Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka tornáival kapcsolatos tapasztalatok fórum

Rubint Réka tornáival kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
2018. júl. 7. 15:43
Nagyon remélem, nálam is lesz eredmény. Bár sztem aki izmosodni akar, annak azért kell mellé enni rendesen, vagy rosszul tudom?
2018. júl. 7. 15:41

Étkezésre kell mellette odafigyelni. Semmi másra. Én nagyon szeretem a DVD-it, bár nem vagyok teljesen kibékülve mindegyikkel, mert van, amitől már inkább fájnak a tagjaim és nem jótékonyan. Pl. a 90 perces tornát abszolút feleslegesnek tartom. Bőven jók a 40 percesek, kombinálva esetleg egy 20percessel, vagy több 20 perces.

De tiszta étkezés nélkül nem lehet egyiktől se csodát várni.

Nagyon ajánlom amúgy Katus Attilát, megvettem egy DVDjet (főleg comb, fenék, has), rendesen kinyírt. :D

2018. júl. 7. 15:33
Én személy szerint lassan 4 hete tornázom a 40 perc teljes átforgató tornájára, amit Törökországban forgatott. Nagyon szeretem. Igazából nem fogyni szeretnék csak kicsit formálódni, izmosodni. Ezért is tettem fel a kérdést. Gondolom alkat függő is, hogy kinél mikor hogyan hat. 4 héttől még én sem várok csodát.
2018. júl. 7. 15:08

Ja: néztem pár Réka-videót. Az alap gyakorlatokat csinálja ő is, mert az az igazság, hogy ezekből nemigen lehet újakat kitalálni.

Minden más edző is ezeket használja, még Tatarek Rezső is.

Az egyéni esetleg az ismétlésszám és a dinamika.

RR visító és ugyanakkor vartyogó hangja viszont teljesen egyedi, az már szentigaz.

4. simple (válaszként erre: 1. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 15:08
Szerintem csak rá kell nézni, hogy lássa az ember, teljesen hatástalan az ugrabugrálása. Ilyen alaktalan nőt ritkán látni.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Channa*)
2018. júl. 7. 15:06

Talán az alkati adottságok beleszámítanak, de ez senkit nem ment fel a testével való rendes bánásmód alól.


Azzal, hogy a számomra értelmezhetetlen a "de én nem szeretek sportolni" mondat.

A test viszont emlékszik a korábban sporttal fejlesztett izomzatra, és sokkal könnyebben jön vissza, mint ahogy kialakulna. Azaz, aki régebben sportolt, és akár nagyobb szünet után is újra felveszi a fonalat, hamarabb érheti el a szép (és hasznos) izomzatot.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 14:55

Személyes tapasztalatom Réka torna kapcsán nincs, de egy ismerősöm jár hozzá rendszeresen és szép izmos.


Az hozzátartozik, hogy az ismerősöm heti 3 alkalommal jár egy sima női kondicionáló tornára és hetente 1x Rékára és már az előtt is izmos volt, hogy Rékához kezdett volna járni, sőt! A sima tornától a háta is szépen egyenesedik ki, ugyan is nagyon rossz tartása volt.



Nekem az a véleményem, hogy bármilyen tornának az a végeredménye, hogy izmosak leszünk, csak rendszeresen csinálni kell. Az edző legyen bárki is....

2018. júl. 7. 14:47
Sziasztok! Azokhoz szól a kérdésem, akik Rubint Réka bármelyik tornájától izmosabbak lettek. Ki mennyi idő alatt, és milyen eredményeket ért el?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook