanál akkor is kaptam felszólító levelet ha többletem volt, hiszen lehúztam a vevőt.3 bakiért kirúgás jár, elvileg, ez persze összegfüggő is.Ha valaminek nem jó az ára, arra sajnos figyelni kell tényleg, mert én is szoktam úgy járni hogy vonalkód és a rendszerbe lévő ár a vonalkódhoz nem stimmel.De erről már az osztályos főnököket lehetne faggatni hogy miket simliznek, mert olyan van hogy az akció napján nincs valami, elvihették a dolgozók.

Nekem volt egyszer egy mínusz 10ezres hiányom, hát amit akkor tettek velem sose felejtem el: biztonsági szobában női biztonsági őr elött fehérneműre vetköztettek, a létező összes holmimat átkutatták, a szekrényemet, mindent.Persze nem találtak semmit, hiszen sosem lopnék egy fillért se.Végül kiderült, hogy a főpénztáros elszámolta magát és én még csak egy bocsántot se kaptam, csak a manageremtől, de ilyenkor azért többet vár az ember mert baromira megalázó volt.Szóval azért ha pár ezer plusz vagy mínusz van az a kasszásnak se olyan jó.Persze ktudja a Tescoban mit művelnek...ha muszáj lenne dolgoznék megint multiban, mert jelenleg sincs munkám, de ha választani lehet ilyen kiszogáltatottnak nem érezném magam mégegyszer ha nem muszáj.Szóval a multiban max a legnagyobb főnökök zsebelnek, de ők rendesen.A kasszás ugyan olyan kiszolgáltatott. Nekem amúgy pont a Tescoban nmrég kakaóscsigát ütöttek a fahájas helyett, kakaós a olcsóbb szóval ebben az esetben én jártam jól...ilyen is van :))

2010. aug. 10. 21:15
Vásároltam olyan dolgot is, aminek az ára mondjuk 109 Ft volt, néhány hét múlva kiírva, hogy 129 helyett 109 Ft. Ez a LIDL-ben történt. Azt hiszik, hogy a vásárló hülye,hogy nem emlékszik a kis trükköcskéikre. Rendszerint feljebb viszik az árakat, és aztán jön az árcsökkentés, de még így is ők járnak jól! Mi meg örülünk , hogy: -Ó, de jól jártam, hogy ilyen olcsón hozzájutottam! Holott ez hazugság!
2010. aug. 10. 20:51

Természetesen otthon is vannak jó emberek,csak sajnos nem ez az általános.

Utólag is elnézést kérek,hogy nem ezzel zártam a mondandómat.

68. manul (válaszként erre: 66. - 1fe7fa0d33)
2010. aug. 10. 20:47

Mi McDonald's-ban ettünk és a férjem telefonja a tálcán maradt.Aki megtalálta felhívta az utolsó számot amit hívtunk és megkérte,hogy értesítse a telefon gazdáját.Visszamentünk és egy fillért sem fogadott el a megtaláló.


Ritkaság de van ilyen!

67. last (válaszként erre: 66. - 1fe7fa0d33)
2010. aug. 10. 20:43
Mi is eltesszük amit találunk,nem kezdünk el osztozni rajta a raktárba!!!
2010. aug. 10. 20:37

Nem tartozik szorosan a témához,amit akarok irni,csak a becsületről egy jó példa.

Hollandiában az egyik gyorsétteremben voltunk,és egy jól félreeső boxban ültünk,mert teltház volt és ott felejtettük az asztalon a pénztárcát kb. 1500 euroval.Jó egy órányi autózás után vettük észre.Visszamentünk és el volt téve az irodájukban.Szerintem ez magáért beszél.

2010. aug. 10. 20:33
ismerősöm tescoban pénztáros. borravalót akartam neki adni, de azt mondta, hiába hagyom ott, nem veheti ki. vagyis nem osztoznak..megy a nagyfőnök zsebébe...blokkot ja, átnézni!!!!
2010. aug. 10. 20:16

Még nem vettem észre, hogy átvertek volna...


Két hozzászóláshoz fűznék hozzá - Tesco:


1. a kettőt fizet és hármat vihet ill. társaik - minden terméket lehúznak a pénztárnál, és a blokk végén vonják le az összeget,


2. általában tescos kávékrémport használunk, a (nálunk) 169 forintosat, ez már nagyon régóta ennyibe kerül; néhány hónapja akciós termékként szerepelt a katalógusban: 249 helyett 179 ft!!! Hadd ne mondjam, hogy legutóbb is 169ért vettem meg...


Kemény üzletpolitika megy a fogyasztók megnyerésére, de ezt nem ragoznám; amit lehet én is a piacon szerzem be, és otthonról a szüleimtől.

63. last
2010. aug. 10. 20:15

Szerintetek ezt direkt csinálják a pénztárosok???

Szerintetek műszak végén osztoznak a többleten?? :)

Ne vicceljetek velem!

2010. aug. 10. 19:47
Én azt utálom, hogy még társkártyával sem fizethetek, csak ha ott a férjem személyesen (aki az első számú kártyabirtokos). Ezt eljátszották már velem patikában (miközben lábműtét után otthon feküdt a férjem), lottózóban is. Utóbbiban az volt a baj, hogy férfinév volt azon a kártyán, amivel fizetni szerettem volna. De ez marhaság! Mert ha én lopok egy kártyát egy nőtől, akkor oké? Mert női név van a kártyán, amivel fizetek? Akkor miért nem kéri el a személyi igazolványt is hozzá, hogy egyeztesse?? De egyébként meg pont ez a bajom: úgy csinálnak, mintha hatóság volnának!! Aztán egy nyomorult, névre szóló társkártyával sem tudok fizetni (hiába mutattam, hogy itt a személyim hozzá), csak díszkísérettel. Na, ez dühít.
61. db4f1eff6b (válaszként erre: 58. - 342bae44d8)
2010. aug. 10. 19:40
Tényleg? Elolvasom!
60. db4f1eff6b (válaszként erre: 51. - Matica)
2010. aug. 10. 19:22
Először én is elhittem, aztán gondolkodni kezdtem. Vajon miért is adnának nekem valamit ajándékba? Ez csak csalétek, hogy minél többet vásároljunk!
2010. aug. 10. 18:26
A TESCO-ban!!! Nem is egyszer!!!!!!
2010. aug. 10. 18:18

[link]


a valaki által ajánlott könyv 40. oldalánál tartok és szétröhögtem az agyam......

2010. aug. 10. 18:06
A Tescoról csak annyit hogy a 10db kiflim helyett,10db túrós táskát ütött be a pénztáros amit csak otthon vettem észre.Azon kívül hogy mondtam a magamét nem tudtam csinálni semmit sem:(
56. Matica (válaszként erre: 55. - Manul)
2010. aug. 10. 18:00
Nálunk is van egy kis piac, de sajnos ilyen finomságokhoz nem lehet hozzájutni. Van egy kis zöldséges része a többi mind ruhás vagy vackos. A legközelebb pesten lenne a csarnok, de ott is már nagyon kevés a kistermelő. Sajnálom, hogy ennyire kiszorúltak. Visszasírja az ember őket, pedig ha belegondolok, mennyire utáltam a csírkét kopasztani gyerekként, pedig milyen finom levest csinált abból az anyu.
55. manul (válaszként erre: 54. - Matica)
2010. aug. 10. 17:44
Mi egyre többször vásárolunk kistermelőtől.Vannak bemutatók és vásárok ahol lehet találkozni olyanokkal akik saját termékeiket árulják.Sajtot,kenyeret,füstöltárut és egyebeket hagyományos recept alapján.Sőt vettem már lekvárt is olyan kézművestől aki maga főzte bográcsban és üstben cukor hozzáadása nélkül mézzel.Nagyon finom volt.
54. Matica (válaszként erre: 53. - Manul)
2010. aug. 10. 17:36

Teljesen igazad van.

De a magyar termék amit az üzletekben veszünk, az sem mind magyar, hiába a felirat.

Nehéz okosnak lenni.

53. manul
2010. aug. 10. 17:23
Én ha tehetem a piacon,hentesnél vagy pékségben vásárolok.Ott nem tesznek ki megtévesztő reklámokat és megbecsülik a vásárlókat.Sajnálom,hogy egyre kisebb az igény a magyar árura mert olcsóbb a külföldi zs@r.Pedig ez az ország akkor tudna felemelkedni ha megbecsülné a magyar emberek munkáját és a Magyarok magyar termékeket vásárolnának és az ebből befolyó pénz nem vándorolna ki az országból.
52. Matica (válaszként erre: 47. - Kitrákotty)
2010. aug. 10. 17:09

Ez elég szomorú, hogy mindenütt becsapnak és nekünk kell a fejünkben tartani mit hol érdemes megvenni, a többiről nem is beszélek. Annyi minden másra nincs idő. Miért kell erre külön programot szánni?

Szomorú, hogy ide jutottunk. Nem elég, hogy annyi szemetet megetetnek velünk, még a többi szemetet is le kell nyelnünk?

51. Matica (válaszként erre: 48. - Db4f1eff6b)
2010. aug. 10. 17:07
papa, bocs én még elhittem :)
50. db4f1eff6b (válaszként erre: 17. - Bd37ba754f)
2010. aug. 10. 16:57
Ez remek írás, le is töltöttem, ajánlom mindenkinek!
49. manul (válaszként erre: 44. - 448f1a930a)
2010. aug. 10. 16:55
Én olvastam,csak ajánlani tudom.Ha csak a fele igaz az is gáz!:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook