Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rossz szájizzel válunk meg volt munkahelyünktől- átvágtak minket fórum

Rossz szájizzel válunk meg volt munkahelyünktől- átvágtak minket (beszélgetős fórum)

14. agis (válaszként erre: 13. - Pista55)
2009. okt. 16. 17:42
Ez viszont így van:(
13. pista55 (válaszként erre: 11. - Agis)
2009. okt. 16. 17:36
Az a legmocskosabb az egészben, hogy neked tartozhatnak, de bezzeg ha te tartozol könyörtelenül behajtják. Téged nem véd meg a törvény sem.
12. hte23
2009. okt. 16. 17:32

Ami nekünk a legjobban fájt, az hogy semmibe vettek bennünket.


Mi a bérünket megkaptuk, ahhoz tul nagy volt a cég, ilyet már nem mertek megtenni.


Sajnos a kisebb cégek ebből a szemontból roszabbak. Sőt, a magáncégek főleg azt hiszik, azt teszik amit akarnak, és nem tud ellenük senki fellépni.

Arra nem gondolnak, mi történik az emberekkel.

Miből élnek meg?


Főleg, ahogy a kismamákkal bánnak, meg az idősebbekkel, meg a kisgyerekesekkel stb.


Csak azok az emberek használhatók a munkáltatók szempontjából akik birják a napi 12-16 óra munkát, 8 órai kis fizetéssel.

11. agis (válaszként erre: 10. - 900359ee3d)
2009. okt. 16. 17:19
Ez hat havi fizetésem
10. 900359ee3d (válaszként erre: 7. - Agis)
2009. okt. 16. 17:18

az nem semmi!!

Hogy jött össze ennyi, ez hány hónap??

9. Mézyke (válaszként erre: 6. - Medina07)
2009. okt. 16. 16:25

Na ez az.Én dolgoztam volna még szívesen, de ha egyszer a gyermekem élete múlott rajta...

Na de azért az se semmi akinek ennyi pénzzel tartoznak!

2009. okt. 16. 16:20

Sziasztok!


Egyszer jártam én is így. Dolgoztam egy jó szar helyen, irtó kevés lóvéért. Találtam jobb helyet, szóltam a főnökömnek, hogy egy hétig még jövök, találjon valakit a helyemre. Erre azt mondta, hogy vagy én (??) viszek magam helyett valakit, vagy elmegyek de nem fizet ki. Én abba a pillanatban fogtam a cuccom és eljöttem. persze bejelentve nem voltam... Úgyhogy bebuktam majdnem egy havi pénzt :((

De ez már vagy 7-8 éve volt, és mint tudjuk az idő megszépíti a dolgokat :))

7. agis (válaszként erre: 3. - 900359ee3d)
2009. okt. 16. 16:01
Nekem 1,2 millióval tartozik a volt munkáltatóm....
6. Medina07 (válaszként erre: 5. - Mézyke)
2009. okt. 16. 15:50
Hűű, na ez se semmi! Mért nem lehet egy kicsit tolerálni a kismamákat!!?? Sajnálom!
2009. okt. 16. 15:46
A főnököm szeretett volna véglegesíteni, de állítólag nemtudott, persze eközben kiderült, hogy hosszú várakozás után kisbabát várok, de veszélyeztetett lettem és nem dolgozhattam.Majd mégiscsak dolgoztam, mert lejárt közben a szerződésem és így volt hajlandó még legalább 3 hónapot aláírni velem, hogy kaphassak gyedet, de ezt csak úgy ha dolgozom veszélyeztetettként.Na végül otthon kellett maradnom, a babám fontosabb volt.Ja DE MÁR KÖZBEN FELVETTEK EGY SZAKMAILAG HOZZÁ NEM ÉRTŐ CSAJSZIT A HELYEMRE.Hozzáteszem bölcsödéről van szó!A főnököm nagyon átvert az tuti.
2009. okt. 16. 15:37

Engem meg nem akarnak visszavenni a munkahelyemre, ugyanis elmentem szülni. Aki az én helyemen volt, most mondott fel. Kénytelen vagyok elővenni a jogaimat és ezután nem számíthatok kedves fogadtatásra.

Így vállaljál gyereket!

2009. okt. 16. 15:20

Sziasztok!!


Csatlakoznék a klubhoz:((

Nem a "rossz szájíz" nekem a megfelelő szó.

Én úrinőnek tartom magam,:)) de most legszívesebben valami igen-igen cifrát írnék ide a kedves munkaadómnak!!

Június óta tartozik nekem 210 ezer Ft-tal,(elmaradt munkabér)


Amit veled tettek is nagyon görény dolog, sajnálom:(

Nem is tudom mit mondjak?!

Talán azt, hogy lesz még ennél jobb is, ne add fel!!

2009. okt. 16. 15:16

Illetve nem is közölték, csak pletykaszinten értesültünk róla. Aztán csak a papirok. Annyit nem tettek meg, hogy elénk álljanak.


Csoda-e, hogy nem voltunk közremüködőek?

2009. okt. 16. 15:15
Volt egy munkahelyem, ahol nagyon jól éreztem magam. Remek volt a kollektiva. DE! A tulajdnonosok elköltöztették a munkahelyünket más városba, és majdenm mindannyiunkkal csunyán,szemét módon elbántak. Ráadásul szinte csak az utolsó pillanatban tudtunk róla. Még év elején ( februárban ) megkértek épitsem le otthoni vállalkozásomat ( megtettem sajnos ) Április végén közölték velünk, megszününk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook