Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


2017. aug. 8. 09:05
Sajnos nem kaptam jó hírt tegnap,az egyik babával baj van úgy néz ki,ezért csütörtökön chorion biopsziára kell mennem,nem úszom meg a hasbaszúrást... :( Teljesen váratlanul ért, mert múlt héten az UH mindent rendben mutatot, 46 ill.47 mm CRL értékek, a tarkóredő 1,6 és 1,9 ami normál érték. Meg is nyugodtam. Tegnapi eredmény viszont: 49,9 CRL 1,6 tarkóredő,a másik baba 58,6mm és 3,1 tarkóredő,ami viszont sok, ráadásul a ductus venosus negatív a hullámot mutatot és orrcsont hypoplasiast. Ezek a Down kór jellemzői is lehetnek. Ha a kromoszómavizsgálat beigazolja akkor magzat redukciót kell végezni, ami kockázatos,a másik magzatra nézve. Nagyon el vagyok keseredve.
956. Lujza82 (válaszként erre: 955. - Nyuszók)
2017. aug. 7. 14:10
Sajnálom Nyuszók, nem is tudom mit mondjak. Az biztos, h már most erősebb vagy nálam, mert èn már most úgy voltam vele, ha nekem most nem sikerül, akkor nem biztos, h szeretnèm folytatni, pedig nekem ez csak a második volt. De rossz èrzès volt, h úgy èrzem sürget az idő, pörgetni akartam, h gyerünk- gyerünk teljen le a 3 hónap, de megmobdom őszintèn mikor a másodiknál szúrkálgattam magam már akkor úgy èreztem, h mèg egyet nem bírok ki. Ès nem fizikailag, hanem lelkileg. Remèlem megtalálod a válaszokat, kipihened magad ès találkozunk mèg egy kismamás fórumban. :)
2017. aug. 7. 13:33

Sziasztok Lányok!


Szeretnék további boldog babavárást kívánni mindenkinek akinek a pocakjába már ottan vannak a pici emberkék, és sok sikert azoknak akik még előtte vannak.


Egy időre elbúcsuzom. Ma sem kaptam jó híreket, ebben a hónapban sem indulhat a visszaültetés. Így 5 sikertelen inszemmel és 3 sikertelen lombikkal a hátam mögött és a február óta tartó várakozással a hátam mögött mai nap besokaltam.


Az elmúlt időszakban semmi pozitív dolgot nem kaptam, mindig csak azt hallom, hogy majd talán a következő hónapban. Állandóan rossz a közérzetem, mert szednem kell nagy dózisú hormonokat, majd most is hagyjam abba, mert felesleges tovább szedni,ebből kifolyólag szinte állandóan hányingerem van, és szédülök, hízatm nam tudom hány kilót, és nem tudok aludni éjjelenként, úgy érzem a szervezetem már kézzel lábbal tiltakozik. Most kicsit magamba kell néznem és fel kell tennem bizonyos kérdéseket a férjemnek, saját magamnak és az életnek.

954. Lujza82
2017. aug. 7. 11:12
Hány órára mèsz Anne?
953. Medlin (válaszként erre: 952. - Lujza82)
2017. aug. 5. 18:28

Szia Lujza! :) Szuper volt, a jövőhéten viszem az uramat is. :-)

Nekem a csukjás izom rész fájt a legjobban, igaz eléggé be van állva. Odagyűjtöm a streszt. Jól le is lazított egyébként, remélem segít. :-)

952. Lujza82
2017. aug. 5. 13:01
Medlin milyen volt a talpreflex?
951. Babus123 (válaszként erre: 949. - Lujza82)
2017. aug. 3. 21:03
Nekem 3-4 munkanap volt,de én a GYNEFERT-ben csináltattam (ahonnan a Czeizelbe küldik tovább és vissza:)),úh ha direkt ott csináltatod,gondolom egy kicsit rövidíti..
950. Anne0007 (válaszként erre: 949. - Lujza82)
2017. aug. 3. 09:40
Augusztus végéig szabadságon lesz az orvosom,így majd csak szeptember első hetében megyek újból. De mondta a dokim,hogy azért írjam meg neki e-mailben a genetikai vizsgálat eredményét. Hétfőn megyünk a Rózsakert Medical Centerbe, nagyon bízom benne,hogy minden rendben a babákkal.
949. Lujza82 (válaszként erre: 947. - Anne0007)
2017. aug. 3. 05:12

Nagyon jó, akkor nálatok is boldogság van :)

Ès mikor mèsz legközelebb? Èn csak szept 4-èn. De legalább jövő hèten látom őket a genetikain.


Babus, a 12 heti eredmènye mikor lesz meg? Csak mert a Czeizel oldalán másfèl óra van írva meg az időpontos csaj is azt mondta viszont a dokinál meg azt mondták annak úgyis 2 hèt kell mire megjön az eredmèny.

2017. aug. 2. 21:52
Szuper,csajok! Örülök nektek! :)
2017. aug. 2. 21:22
Jelentem a létszám nálunk is teljes, két izgő-mozgó babát látott a doki, de a nemüket nem tudta megállapítani,mert nem fedték fel. 47 és 46 mm méretűek. Nyaki redőt is mért, normál érték mindkét babánál.
946. Lujza82 (válaszként erre: 945. - Medlin)
2017. aug. 2. 21:04
Nagyon lelkes :) ès kitartó mert tènyleg sokáig próbálkozott meglesni őket :)
945. Medlin (válaszként erre: 943. - Lujza82)
2017. aug. 2. 20:33
Mit szólsz Nega doktornőhöz?
944. Medlin (válaszként erre: 943. - Lujza82)
2017. aug. 2. 20:32
Na én is kíváncsi vagyok,bár ha már csak rágondolok is fáj :-). Beszámolok majd, h milyen volt.:-)
943. Lujza82 (válaszként erre: 942. - Medlin)
2017. aug. 2. 20:16
Ú az jó lesz. Kiváncsi vagyok neked fog e fájni valahol. Milyen meglepő neken a nagy lábujjam fájt ahol a hormonháztartás van.
942. Medlin (válaszként erre: 941. - Lujza82)
2017. aug. 2. 19:01

De szuper Lujza, megint gratulálok :)))

Én pedig pénteken viszem a lábikamat reflexológiára. ;-)

941. Lujza82
2017. aug. 2. 16:33

Szasztok,

Jelentem a lètszám változatlan :) 2 kis izgő mozgó, úszó lubickoló manócskám van. A diktornő nagyon igyekezett bekukkantani a lábuk közè de mire sikeült folyton elfordultak. De nagyon el volt tőlük ájulva jót mozizott :)

Mindketten 44 milisek.

940. Lujza82
2017. aug. 2. 10:07

Anne hányra mèsz? Èn csak du-n.

Majd írjál mi volt.

2017. aug. 2. 10:06

Anne,Lujza,majd meséljetek h mi volt! Szorítok!

Amúgy szerintem is jó ilyenkor vitaminokkal felturbózni magunkat,én femibiont szedtem,a férjem szedett Q10 és egyéb vitaminokat is. Jó testileg, lelkileg feltöltödni elötte,úh csajok masszázs,nyaralás,talpreflexológia,minden jó,ami belefér!! ;)

938. Medlin (válaszként erre: 937. - Nyuszók)
2017. aug. 1. 17:00
Beleférnénk, csak a vizsgálati eredményeket doktornő még ki fogja értékelni és utána tudja megcsinálni a beültit, mert hátha kell valami plusz kezelés.
937. Nyuszók (válaszként erre: 926. - Medlin)
2017. aug. 1. 16:48
medlin, én most nem értem, nekem is tegnap jött meg, és most a 7. napon kell mennem UH-ra, de a múltkor pl 10-en kellett mennem először. Vagyis biztos hogy nem fértek bele?
936. Medlin (válaszként erre: 935. - Lujza82)
2017. aug. 1. 14:09
Köszönöm, megnézem. :)
935. Lujza82 (válaszként erre: 934. - Medlin)
2017. aug. 1. 13:07
Www.benkemasszazs.hu a Nyugati ès Lehel között a Felka utcában
934. Medlin (válaszként erre: 933. - Lujza82)
2017. aug. 1. 12:01
Ó tényleg? Hol találom ezt a kincset? :-)
933. Lujza82 (válaszként erre: 931. - Medlin)
2017. aug. 1. 11:59

Igen, heti 1x jártam ès nagyon szerettem, bár azèrt fájdalmas is volt egy egy pont, de hát attól függ, h mennyi lerakódás van a szervezetedben. 2-3 alkalom után már ott se fájt. Ès a falán ki volt rakva pár baba kèp, akik az anyukák szerint az

ő talpreflex segítsègèvel születtek :)

2017. aug. 1. 11:52
A Q10 szerintem is segít,én 3 hónapig emelt dózisban szedtem,plusz a vitaminokat, Ovant, a férjem pedig Ferulant kapszulát, Aviváztam is mellette. Az első beültetés előtt csak alapvitaminokat szedtem. Lányok,akik még előtte álltok, szedjétek a Q10-et!
931. Medlin (válaszként erre: 930. - Lujza82)
2017. aug. 1. 11:39

Köszi a hasznos infókat.:-)

Ezt talpreflexológiát kiprobálom szerintem a lelkem simizésére. Én femibiont szedek most, mert olyan vitamint kell szednem,amiben folat van.

Talpreflexre minden héten mentél? Én még gondoltam a jogára itt a hátralévő 1 hónapra.

930. Lujza82 (válaszként erre: 929. - Medlin)
2017. aug. 1. 11:02
Hát nem azèrt, h reklámozzam, de valamièrt èn azt èrzem, h nekem most a Trimeszter vitamin ès a Q10 segített. A többi pedig jótèkony hatással volt a lelkemre h mindent megteszek ( aviva, talpreflex, kineziológia) de valamièrt úgy èrzem h a vitaminok segítettek, ès talán, h nem pihentem otthon 2 hetet. Igazából már a beültetès napján jöttek át barátok, másnap kicsit sètáltam meg napoztam, aztán lementünk a telekre ès hètfőtöl munka volt megint.
929. Medlin (válaszként erre: 928. - Lujza82)
2017. aug. 1. 10:40

Nega doktornő nagyon cuki, én már voltam nála. :) Nem fogsz csalódni szerintem. :)

Jaj de jó Nektek lányok,kettő baba és már mindjárt itt van a 12. hét.

928. Lujza82
2017. aug. 1. 10:34

Jajj èn is nagyon izgulok

hogy mindketten meglegyenek. Azt is kèrdezgetem magamtól, hogy mennyi esèlye lehet, h minketten megállnak a fejlődèsben, de próbálom elhessegetni a gondolatot. Èn 2- re megyek majd, most találkozok majd először Nega doktornővel, hozzá fogok járni terhesgondozásra. Genetikaira meg jövő pènteken megyek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook