Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


1017. felícia17 (válaszként erre: 1016. - Lujza82)
2017. szept. 18. 13:01
Ez egy immunrendszeri dolog. Az NK sejtek mindenkiben vannak, többek közt arra jók h a daganatos sejteket elpusztitják. De ha túl magas arányban vannak akkor az embriót is sajnos...
1016. Lujza82
2017. szept. 18. 11:44
Mi az az nk sejt arány?
1015. felícia17 (válaszként erre: 1006. - Rosequartz)
2017. szept. 18. 11:37
Nekem is rövid, pontosabb antagonista, de lényeg h még ebben a ciklusban leszívás és beültetés. Közben nk sejt arány miatt is kaptam plusz gyógyszert, lehet h ezen múlt eddig h nem sikerült, ugyhogy most reménykedünk nagyon...
1014. Lujza82
2017. szept. 18. 11:08
Rosequartz, mikor mèsz uh- ra?
1013. rosequartz (válaszként erre: 1009. - Fannikutya)
2017. szept. 18. 10:51

Szia Fannikutya, emlekszem a tortenetedre. Nagyon szoritok Nektek!! Minden rendben lesz, ezuttal nem lehet mashogy :))

Uj stimud lesz vagy van fagyasztott embriotok?

1012. Lujza82 (válaszként erre: 1011. - Eviczi83)
2017. szept. 18. 06:09

Magánban az nem sok, de gondolom ha Tb-s helyre menne ott sokat kène várnia.

Ès milyen rossz ez h ilyen sokba kerül, aztán lehet egy fèl èv múlva megint összenő minden.

Fülöp dokiról sok jót hallottam, nála jó kezekben leszel szerintem is.

Mi jól vagyunk, de várom a jövő hetet, akkor megyek a következő genetikai uh-ra, az uh-k után mindig megnyugszom úgy egy hètig, aztán kezdődik megint az " úrusten mi lehet velük" para :)

1011. Eviczi83 (válaszként erre: 1010. - Lujza82)
2017. szept. 17. 22:04
Szia Lujza, persze! Nekem most a Robertben lesz Fulop doki fog operalni. Nagyon jokat olvastam rola, megment mindent odabent ugyhogy ot valasztottam. Tudom huzos, ledobbentem en is. Nekem az elso a Szent Istvanban volt es sajnos a bal oldalrol petefeszket, vezetot kivettek. Amugy most nekem olyan helyen van az endo, hogy a regi orvosom eszre sem vette. szept5en voltam nala eloszor es okt5-re vagyok eloirva. Ez gyorsnak szamit? Te hogy vagy? Babocak szepen novogetnek?😉
1010. Lujza82 (válaszként erre: 1004. - Eviczi83)
2017. szept. 17. 04:57

Szia Eviczi,

Megkèrdezhetem, h a laparoszkópos műtèted hol lesz? Barátnőm is előtte áll, de elhűlt a magán áraktól, de a Tb- s várakozó listától is.

2017. szept. 15. 15:08

Sziasztok!Én is mindig szemmel tartottam a blogot csak ugye eddig nem nagyon történt előrelépés.Bejelentkeztem a doktornőhöz ugyanis úgy döntöttem váltok.Kipróbálom.Nagyon izgatott vagyok majd hétfőn 18-án megyek hozzá.Addig megcsináltam a hormon paneleket.Nem lett éppen minden eredményem fényes de nem vagyok egy nagy szaki majd ő megmondja hogy szerinte mit kell tenni.Már nem akarok mindent a neten felkutatni.A múltkor szétbújtam a netet.Akik régebben itt voltak azok ugye ismerik a történetem.Szeretnék ezúttal nyugodtan nekifutni a második lombiknak.Remélem nem húzódik el a folyamat nagyon.Szeretnék újra már a szurizásnál tartani.😊Majd írok hogy mi volt hétfőn.Szorítsatok nekem.

Mi a helyzet a kismamákkal?Babus,Lujza,Annee.Anne hogy vagy?Hogy van a kicsi?Most már túl vagy a "nehezén" ugye?

1008. acsa75
2017. szept. 15. 14:38

Sziasztok.

eladò 2 db cetritide

2017.12.haviak.

4000/db

1007. Lujza82 (válaszként erre: 1006. - Rosequartz)
2017. szept. 15. 11:41

Akkor hajrá :)

Èn nagyon drukkolok mindenkinek!

1006. rosequartz (válaszként erre: 1003. - Felícia17)
2017. szept. 15. 08:23
Igen-igen :) ma kezdem a szurizast, rövid protokolom lesz!
2017. szept. 15. 08:22

Sziasztok, április- május környékén írtam utoljára (de olvastalak titeket folyamatosan), hogy nyáron pihi, és szeptemberben kezdünk, na ez most jött el :) :) én ugye nem a RK-ban, mert közben a kiválasztott dokim átment a Reprosysbe. De annak nincs külön topicja... ugye azért befogadtok?


Tegnap jött meg, ma kezdem a stimut, váááá, nagyon örülök, hogy már itt tartunk. Eddig repült az idô, de majd most! Vánszorogni fog, fôleg a beültetés után. Nekünk ez az elsô lombik, két inszemen túlvagyunk, így legalább a szurizásban van némi tapasztalatom :D

1004. Eviczi83 (válaszként erre: 1003. - Felícia17)
2017. szept. 14. 22:41
Szia Felicia, Engem most vizsgalnak holnap megyek 18.napi hormon vervetelre. De a lombikot megelozi egy laparoszkopos mutet endometriozis miatt😔
2017. szept. 14. 19:27
Nagyon-nagyon köszönöm a részletes választ Lujza! ☺ bárcsak azt is meg tudná mondani valaki h sikerülni fog-e... van még itt valaki aki mostanában indul?
1002. Lujza82
2017. szept. 14. 19:00

Másnap 8-9 körül felhív az embriológus, elmondja mennyi kezdett el osztódni, ès h mikor lesz s beültetès.

Azt id ők mondják majd meg, hogy hanyadikán kell menni vèrvètelre. Reggel bemèsz, ès 2 óra körül lehet telefonálni.

1001. Lujza82 (válaszként erre: 1000. - Felícia17)
2017. szept. 14. 18:56
Nekem mindig reggel negyed 8 ra kellett menni. Először a másodikra ekg-ra. Erre megkapod majd a papírodat az utolsó uh-n. Utána fel a negyedikre. Ott megmutatják a szobádat, átöltözès ès várakozás. Èn mindkètszer negyedik voltam úgyhogy olyan fèl 10 fele kerültem sorra. Áttolnak a műtőbe, altatnak majd 20 perc múlva már a szobádban vagy, ott kell pihenni közben kapsz reggelit aztán egy idő után a az embriológus szólít titeket, ő elmondja mennyit szívtak le, ès milyen eljárást alkalmaznak majd. Az èn dokim mindig bejött hozzám mèg az embriológus előtt ès ő is mindig elmondta meg kèrdezte h minden rendben van-e. Ezt más dokiknál nem láttam. Kb. Olyan 1 körül már lehet távozni.
2017. szept. 14. 17:22

lenne még pár kérdésem azokhoz akik már voltak lombikon a RK-ban.

- leszívásnál mennyi időt kell bent tölteni? reggel megyek - este hazaengednek? vagy bent kell aludni?

- a leszívás után hogyan tudom meg az eredményt, hogy mennyit sikerült megtermékenyíteni?

- beültetés után hány nappal és hogyan van az eredményhirdetés? reggel gondolom vérvétel, és utána meg kell várni az eredményt vagy telefonálni?


köszi :)

2017. szept. 14. 10:40
Sziasztok! Fostimon injekcio maradt rajtam 10 db-os, akit erdekel kerem irjon es kalkulalunk egy kedvezo arat. Blokk, lejarat, mindent tudok mutatni.Hatha vkinek anyagi segitseg, rajtam meg nem maradna a 28 ezres gyogyszer :/
2017. szept. 13. 16:44

köszi! :)

azt tudja esetleg valaki, hogy antagonista protokoll esetén mindenképp a ciklus 2. napján kell elkezdeni a stimulációt, vagy lehet a 3. napon is?

997. Lujza82 (válaszként erre: 994. - Felícia17)
2017. szept. 13. 10:30
Nekem mindkètszer hètfőn volt leszívás ès csütörtökön beültetès de egyszer voltam vizsgálaton szombaton ráadásul húsvètkor, akkor is tele volt a váró az uh-k- ra, úgyhogy gondolom ugyanúgy van leszívás meg beültetès is. De vasárnap lehet h nincs, illetve ha ünnepnapra jön ki... Annó mikor mèg úgy volt h talán decemberben indulunk akkor s dokinő mondta h számítani kell rá h az ünnepek miatt halasztani kell ha pont úgy jönne ki.
996. Lujza82
2017. szept. 13. 10:24
Van olyan tüsző ami le van maradva a többi" jó tüszőhöz" kèpest ezeket csoportosítják -1 ès -2 naposakra, ők azok akik igaz le vannak maradva de mèg van esèly h beinduljon az osztódás.
995. felícia17 (válaszként erre: 993. - Lujza82)
2017. szept. 13. 10:14
az mit jelent, hogy -1 napos???
994. felícia17 (válaszként erre: 993. - Lujza82)
2017. szept. 13. 10:14

köszi! igazából örülnénk az ikreknek, de nyilván a dokira fogunk hallgatni, ha javasol valamit.

egyébként itt hétvégén is van beavatkozás, ha úgy jön ki? eddig államiban voltunk, ott hétvégén nem dolgoztak, tehát a leszívásnál/beültetésnél azt is mindig bele kellett kalkulálni. de több lombikos blogon is olvastam, hogy valakinek pl. szombaton volt a beültetés.

993. Lujza82
2017. szept. 13. 09:27
Ja ès nekem egy -1 naposat el akartak vinni 5 napig, ha tovább osztódott volna akkor azt az egyet is önmagában lefagyasztották volna.
992. Lujza82 (válaszként erre: 991. - Felícia17)
2017. szept. 13. 09:24

Persze, ha csak egyet szeretnèl azt is lehet, Babus is csak egyet kèrt vissza, ès elsőreössze is jött neki :)

A többiek mennek szunyálni afagyóba.

991. felícia17 (válaszként erre: 990. - Lujza82)
2017. szept. 13. 08:46
köszi! mi is mindkétszer kettőt kaptunk vissza eddig, mert annyi volt, fagyasztani való nem maradt soha. kettőnél többet nem mernék szerintem, inkább arra gondoltam, hogy úgy hallottam, egyre több helyen preferálják azt, hogy egyszerre csak egyet ültetnek be.
990. Lujza82 (válaszként erre: 989. - Felícia17)
2017. szept. 13. 02:55

Szia Felicia,

Jó, h csatlakozol, hátha kicsit fellendül itt az èlet :)

A nyilatkozaton amit ki kell tölteni, max. 4 - et lehet beírni, de èn úgy vettem èszre inkább a kettőt preferálják, mint a 3- 4-et. Nekem mindkètszer kettőt ültettek vissza, de nekem nem is volt több, beültetèsre mindig ketten maradtak.

2017. szept. 12. 17:07

sziasztok! remélem lehet még csatlakozni hozzátok, mi nemsokára kezdjük az első lombikot a Róbert Károlyban. Egész pontosan: ebben az intézményben az első, máshol volt már kettő sikertelen. nagyon reménykedünk hogy ezúttal sikerül :)

arról esetleg tudnátok írni, hogy itt mi a "protokoll", a több embrió beültetésére vonatkozóan? jellemzően egyet adnak vissza egyszerre és fagyasztanak ha van több, vagy kettőt-hármat is beültetnek akár? vagy teljesen változó?

2017. szept. 3. 11:09
Még nem döntöttem,hogy melyik kórház legyen. A hasam nekem is már most feszül. Az orvosom óva intett attól,hogy túl sokat igyak, eddig napi három liter vizet ittam,de azt mondta max.másfél liter, különben ödémásodni fogok. Magnosolov granulátumot kell innom,napi kettőt, a magnézium pótlásra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook