Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sárvár milyen város? fórum

Sárvár milyen város? (beszélgetős fórum)

2011. febr. 3. 19:57

Szép estét mindenkinek!


Szakdolgozatomhoz kérdőíves kutatást készítek,amelyhez szeretném azok segítségét kérni, akik már jártak a Sárvári Gyógy-és Wellnessfürdőben/VitalMed Hotelben. Elsősorban, ha kérhetem, azok töltsék ki kérdőívem, akik gyógyszolgáltatásokat és/vagy szálláshelyet is igénybe vettek a fürdő területén. A kérdőív kitöltése anonim, az alábbi linken bárki hozzáférhet:


[link]



Köszönöm szépen előre is!

2010. jún. 24. 20:25

Köszi mindenkinek.


A munka adott lenne a férjemnek, igazándiból csak nekem kellene keresni. Azt nézegettem, hogy a lakásárak nem a legolcsóbbak, gondolom a fürdő miatt.

2010. jún. 24. 14:33
Szia, én itt dolgozom, a közbiztonságot jónak mondanám, a munkalehetőség attól függ, hogy mit szeretnél dolgozni. A lakásárak éppen az idegenforgalom miatt magasnak mondhatóak.
3. b643145122 (válaszként erre: 1. - 8f453e64f1)
2010. jún. 23. 19:44
én 20km-re lakom Sárvártól. Milyen munka érdekel? A lakásárak nm2-er függők.
2. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - 8f453e64f1)
2010. jún. 23. 18:51

Szia!

Bár nem ott élek,viszont sokat járunk,így a saját véleményemet tudom megosztani Veled.

Munkaügyileg az idegenforgalom a termál miatt nagy,így kizárólag abban lehet érdekeltség,vagy saját vállalkozás,de mindenképpen a hotelekben,vagy annak közvetlen környékén esetleg.

Közbiztonság az van,hisz kell legyen egy ilyen városban.

Lakásárak terén nézd meg a keresőben,ott tudsz viszonyítani az elképzeléseidhez.

2010. jún. 23. 17:07

Sárváron és környékén élőket kérdeznék Sárvárról.



Milyen város Sárvár:


- munkaügy tekintetében?


- közbiztonság tekintetében?


- lakásárak tekintetében?



Egy jó munkalehetőség esetén érdemes odaköltözni?



Köszi előre is mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook