Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sauna-slim --> tapasztalatok, érvek, ellenérvek fórum

Sauna-slim --> tapasztalatok, érvek, ellenérvek (beszélgetős fórum)


3. 98a882c496 (válaszként erre: 2. - Fef600b7b6)
2009. máj. 19. 11:47
köszönöm; tehát csupa jó dolog...majd napok múlva megválik, hogy mi az eredményem.
2009. máj. 19. 11:38

Ezt találtam róla:


"A Sauna Slim a hagyományos szauna számtalan előnyét kínálja, azonban egy bizonyos szempontból egyedülálló: a szaunázás nyújtotta örömöket saját otthonának kényelmében élvezheti!

Ráadásul, a szauna hőjét arra a testrészére összpontosíthatja, amelynek arra a legnagyobb szüksége van.

A hordozható szaunát tökéletesen alkalmazhatja a hasi tájékon, a derékon, a háton, illetve a csípő tájékán. - a felesleges testzsírtól gyorsan és hatékonyan megszabadítja

- használata azonnali súlycsökkenést eredményez

- távkapcsolóval beállíthatja a kívánt hőfokot

- ideális has, derék, csípő, hát, fenék és comb tájékán lévő zsír leadására

- akár 2 centiméterrel is karcsúsodhat percek alatt

Nagyon fontos, hogy a Sauna Slimet szobahőmérsékleten használja, tehát hatékonyságát ne próbálja meg azzal fokozni, hogy bekapcsolja a légkondicionáló készüléket. Ezáltal teste nem fogja érezni a hirtelen bekövetkező hőmérsékletváltozás hatásait.

Alkalmanként ne használja a készüléket 50 percnél tovább. A Sauna Slim 50 perc elteltével automatikusan kikapcsol. Ne használja a Sauna Slimet 45 egymást követő napnál hosszabb ideig. Amennyiben a 45 nap elteltével még továbbra is használni kívánja a készüléket, várjon egy hétig, mielőtt újra használná.."

2009. máj. 19. 11:31
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan, akinek használt, vagy éppen nem használt. Most kezdtem neki, 2 alkalommal használtam, szépen megizzasztotta a pocimat :P 2 hétig kellene rendszeresen használni, de érdekelne, hogy valami rossz mellékhatása van-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook