Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rosszindulatú emberek, ti hogy kezelitek? fórum

Rosszindulatú emberek, ti hogy kezelitek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
29. Gagababi (válaszként erre: 25. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 16:21
Elhiszem,hogy bánt..Cselekedj úgy, ahogy jónak látod! Reméljük minden rendben lesz!
2011. szept. 12. 16:21
én is rosszindulatú leszek vele:D
27. HnéViktória (válaszként erre: 23. - 07c4794583)
2011. szept. 12. 16:19
Gyomoridegem tényleg nincs sőt levegőnek nézem,csak tényleg ez már túlment egy pletykán,:hogy te ez dagi,vagy kinn a segge...nem ennyi ,ennyin nevetek.
26. Gagababi (válaszként erre: 23. - 07c4794583)
2011. szept. 12. 16:18
Nem tudom,hogy van-e gyomoridege, tőle kéne megkérdezni.
2011. szept. 12. 16:17

Először is köszönöm nektek a tanácsokat!Nagyon szívesen meghallgatok mindent jót rosszat egyaránt!

Szeretném ha tudnátok,hogy egy tanévet végig csendben tűrtem nem szóltam köszöntem csak neki.Pontosan azt gondoltam,hogy nem veszem magamra,hisz hazug rágalmak,majd abbahagyja.Viszont a gyerekeim nekem szentek mint mindenkinek.Kicsifiam ételallergiás,ezért sokat betegeskedik,de örökmozgó erős és fejlett 5éves,és mikor ebből olyfajta pletykát űz miszerint én éheztetem azért beteg,és hogy elveszi tőlem a gyámhivatal,na az azért nekem is sok.Nem tudtam miért néztek furán az osztálytársak,mig egyik fel nem hivott tényleg igaz,hogy elveszik tőled a gyermekeid?

Még megjegyezném,szociális továbbképzésre járunk,mindenképp egy segítő szakma,és ő ebben is átlépte a határokat,miszerint megszegte a titoktartást mert melyeket csoporton elmondta továbbadta.Szerintem ez túllép a pletykán.Eredeti tervem az volt,hogy az érintett társak elött fogom megkérni rá szépen és határozottan,hogy elég!!Nem alacsonyom le a szintjére,és nem szeretem,hogy a pletyka tárgya vagyok.

24. Gagababi (válaszként erre: 22. - Kanalasorvosság)
2011. szept. 12. 16:11

Szerintem pletyka, és pletyka között is van különbség, ez a nő nem pletykál, hanem kitalál dolgokat, rosszindulatú valótlan dolgokat állít valakiről, ez már túl megy rajta..

Amúgy bizonyított, hogy a férfiak is sokat pletykálnak. A mi utcánkban pl a pasik pletykálnak többet:D Mondjuk ez azért van, mert ők ráérnek szomszédolni, amikor szerszámot kérnek kölcsön, vagy segítséget kérnek egymástól..máshol biztos más hogy van...

Rólam is pletykáltak már, és sz*ar érzés volt,hogy nem úgy adták vissza, ahogy történt...de igaz, pár napig sz*arul éreztem magam, annak ellenére,hogy nevettem rajta..

2011. szept. 12. 16:00

nemtom de én kb nagy ívben teszek rá, ki mit mond rólam


akinek attól van gyomoridege, hogy mit beszél a marinéni meg a gézabácsi, azt a leggyengébb pontján kezdték ki

22. Kanalasorvosság (válaszként erre: 20. - Gagababi)
2011. szept. 12. 15:56

Pasi vagyok!

A középsuliban, az egyetemen, az 1.-2.-3. munkahelyem is a nők iszonyat sokat pletykáltak mindenkiről! Egymásról és rólam is! Normális csajok is ha egy jobb nő jött már nyomták a durva pletykákat féltékenységből! A főnökről mindenki csak rosszat pletykált! Ha valakit fél füllel hallott 2 szót már pletykát gyártott köré!

Aki a pletykától gyomorideget kap az még nem dolgozott nők között...


Szerintetek miért van hogy sok nő szívesebben barátkozik pasikkal?

Elnézést ha megbántok valakit a szavaimmal mert nem akarok de sajnos én ezt tapasztaltam!!


Nem mellesleg a pletykás csajokkal sincs feltétlen baj! Nekem is van több ilyen ismerősöm és szeretek velük lenni! De tudom kinek mit mondhatok hogy ne ők adják körbe az infót, elferditve(!!) mindenki másnak!


Óvatosan kell beszélni mindenkivel és igyekezni megtanulni hogy a pletykát nem vesszük magunkra!

ha kell szemtől szemben megbeszélni vele és a legjobb barátoknak bizony elmondani az igazat hisz úgyis csak ők számítanak :)

2011. szept. 12. 15:55

Szerintem is az lenne a legjobb megoldás, ha mindenki füle hallatára vonnád kérdőre, mondjuk hasonlóval:


"Na ide figyelj, eddig tűrtem, de betelt a pohár! Elárulnád végre, mit akarsz elérni az állandó áskálódással? A te múltadba nem szólok bele, neked meg semmi közöd a jelenemhez! Ha valamit nem tudsz, ahelyett, hogy a hátam mögött pusmogsz, igazán megkérdezhetnéd tőlem is! Ha meg irígységből csinálod, az igazán a te bajod, de engem hagyj már békén ezzel a gyerekes viselkedéssel, nőj már fel!"


Káromkodás, kisanyámozás nélkül. Ha trágár szavakat használsz, lesüllyedsz az ő szintjére. Normális, emberi hangnemben, de úgy, hogy azért mindenki hallja. Fel fognak nézni rád, ezt garantálom, hogy mindenki előtt képes vagy megvédeni magadat és családodat.

2011. szept. 12. 15:46
Lehet, de az sem megoldás,hogy ő tűr,és állandóan gyomorideggel közlekedik, mert egy félötéves hazugságokat terjeszt róla....én megkérdezném mások előtt,hogy miért talál ki ilyen valótlan dolgokat..valószínű,hogy nem tudna rá mit mondani..
19. Kanalasorvosság (válaszként erre: 12. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 15:44

Ha nem származott semmi kézzelfogható(forintban mérhető)károd a rágalmazásból akkor kár ezzel foglalkozni!

Hisz a bíróság nem mondhatja hogy nem pletykálkodhat, csak annyit hogy ami kárt okoz a pletykaságával azt fizesse meg!

Ha volt károd akkor gondolkozhatsz a peren! Egyéb esetben hagyjad...

18. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Gagababi)
2011. szept. 12. 15:42
ez az a szitu, ahol én a "jó reggelt"-en túl egy betűt nem kommunikálnék
2011. szept. 12. 15:41

Mogyicsoki jól mondja! Ne várj tovább, mert ez már egy rossz viccen is túl megy!


A volt feleség barátnője az osztálytársad? Klassz..

16. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 15:40
Akkor mit számít? Ha a pletykával foglalkozol - egyáltalán milyen szerepet játszik ez a mindennapi életedben? - az ő játékát játszod. Aki nem akar belemenni az ilyesmibe, az felemelt fejjel elenged a füle mellett mindent. Az úr a pokolban is úr.
15. cel
2011. szept. 12. 15:39
Első lépésként kérd meg, hogy hagyjon fel a valótlan dolgok terjesztésével. Hozd tudomására, hogy egyszer szólsz neki, következő lépésként feljelented, ha nem szünteti be.
14. c3f39fd03b (válaszként erre: 12. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 15:38
Meg bizony.
2011. szept. 12. 15:36

A legtöbb nő imád pletykálni és a legtöbb nő utálja ha róla pletykálnak!

A pasik az ilyet nem is veszik komolyan...

Azt meg helyzete válogatja hogy mit csinálhatsz!

Ha megtéped azzal jársz mindig a legrosszabbul! Hisz azon kívül hogy feljelenthet, mindenki elkönyvel egy erőszakos pic.ának plusz a figyelem középpontjában leszel és minden pletyka amit valaha mondtak rólad azonnal reflektorfényben lesz és igaznak fog tünni!


Most azt nem is említem hogy anyaként a legfelelőtlenebb döntés lenne a megtépés!!!! Hisz a végén tényleg elveszik a gyereket tőled mert erőszakos vagy!!!!


Szerintem vagy ne foglalkozz vele, ha nincs komoly befolyással az életedre, barátságaidra. Vagy probáld megbeszélni vele szemtől szembe ha gondolod!

De szerintem egy sima pletykás csaj aki valószínű még rengeteg emberről pletykál sok mindent és így ez személyiségbeli dolog nála!

A helyi pletykafészekkel meg nem sok mindent lehet csinálni....

12. HnéViktória (válaszként erre: 9. - Mothertiger)
2011. szept. 12. 15:29
Ezt tényleg megtehetem?Tanum van!Hisz több embernek mesélt rólam hasonlókat!
11. HnéViktória (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2011. szept. 12. 15:28
Nincs gyámügyi,rendörségi ügy!Rendes családi életet élek leszámítva,hogy nevelem a féltesómat 6éves kora óta most 16 éves ,és ő kicsit problémás.Nekem arról papirom van,mivel gyám vagyok,hogy mint szülő megfelelek.
10. Sybrrill (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 15:27
Sziaztok!Youtubon hallgasd meg Szepes Mária csoda című gondoltát,sztem érdemes:-)))
2011. szept. 12. 15:26
Ez rágalmazás. Tanút kell keresni, aki kiáll melletted, ha feljelentést teszel. Ha van rendőr ismerősöd, azzal meglátogathatnád, ismertethetnéd vele a tényállást. Ez általában hatásos...
2011. szept. 12. 15:25
Ne haragudjatok,ha durván fogalmaztam,csak beleképzeltem magam a helyzetbe.Bocsi
7. c3f39fd03b (válaszként erre: 6. - Mogyicsoki)
2011. szept. 12. 15:25
Ez egyébként nem rossz ötlet: jó pár ember füle hallatára megkérdezni tőle,miért terjeszt rólad olyanokat,amik nem igazak,honnan szedi,és mi köze hozzá.Égni fog a feje,mert erre szerintem nem lenne felkészülve...
6. Mogyicsoki (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 15:22

Szia!

Hát irígylem a türelmedet!Én a helyedben elkapnám,na és akkor szemtől szembe kisanyám,most csiripelj!Megmondanám neki,amennyiben nem fejezi be fel fogom jelenteni.Ha ennek ellenére is ezeket csinálja,biztos jól megtépném,egy két tiplivel gazdagabb lenne.Ilyen téren nem vagyok türelmes sajnos.

De mondom,vond kérdőre ott mindenki előtt és mond meg neki ne keverje a sz...t.Remélem sikeresen rendeződik a dolgod.További szép napot!

5. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2011. szept. 12. 15:22
Hát...Sajnállak.Én az ilyen típusú embereket úgy irtom az életemből,mint a gyomot.Ez ellen igazából nem nagyon tudsz mit tenni,max azt,hogy tényleg megpróbálod figyelmen kívül hagyni a dolgot.Ha látják,hogy te nem pazarlod az idődet rájuk,talán előbb feladják.Aki ismer titeket,az úgyis ismer,tehát tudja,hogy ezek a dolgok alaptalanok.Kerüld el őket,illetve a foglalkozásokon is gondold át,mit mondasz el.MEg lehet kérdezni esetleg a hölgyet,hogy árulja már el,mi a titka annak,hogy ennyi ideje van beleütni az orrát olyasmibe,amihez semmi köze nincs,bár szerintem sok értelme nincs,kb. falra hányt borsó.Ne figyelj oda.
2011. szept. 12. 15:22

szó elszáll, írás marad - vagy-e ügyvédi, gyámügyi, rendőrségi ügy, ha nincs, mit számít, mit pletykál pár ember?


szval mindent tudunk, csak a lényeget nem...

2011. szept. 12. 15:21

Ez a volt feleség a férjed volt felesége? :O


Nem tudod átkérni magad másik osztályba?

2011. szept. 12. 15:21
Jelentsd fel rágalmazásért.
2011. szept. 12. 15:15

Sziasztok!

Kiváncsi volnék a véleményetekre!

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt mindkettőnknek a második házassága,Volt feleséggel a viszony helyrehozhatatatlanul megromlott.

Továbbképzésre járok,és sajnos osztálytársként kaptam egy volt feleség barátnőt,/sokáig nem tudtam ki Ő/aki a szememben teszi a szépet,de hátam mögött borzasztóan durva dolgokat mond rólunk.Persze hamis dolgokat amely a volt feleség agyszüleménye,hogy szebben lássa a dolgokat!Vannak csoportos foglalkozásaink ahol a legfontosabb a titoktartás,és megtudtam ami ott elhangzott azt is kiadta.Múlt évben tűrtem mert nagyon türelmes ember vagyok,meg a hallottak merőben eltértek a valóságtól,gondoltam nem érdekel majd abbahagyják...de ismét elkezdődött a tanév és ismét én vagyok téma,mi szerint a gyámhivatal elveszi tőlem a gyermekeimet!!!

Szeretném mielőbb leállítani a hölgyet mert elég volt!Volt feleséggel nem tudok mit tenni neki beteg az agya...Kérlek írjátok meg ti mit tennétek!

Köszönöm szépen.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook