Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Samsung S5230 fórum

Samsung S5230 (beszélgetős fórum)

1 2
41. dorrca
2011. aug. 29. 20:29
Sziasztok! Én is feltelepítettem a New PC studiot ehhez a telóhoz, eleinte működött is, még fel is ismeri az eszközt, viszont amikor rákattintok, nem akarja betölteni a telefonon található adatokat, még memória kártya anélkül sem. Valaki talált már erre megoldást? Most frissítettem a programot az sem használt. :(
2011. máj. 25. 18:12

Beállítások-telefon beállítások-számítógépes kapcsolatok

és ott a médiatár..ment

ennyi ;)

2010. nov. 22. 15:34

Helló mindenki! Nekem az a bajom hogy a gépem nem ismeri fel a telót... ugyanez lett a sonymmal is.

Eddig mindent felismert de mostanában már azt írja ki hogy az eszköz működésébenhiba lépett fel és a windows nem tudja felismerni... Az illesztőprogramot telepítettem meg mindent ami a windows súgójában volt... de semmi. És az az érdekes hogy minden mást felismer(fényképezőgép,játékpad)Mit tegyek?

2010. ápr. 2. 14:14
nekem is ilyen van és én is szeretem!
37. Mia87 (válaszként erre: 36. - Flasch)
2010. ápr. 2. 11:51
A gép nem ismeri fel a cd-t szerintem. Próbáld meg másik számítógépen. Ha ott jó, akkor a gépeden van valami elállítva.
36. flasch
2010. ápr. 2. 11:32

azt hiszem feladom!

én ehhez hülye vagyok, úgy néz ki, úgyhogy nem lesz, se zeném, se képem....ez van....


egyszerűen nem megy!


nem kell előbb a telefonon vmit beálliani???

35. flasch
2010. ápr. 2. 11:17

NPS is not Exist!!!! csak ezt irja ki állandóan... de minden csatlakoztatva van....

viszont nem tudok angolul, ez mit jelent?????

34. flasch
2010. ápr. 2. 11:15

hát ez nem igaz....

benn a cd, csatlakoztatva a telefonos usb a telefonnal együtt. és azt irja ki,hogy nem lehet telepiteni, mert nincs a varázslóban arra megfelelő program....

dehát bennnnnnn a cd!!!!!!!! ilyenkor mi van?

33. Mia87
2010. ápr. 2. 11:08
Lehet hogy a számítógépeden van valami elállítva hogy nem megy nem?
32. flasch (válaszként erre: 31. - Mia87)
2010. ápr. 2. 10:57

valahogy ez sem megy...

eddig azt hittem konyítok vmit az elektromos kütyükhöz, de most azt hiszem, ezt teljes mértékben megcáfoltam.....:(((((

31. Mia87 (válaszként erre: 29. - Flasch)
2010. ápr. 2. 10:48
próbáld meg. veszteni nem vesztesz semmit.
30. flasch
2010. ápr. 2. 10:48

bocs a sok elírásért, de már dühös vagyok, hogy mit szerencsétlenkedek....:S

eddig egy telefonhoz se olvastam el még a használatit sem,mégis minden ment- úgyhogy most nem tudom mi van.

persze ez a telefon azért kicsit bonyolúltabb dolgokkal van ellátva mint az előzőek. :)

29. flasch (válaszként erre: 27. - Mia87)
2010. ápr. 2. 10:46

nekem nem :(

és neked is kiirja, hogy hiba...

és ott van a programok között? ezt nem értem.

amőgy most találtam egy oldalt, ahonnan le ehet tölteni elvileg azt ami a cd-n van.

most ezt próbálom.

ez az:


[link]


szerintetek igy esetleg menni fog?

28. Mia87 (válaszként erre: 25. - Flasch)
2010. ápr. 2. 10:43
tényleg ingyenes. Nem kell hozzá regisztráció sem, semmi. Csak a számítógépre tölti le a cukkokat, és onnan kell neked a telefonra tölteni.
27. Mia87 (válaszként erre: 26. - Flasch)
2010. ápr. 2. 10:42
Nekem is ezt írja ki de ennek ellenére telepíti
26. flasch
2010. ápr. 2. 10:37

na, csak hogy jól értem-e...

berakom a cd-t...ott kiválasztom az első lehetőséget...aztán elkezdi telepiteni(de start menü-progr. az hogy jön ide?) és pár másodperc múlva kiirja, hogy hiba a szoftv. tel során.

szóval valmit nagyon nem jól csinálok?

25. flasch (válaszként erre: 22. - Mia87)
2010. ápr. 2. 10:34

köszi, majd megnézem!

ha túljutok a kezdeti nehézségeken :):P

és ez valóban ingyenes?

24. flasch (válaszként erre: 20. - KisMárta)
2010. ápr. 2. 10:33

nem igy csináltam, akkor ez volt a gond. meg az, hogy van rengeteg minden ott a prog.nál, mert ki is irja, hogy kevés a hely, de nem igazán tudom mit lehet törölni....

van egy csomó olyan, hogy "biztonsági frissités" de ebből legalább 20-25...

ez mi a fene?

tudom, hogy értetlenkedek, de komolyan nem vagyok egy számitógép-guru....sajnos :(

:(

23. Mia87
2010. ápr. 2. 10:19
Jah és nekem is hibát ír ki a végén, de attól még telepíti. Minden telapítéskor kiírja.
22. Mia87 (válaszként erre: 15. - Flasch)
2010. ápr. 2. 10:18
www.mobile9.com. Én mindent innen töltöttem rá ingyen!! Csak angol. De én sem tudok angolul, nem bonyolult.. Csak a telefonod típusát kell kikeresni vagy baírni. ÉS minden van ott. Sms hangok, hátterek stb.. Egyébként nekem, és páromnak is ilyen telije van. Mi nagyon szeretjük.
21. puritan (válaszként erre: 19. - Flasch)
2010. ápr. 2. 10:17
Jó lenne tudni, mit ír ki pontosan, milyen hibát.
2010. ápr. 2. 10:13
jah nemha kész a telepítés utána indítsd újra,de milyen kódot? :S Figyelj lépj be a START menü-vezérlőpult-programok telepítése és törlése ott fennt van a program(nálam egymás alatt 11 samsungos progi van)
19. flasch (válaszként erre: 17. - KisMárta)
2010. ápr. 2. 10:10

a telepitésnél azt irja ki, hogy hiba...meg vmi kódot, azt most nem tudom...

és utána próbáltam még sokszer telepiteni, de nem engedi...

újrainditani? mármint, beteszem a cd-t, nem engedi, és utána próbáljam újrainditani? igy gondoltad?

18. flasch (válaszként erre: 16. - Puritan)
2010. ápr. 2. 10:08
windows xp
2010. ápr. 2. 10:07
Mindenképp telepítsd a cd-t fel,kezd el újra és ha kész indítsd újra a gépet,az usb-t akkor érzékeli ha telon nem vagy belépve sehova,tehát alapállapotban,igy a képeket könnyen fel is tudod tenni.Zenéket meg tölts le és ugy tedd fel,mert ilyen oldalakon kapsz egyet ingyen utána meg vonják a pénzt és nem tudod lemondani!Ha vmi nem oké írj,mert lehet egyértelműen írtam le,mert úgye nekem már fent van :)
16. puritan (válaszként erre: 15. - Flasch)
2010. ápr. 2. 10:07
Milyen operációs rendszer van a gépen, ahová telepíteni akarod a cd-t?
15. flasch
2010. ápr. 2. 09:59

ott kezdeném, hogy van hozzá ugye egy cd-amit sehogy sem tudok telepitenia gépre.

?

azon kivül az usb kábelt hiába csatlakoztatom, nem ismeri fel a gép(gondolom az előző okok miatt)

van pár kép a gépemen, amit szeretnék rátenni háttérnek, ezért lenne fontos ezt tudnom.

amúgy hogyan lehet rá csengőhangot letölteni INYEN??? mert sok helyen van, hogy ingyen cshang, meg minden, de azt már csak utólag tudod meg, hogy egy emelt dijas sms-ed bánta a képet/zenét...

vagy csak én vagyok még nagyon béna, de nézzétek el, tegnap óta van meg a telóm :)


köszönöm minden hozzászólást előre is!!!

sokat segitenétek!

2010. ápr. 2. 09:58
Én is vettem magamnak de nemtetszett, túl bonyolúlt volt, jobban szeretem a gombokat nyomogatni.... Így nekeiadtam a férjemnek neki bejött.
13. 39ff6fe670 (válaszként erre: 11. - Panini)
2010. ápr. 2. 09:54

azt értem, de ki van téve egy ikon, hogy szülinapi emlékeztető.. (egy torta) és oda is beírja? mert ha van ilyen ikon eleve fel kéne ajánlania pl a naptárfunkción belül, hogy szülinap.. de nincs semmi ilyen se a naptáron belül, sem a torta ikonnál sem máshol nem találtam.

ha én magam beírok egy dátumhoz olyat, hogy szülinap, akkor felismeri és kijelzi a kis torta ikonnál?

2010. ápr. 2. 09:52
Nekem is ilyen van.és nem adnám oda senkinek :P
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook