Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rubint Réka tornáival kapcsolatos tapasztalatok fórum

Rubint Réka tornáival kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
38. tunderke20 (válaszként erre: 37. - Sziszi0528)
2018. júl. 21. 19:40
Köszönöm Sziszi, ez az én véleményem is :)
2018. júl. 21. 19:19
Simple több állítása is kérdéses számomra. TF-re járt Réka, el is végezte. Aztán én nem hallottam sehol sem, hogy ne igyál vizet meg ne egyél zöldséget. Továbbá, pihenőnapot nem tart... Az, hogy ő hogy edz az egy dolog, de bárki, aki otthon tornázik, annyi pihenőidőt tart 2 edzés között, amennyit csak akar, ez már egyéni döntés, nem Rékán múlik. És még egy dolog: igen, neki nincs túl nőies alakja, csinosnak nagyon csinos, de nem jön homokóra-szerűen a dereka, valóban kicsi, amolyan "fiús" csípője van, lába/combja sem olyan nőiesen kerek (ott ahol kell). DE! Aki tornázik rá és teszem azt jó genetikával bír, az kihozhatja magából a maximumot a tornáival! Saját tapasztalat és működik!!!
36. Guruljka (válaszként erre: 35. - Tunderke20)
2018. júl. 21. 18:53
Bárki dolgaira edzel is, néha jó váltogatni, mert a szervezet az egyforma edzéshez is hozzászokik, ezért idővel csökken a hatékonysága.
35. tunderke20 (válaszként erre: 34. - Simple)
2018. júl. 21. 18:45
Ez az én véleményem, sztem meg igen is jól néz ki, és tudja, hogy mit csinál. No de kinek a pap, kinek a papné.
34. simple (válaszként erre: 33. - Tunderke20)
2018. júl. 21. 18:13
Dehogy tornáztam. Nem akarok tönkremenni. Teljesen hiteltelen számomra. Köztudott, hogy semmiféle ilyen irányú végzettsége nincs, de ez látszik is, fogalma sincs a gyakorlatok helyes kivitelezéséről, minden alkalommal ugyanazokat csinálja, össze vissza. Ráadásul az egyik oldalra megcsinálja a gyakorlatokat, a másik oldalra már nem. Pihenőnapot soha nem tart, pedig ez a legfontosabb része a dolognak, hiszen pihenőnapon fejlődik az ember. Azt hangoztatja, hogy ne igyál vizet! ne egyél zöldséget, gyümölcsöt... Csak rá kell nézni, mennyire jó úton jár. Se segge, se dereka, se csípője, se vádlija, semmilyen formája nincsen, egy egybe fatörzs az egész ember. És végül meg lehet nézni a kitartó rajongóit is, hogy néznek ki, miután éveket jártak az "edzéseire". Vicc az egész.
33. tunderke20 (válaszként erre: 4. - Simple)
2018. júl. 21. 18:01
Te tornáztál már vele, hogy így tudod? Nem értem miért kell egyből lefikázni a másikat....
32. tunderke20 (válaszként erre: 31. - Sziszi0528)
2018. júl. 8. 19:34
Ami a kaját illeti, én is odafigyelek, de annyira nem szeretnék diétázni. De gondolom formásodáshoz nem is kell annyira, inkább aki fogyni szeretne.
31. sziszi0528 (válaszként erre: 29. - Tunderke20)
2018. júl. 8. 19:14
Nagyon szívesen és köszönöm szépen kedves szavaid! Hajrá, ne add fel, minden befektett munkának megvan a gyümölcse!!! És én hiszem, hogy a jó kaja+a mozgás adott ilyen formát, megéri ;)!
30. sziszi0528 (válaszként erre: 28. - Tunderke20)
2018. júl. 8. 19:12
Sztem most már jó lesz :). Szóval a barna bikinis képet a strandon érdemes összehasonlítani a kék bikinissel... 8 kilóval vagyok nehezebb a kék fürdőrucisban, mégis sokkal jobb a forma... :)
29. tunderke20 (válaszként erre: 28. - Tunderke20)
2018. júl. 8. 19:01
Hát nagyon csini vagy, büszke lehetsz magadra. :) És köszönöm hogy egy kis motivációt adtál nekem is, hogy semmiképp ne álljak le a Réka tornáról :) Kitartás!!!
28. tunderke20 (válaszként erre: 27. - Sziszi0528)
2018. júl. 8. 18:24
Szia! Nem tudtam bejelentkezni a naplódba :(
27. sziszi0528 (válaszként erre: 26. - Tunderke20)
2018. júl. 8. 14:49

Szívesen, jelentkezz a naplómba nyugodtan! Ha lefele görgeted, ilyen sorrendben vannak a képek:

- 10 évvel ezelőtti, mikor csak karatéztam (barna fürdőruciban a strandon)

- a valaha volt legkövérebb énem két terhesség között (lila fekete fürdőruciban)

- mostani forma (kék fürdőruhában)

- összehasonlító fotók a legelső bejegyzésben, az elsőn 78,6 kilósan, a másodikon félúton a cél felé 66,5 kilósan.


És ha megnézed a 10 évvel ezelőtti strandos barna fürdőrucis képeket, meg a mostaniakat, látszik a különbség derékban, hasban, popsiban...

26. tunderke20 (válaszként erre: 25. - Sziszi0528)
2018. júl. 8. 08:41
Nagyon szépen köszönöm Sziszi, hogy mindezt leírtad. Nekem is két gyermekem van, és ahogy írtam is 158 cm-hez 52 kg vagyok, és Rékával formásodni szeretnék. Szívesen megnézném a képeidet természetesen. :)
2018. júl. 8. 07:13

Szia!


Jópár éve Rékára tornázom. Előtte karatéztam 10 évig, a 158 cm-es magasságomhoz akkor 57 kg körül voltam, csinos de nem elég formás (nekem az 55-57 kg-os tartomány elég, mert viszonylag nagyobb csont- és izomsűrűséggel rendelkezem a gyerekkorban megkezdett intenzív versenysport miatt). Szóval amíg nem Rékáztam csinos voltam és átlagos. Elkezdtem a tornáit futással kombinálva, közben volt némi szünet, mert két gyermeket is szültem császárral, majd újrakezdtem és elmondhatom, hogy 100x tónusosabb, definiáltabb vagyok 10 év elmúltával és még némi plusz kilóval is, mint anno, mikor nem csináltam! Ha gondolod beengedlek szívesen a naplómba, megnézheted, töltöttem fel 10 éves képeket is, meg mostaniakat is. Irdatlan a különbség! Derekam vékonyabb, hasam tónusosabb, popsim pedig látványosan kerekebb... Persze ehhez jól is kell kajálni, ez a legfontosabb, de a formát a torna adja! Én nagyon szeretem egyébként a DVD-it, mindegyik megvan, váltogatom őket :).

2018. júl. 7. 23:25

És bár helyi fogyás, stb. nincs, de én pl. sosem hajtanék arra, hogy egy nagy izmos feneket növesszek a mozgással, mert most ez a divat. Én személy szerint nem is tudom mit kezdenék egy hátrafelé domborodó fenékkel.

Nem tetszik a néger fenék, és bár sokak szerint a férfiaknak tetszik, ez nem így van:S Hiszen a néger popsi elrontja az arányokat. Húszon évesen, amikor a csípő max. 90 cm, még elmegy, de később....

Ugyan ez a nagy cici. Húszon évesen a max. 70 cm-es derékhoz OK, de, amikor a derék is megszélesedik, akkor már gorilla hatást kelt....

23. Channa* (válaszként erre: 8. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 23:13

Szerintem rosszul tudod.

Egy genetikailag kódolt testfelépítést könnyű formázni, de akinek a testzsír százaléka amúgy is rossz, annak sokat kell dolgozni.

Nekem simán jó a zsíros kenyér is, akkor is izmosodok a mozgástól.

Még így nem túl fiatalon és kissé hájasabban is látszanak a hasamon az izmok, mert ez genetika.

Gondolom ha jobban figyelnék, akkor még kockás is lehetne, bár akkor sem volt kockás a hasam, amikor verseny sportol voltam és sokkal könnyebb.:)

22. michelle.r (válaszként erre: 18. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 22:49

Én a 20 perces tornáit szoktam csinálni általában akkor, ha nézek egy filmet. Mivel callaneticsezem is, futok, teniszezem, és súlyzós edzéseket is végzek, nem tudom, hogy ebből mennyi Réka érdeme, de eléggé definiált izmokat sikerült építeni.


Azt hiszem, 3 dvd-m van, de szinte minden a youtube-on is elérhető, az Add újr a önmagad, és a 2010-es Alakreform. Nem bírom, és utálom a rengeteg kitörést, fenék karbantartásra jobb a callanetics, de a kar, és hasizom gyakorlatai gyilkosak és nagyon eredényesek.

21. Smirnoff (válaszként erre: 20. - 82b19139c2)
2018. júl. 7. 20:05
A legjobb torna sem fog csontot átépíteni, es az izmok alatveto felépítése is szab korlátokat
2018. júl. 7. 19:52
Izmosodni miért pont Rékát választod? Csinálja vagy 15-20éve , de se vádlija,se feneke. Péntek Enikő vagy gyakorlatilag bárki jobb megoldás, de szerintem az egyik leglátványosabb Kayla Itsines bikini beach body tornája ami remekül felépített.
19. VersEmber (válaszként erre: 15. - VersEmber)
2018. júl. 7. 19:18

Ne hagyd abba!

Ez egy egyszerű felszólító mondat.

Tornázz!

Csak az előnyödre válhat.

18. tunderke20 (válaszként erre: 17. - Smirnoff)
2018. júl. 7. 19:13
Egy egyszerű kérdésre egyszerű választ várna az ember, de úgy látom valakinek még ez is nehéz....
17. Smirnoff (válaszként erre: 16. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 19:06
Ha tornázol Rekara, hogy nem érted?
16. tunderke20 (válaszként erre: 15. - VersEmber)
2018. júl. 7. 18:47
Hmm... ebbe most mi is volt a lényeg?
15. VersEmber (válaszként erre: 13. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 18:01
Ne hagyd abba!
14. VersEmber (válaszként erre: 1. - Tunderke20)
2018. júl. 7. 18:00

Elnézést, hogy ismét a csapos szól közbe.

Rubint Réka egyetlen előnye orvosi szempontból, hogy sovány.

Esztétikai szempontból nem vagyok illetékes.

-----

A DVD-jére tornázni?

Nincs abban több információ, mint amit én itt leírnék 10 pontban - hogy mit kell tenned ahhoz, hogy soványabb és izmosabb légy.

2018. júl. 7. 16:38
Nem fogom abbahagyni. Én 158 cm magas vagyok, és 52 kg. Teljesen jó, izmosodni és kicsit formálódni szeretnék.
2018. júl. 7. 16:35
Nekem úgy 3 hónap után volt nagyon látható, de amit itt írták mások is: étkezés mellette, az alap alkat. Nekem 5 felszedett kilo már nagyon látszott, magamhoz képest sok volt. Abból adtam le, tornaztam, és mellette futottam, a kaja meg betartva. Na, de nem mindegy, masnak mennyi idő? Ha tartani akarod, folytatni kell, ill. ha neked fél év, ami nekem, feleannyi, akkor abbahagyod?
2018. júl. 7. 16:08
Várom még azok hozzászólásait akik eredményt értek el a tornával.
10. Guruljka (válaszként erre: 7. - Masnipower)
2018. júl. 7. 15:47

Én szeretem váltogatni az edzéseket, így hatékonyabbak is és kevésbé unja az ember.


Lehet videókat is találni, a FittAréna-rendezvények edzők szerint vannak fent a youtube-n. 40-50-60 percesek.

2018. júl. 7. 15:46
Ajánlott elegendő fehérjét fogyasztani.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook