Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Schobert Norbi nem vállal 3. gyereket mert nincs annyi pénze fórum

Schobert Norbi nem vállal 3. gyereket mert nincs annyi pénze (beszélgetős fórum)


128. 7dea0ad493 (válaszként erre: 110. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 14. 11:09

Annyira nem lehet hülye, ha megél belőle.

Sőt:))

127. 7dea0ad493 (válaszként erre: 124. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 11:07

"Szerintem meg ne bántsd azt, aki több gyermeket vállalt, mert nem mindenkinek ismert a felmenője, nincs mindenkinek kapcsolata és a mai helyzetről sem tehet senki."


De aki tisztában van ezzel,szüljön, mondjuk 1 gyereket,és azt tartsa el tisztességesen, és ne segélyből, mint sokan teszik.Ha tudom hogy nincs segítség, pénz stb, akkor nincs gyerek sem.Ezért is tartunk itt.Sajna

126. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 116. - Klenca)
2009. ápr. 14. 11:05

:))


itt az ideje behozni a hiányosságokat. majd összerakok neked egy műsortervet :))


minden mondatoddal egyetértek. én is érdeklődéssel várom a sztorikat :)

125. anaterra (válaszként erre: 120. - A1baa7edcc)
2009. ápr. 14. 11:02
no comment
124. anaterra (válaszként erre: 116. - Klenca)
2009. ápr. 14. 11:01
Nem akarok gazdag lenni, mert van férjem, 3 gyerekem és saját otthonom. Nekem nem sztereotípia Norbi. Szerintem meg ne bántsd azt, aki több gyermeket vállalt, mert nem mindenkinek ismert a felmenője, nincs mindenkinek kapcsolata és a mai helyzetről sem tehet senki. 2 éve nagyon jól álltunk, most kevésbé, de megoldjuk. Akkor sem szeretnék Norbi szinten lenni, mert hidd el hiába siker, pénz, csillogás, ő nem boldog. Mert mindig bizonyítási ágy és kényszer kell hogy legyen benne, mert Magyarországon csak így tud életben maradni.
123. 7dea0ad493 (válaszként erre: 116. - Klenca)
2009. ápr. 14. 10:59

Ez igaz,és azt még hozzáteszem elég undorító dolog kibeszélni mások magánéletét. Ők tudják hány gyereket akarnak, és senkinek semmi köze hozzá.

felesleges volt egyáltalán ezt a fórumot megnyitni.Mindenkinek van mit a saját portáján söprögetnie.:))

122. 40163fd81d (válaszként erre: 111. - Survivor3)
2009. ápr. 14. 10:59
:)))))
121. klenca (válaszként erre: 110. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 14. 10:58

Győzikét se bántsátok, pls.


A maga módján próbálta pénzzé tenni azt, amihez értett. Máshogyan sült el, belátta, befejezte.

De legalább láthattátok, hogy vannak a romák között is olyanok, akik akarnak tenni azért, hogy a gyerekük előrébb jusson, mint ők.


Ha össze kell hasonlítanom azokkal, akik a kukákat turják szegények naphosszat, akkor ég és föld a különbség.

120. a1baa7edcc (válaszként erre: 118. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:58
Oh, hat en mar csak tudom, hogy az semmit sem jelent, ha tori tanar valaki :D
119. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 110. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 14. 10:57

Azon azért érdemes elgondolkodni, hogy ki csinált belőlük ekkora sztárt........ :)

a kereskedelmi tévék nem arról híresek, hogy három bukott adás után még nyomják a negyediket.

el kéne azon gondolkodni, hogy ezek az emberek tényleg ennyire hülyék, elég értelmesek ahhoz, hogy rájöttek, milyen jól meg lehet élni a hülyékből.


győzike sót senki nem néz, komolyan nem értem, hogy mitől a legnézettebb műsor.

118. anaterra (válaszként erre: 115. - A1baa7edcc)
2009. ápr. 14. 10:57
Jó lenne ha nem vinnéd személyeskedésbe a hangnemet. Megköszönném. Mint már írtam, nemcsak ilyen újságot olvasok, hanem több félét. KeA tudja hogy töri tanárként végeztem, és tegnap példának okáért igaz helytelenül politikai témát indítottam. Úgyhogy te ne alkoss véleményt az igényemről, mert nem ismersz és nem kértelek meg rá
117. anaterra (válaszként erre: 114. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 14. 10:55
Az nem lehetett egyszerű eset
116. klenca
2009. ápr. 14. 10:54

Istenem, azt hiszem ideje idegösszeroppanást kapnom, mert rájöttem mennyire hiányos a bulvárműveltségem.:((


Szinte bunkó vagyok, mert mindenféle Hugh Laurie-t, meg Jókait, meg ilyen idejétmúlt dolgokat olvasok, s fogalmam sincs kik a hivatalosan celebnek titulált emberek manapság ebben az országban, s mia az utolsó forró pletyka róluk.:(((


De van egy ötletem:

Aki letett valamit azok közül, akik itt megnyilatkoztak Norbiék ellen, tegyék már meg, hogy megosszák velünk, ők miből teremtették meg maguknak azt amit a Norbiék.


Azokat sem nagyon szeretem, akik túlvállalták magukat anno gyerekekkel, s most sírnak, hogy neki 5 gyereke van segítsenek már rajtuk.

Én is szerettem volna még néhány gyermeket szülni, de sem több időm, sem több pénzem, sem nagyobb lakásom nem lett volna, s ugyanabból a bevételből kellett volna megoldani azt is. Arról nem is beszélve, hogy amikor a 3-at vállaltam, akkor nagyon jól álltunk anyagilag, havi 70 ezer Ft-ot tudtunk a 90-es években félretenni. Most meg örülök, ha hónapról-hónapra túléljük valahogyan.


Szóval pls NE KÖPDÖSSÉTEK NORBIÉKAT!

Ha szeretnél te is meggazdagodni, találj ki valamit, dolgozz benne, s legyen!!!

115. a1baa7edcc (válaszként erre: 112. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:53

Miattatok van. Ez az igenyetek! :)

Szerinted bolondok nyomjak a lapokat es irjak a cikkeket? Penzt csinalnak es ebbol tudnak.

114. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 103. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:53

Van egy egészséges határ, amit muszáj megosztanod velük. Ha nem teszed, majd ők megírják. S ebből titkot sem szoktak csinálni.


De egy konkrét sztori: van egy barátnőm, egy idősebb, smúzolós riporter csinált vele egy interjút - az a fajta, aki imád drágámnak szólítani 3 perc ismeretség után.

Kérdezett valamit, mire a lány elgondolkodott, majd röhögve azt mondta: nem is tudom, szerintem felkötném magam.


Eltelt néhány nap, éppen együtt utaztunk, amikor az anyja felhívta és sikítva zokogott a telefonba, ugyanis a címlapon úgy jelent meg: ... öngyilkos akart lenni.

113. anaterra (válaszként erre: 111. - Survivor3)
2009. ápr. 14. 10:52
::))
2009. ápr. 14. 10:51
Igen, csak ha túl sok az információ az adott személyről az már zavaró. És erről a zavarról szól ez a topic. Nem pedig arról hogy melyik értelmes ember és melyik nem, aki nem tudja szelektálni a híreket. Norbiról szóró hírek, legyen igaz, hamis már túlzottan sok
2009. ápr. 14. 10:50

Meg sokat csalódott a fogyókúrás verseny elvesztése miatt.

Lehet kedve sincs hozzá, csak ezzel magyarázza.

Lehet, hogy Réka sincs még felkészülve egy következő baba-mama dvd-re.

Na mindegy, majd alakul nekik valahogy a kis egyszerű életük.

Nagyon szurkolok nekik és az adóm 1 %-át is felajánlom nekik.

110. tücsimücsi (válaszként erre: 105. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:49
Hááát van benne valami...minél hülyébb valaki annál nagyobb sztár ( Benkő, Pákó, Tüncike, Győőőőzike )
109. a1baa7edcc (válaszként erre: 103. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:47

Ha valaki megosztja velem a maganugyet, azt megtartom. Ha a mediumokkal? Azt picit mashogy kezelem, mert ketszer sem biztos, hogy ezt es igy osztotta meg, es meg mindig ott van az a lehetoseg, hogy azzal foglalkozom, ami szamomra lenyeges, es az ilyen hirek szamomra nem azok.

Valoban, a hiressegeknek vallalniuk kell, hogy oket kibelez(het)ik a kisemberek, de hidd el, nem mind, az ertelmesebbje tudja, hogy hogyan kezelje az informaciokat.

2009. ápr. 14. 10:47
Ezt elfogadom, és egy üzlet megtartása nem egyszerű. Én csak 3 gyerek párti vagyok, nézd el nekem:)
107. tücsimücsi (válaszként erre: 94. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 14. 10:46
Aha...akkor kiegészítem azzal a mondanivalómat, hogy sajnos én sok 1-és és 2-es kódú ételt nem szeretek. Ezért vált egysíkúvá az étkezésem, főleg a vacsinál voltam gondban.
106. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 98. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:45

Egyébként az, hogy valakinek milliárdos cége van, nem feltétlenül jelenti azt, hogy magánemberként is milliárdos.

Bár Magyarországon a legtöbb cég azért megy tönkre, mert a tulajdonosok képtelenek kettéválasztani, hogy a cég pénze nem az ő pénze.


Nem hinném, hogy minimálbérből él, de valószínűleg visszaforgatja a nyereséget, különben nem fejlődne a cég.

105. anaterra (válaszként erre: 99. - 3e0ba54fb8)
2009. ápr. 14. 10:41
Látod. Példa rá az olyan mondvacsinált sztárok akikről azt sem tudjuk hogy került oda. Pl. Kiszel Tünde, egy időben csak a fehérnemű gyűjt. hallottál, most meg ő a médiasztár. Vagy nézd meg a Hal a tortánt vagy a vacsoracsatát. Tele van olyan celebbel, akiről azt se tudod ki az. A média felkapja, és ő Jani a hegyről
104. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 86. - 1f9774333a)
2009. ápr. 14. 10:40

Nyilván jobban reflektorfénybe került, de már előtte is egy elismert szakember volt. Én nagyon tisztelem őket, megmutatták, hogy itthon is meg lehet csinálni, a nagy semmiből építették fel a birodalmat. Derekasan állják a sarat, bírják a támadásokat, elviselik a kudarcokat, nem nyavalyognak, mennek tovább.


Gondolom, jó érzés lehetett a Rékának terhesen is azt olvasnia, hogy majd hülye gyereke születik, mert a saját alakja fontosabb, mint a gyereke egészsége.

103. anaterra (válaszként erre: 101. - A1baa7edcc)
2009. ápr. 14. 10:39
Ne haragudj, de ha te magad megosztod a médiával a magánéleted titkait, az már nem magánügy. Így ezzel kapcsolatban nincs igazad szerintem
102. anaterra (válaszként erre: 96. - A1baa7edcc)
2009. ápr. 14. 10:38
Nem úgy néz ki, mert sokan nem értenek velem egyet. De ez így van jó, mert beszélgetünk és megvitatjuk a témát. Figyelem ki mit ír és igyekszem kultúráltan válaszolni.
101. a1baa7edcc (válaszként erre: 98. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:37

Akkor lassan irom es lassan olvasd: szerinted ha ez igy is lenne, nem lenne maximalisan maganugyuk?

Te ismered oket szemelyesen, hogy itt nyaladzol az eletukon?

2009. ápr. 14. 10:37

És azóta megy a szidalmazása az egyik oldalról a másikról meg mellé álltunk...


Mindegy...


Megyek megnézetem a fiamat, aztán burkolok, egy Norbi pudingot...

majd csinálok én neki profitot, hgo yjöhessen a 3. baba:)

99. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 81. - Anaterra)
2009. ápr. 14. 10:36

Ezt nem tudhatjuk, hogy hol lenne nélküle. Lehet hogy sehol, de lehet, hogy akkor is lenne néhány jól eladott dvd-je, ez már nem fog kiderülni, hiszen együtt vannak.


Ez egy ilyen egyszerű? Nyomulni kell a médiában és akkor dől a lé? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook