Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítesz megmenteni a házasságomat? fórum

Segítesz megmenteni a házasságomat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. aug. 27. 14:40
Egy közhely: ne szaladj olyan villamos után, ami nem vesz fel. Jön a következő.🤔
2019. aug. 27. 14:28

- ha valami olyasmit tettél, amivel te magad tetted tönkre a házasságot, mindenképpen meg kell próbálnod helyre hozni a hibádat, és kérni férjedet, adjatok egy esélyt magatoknak, próbáljátok meg újrakezdeni.

- Ha ő érzi úgy, hogy elege van az egészből, és anélkül akar menekülni a kapcsolatból, hogy te nem tettél semmi olyat, amely kiváltotta ezt nála: el kell fogadnod, el kell engedned. Ne akarj egy olyan ember mellett élni, aki csak rábeszélésből marad veled... Engedd el, és mielőtt felejtsd el. Nem érdemelt meg téged, jobbra vagy érdemes.

Mielőbb megszabadulsz egy ilyen embertől, és elkezdel felépíteni egy új életet, annál több esélyed lesz rátalálni az igazira.

6. dd41cc22f1 (válaszként erre: 5. - E18f2d4ad1)
2019. aug. 27. 14:26

Már Levente barátunk is megénekelte jó pár éve, hogy 7 évig tart.


[link]

5. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 1. - Pekka123)
2019. aug. 27. 14:12

Mi is 7 év házasság után váltunk. Akkor én is úgy éreztem magam, mint te most. Ha nem tudod visszafordítani, akkor meg kell gyászolni a kapcsolatot. Ehhez kell idő, mindenkinél változó, hogy mennyi. Aztán szépen elkezded felépíteni az új életedet és jobban érzed magad. Nekem a szüleim és a kollégáim is rengeteget segítettek, a barátok is. Keresni kell valamit, ami leköt, kitölti az átmeneti űrt. Programok, hobbi, sport, bármi.


De nálatok mi történt? Konkrétumok nélkül nehéz tanácsot adni.

4. dd41cc22f1 (válaszként erre: 1. - Pekka123)
2019. aug. 27. 14:02
A férjedet törted össze, vagy úgy lelkileg?
3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Pekka123)
2019. aug. 27. 14:00

jó lenne tudni mért akar válni,

van e gyerek,?stb,

2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Pekka123)
2019. aug. 27. 13:56
Mi a problémája a férjednek?
2019. aug. 27. 13:44
Kedves mindenki! Abban a helyzetben vagyok, hogy minden, de minden jó tanácsra, meglátásra szükségem van. Kérlek, ha van egy kis időd, segíts nekem, mert félek, hogy ezt egyedül nem tudom megoldani. 7 éve vagyunk együtt a férjemmel, és most válni akar. Összetörtem, de próbálok erősnek mutatkozni előtte. Egyetlen porcikám sem akarja ezt a válást, minden erőmmel azon vagyok, hogy ezt vissza tudjam fordítani, de nagyon nagy szükségem lenne pár jó tanácsra.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook