Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


2017. aug. 1. 10:11
Nyugi Lujza,nem kell aggódni, a hasam nekem is csak éppen látszik, mintha sokat ettem volna,majd a 12. hét után már látványosabb lesz. Holnap megyek én is UH-ra, de bevallom izgulok,hogy meg van-e mindkét baba. Hétfőn pedig megyek genetikai UH- ra.
926. Medlin (válaszként erre: 924. - Nyuszók)
2017. aug. 1. 09:19

Én most azon kezdtem el agyalni, h tegnap/ma jött meg kb. mint Neked. A vizsgálati eredmények 3 hét helyett 2 hét alatt lettek meg és ha nem múlt hét előtt mentünk volna nyaralni, hanem az eredeti terv szerint júniusban, akkor most lehetne a beülti mint Neked. Így szeptemberben lesz a beülti az augusztus végén kezdődő ciklusban. Na ezt kész röhejes visszaolvasni :-)) hogy mi lett volna ha ha ha :)) az a bajom, h mindig számolgatok. Úgyhogy teljesen megértelek Nyuszók.

A Fet asszem úgy van,h peteérést követő 3 vagy 5. napon ultetik be a piciket, attól függően, hogy hány naposak. Így szerintem az augusztus végi nyaralás bele fog férni.

2017. aug. 1. 09:10
Mi itt olvadozunk a 40 fokban a kis babócák meg dideregnek a hidegben. Remélem majd ha itt lesz az idelye akkor szépen felébrednek, mint csipkerózsika :-) Igaz, hogy nem vagyok egy herceg, de ha kell én szépen megpuszikálom őket :-)
924. Nyuszók (válaszként erre: 923. - Medlin)
2017. aug. 1. 09:06

Azt is szeretném tudni, hogy kb mikorra számoljak a beültetéssel, mert aug végére van egy nyaralásunk. Mivel úgy volt a terv, hogy júliusban lesz a beültetés ezért aug végére úgy voltunk nyugodtan foglalhatunk. Na most ezen is agyalok, hogy lemondjam, ne mondjam, de mi van ha úgy járunk mint júliusban és kiderül a beülti előtt, hogy mégsem lehet. Ezért bánt kicsit hogy nincs a doktornő, mert így nem tudok kérdezni sem. Jó, tudom a többi orvos is jó, és ők is valszeg meg tudják adni a választ, de én már nem szeretnék mással konzultálni. Éppen elég nehéz volt nekem az, hogy Vass doktortól el kellett jönnöm. Skriba doktornő szinpi lett, sokat segített. És erre most szabin van, nagyon várom már hogy visszatérjen. :-)


Komolyan ez a várakozás rosszabb, mint a két hét szokott lenni. Ott legalább bizakodom, hogy történik valami.


Medlin akkor mi nagyjából egyszerre indulunk?

Fannikutya is valahogy aug vége szeptember eleje, ha jól emlékszem.

923. Medlin (válaszként erre: 921. - Nyuszók)
2017. aug. 1. 08:36

Én is igyekszem minimalizálni a jód fogyasztást, de teljesen szerintem nem tudon kiiktatni.

Kíváncsi vagyok, h milyen lesz a fagyasztott beültetés, nekem sem volt még ilyen.

Szorítok, h ezúttal sikerrel járjatok. :-)

922. Medlin (válaszként erre: 920. - Lujza82)
2017. aug. 1. 08:31
Szia Lujza! A Róbertbe járok. Minden vizsgálati eredményem megvan, de mivel doktornő még nem látta, így nem tudunk augusztusban menni :(. Hát ez a várakozás engem is kiborít néha. :( Na meg utólag mindig agyalok, hogy mi lett volna ha... ez is kikészìt.
921. Nyuszók (válaszként erre: 918. - Medlin)
2017. aug. 1. 07:04

Szia. Igen más csinálja. A dokineni otthagyta az utasításokat, és a gyógyszer utemtervet. (Róbertben). Legutóbb Fülöp doktor úr vizsgált. Szerencsére mire a lényeg kell addigra visszajön a doktornő.


Egyik orvos szerint lehet jód, másik szerint nem. Így igyekszem minimálisra vinni. Viszek is be meg nem is.

920. Lujza82 (válaszként erre: 918. - Medlin)
2017. aug. 1. 05:05
Szia Medlin, a Róberrba mèsz a doktornőhöz vagy a czeizelbe? A Róbertben ha szabin van vki, akkor másik doki megvizsgál. Engem egyszer Nyèki doki vizsgált. A 12 hetes genetikait meg a Czeizelben szerettem volna a a doktornőnwl de mivel mèg szabin lesz ott is máshoz kaptam időpontot.
919. Medlin (válaszként erre: 917. - Nyuszók)
2017. júl. 31. 22:27
Nyuszók! Te fogyaszthatsz jódot egyébként?
918. Medlin (válaszként erre: 917. - Nyuszók)
2017. júl. 31. 21:59

Szia Nyuszók! Mi az augusztus végi ciklussal indulunk. Nekem is lassan telik az idő, majd augusztus 17-én megyek doktornőhöz, de legalább akkor már történik valami. :)

Most úgy tudom doktornő szabadságon van, 14-én jön vissza. Addig más csinalja az ultrahangokat?

2017. júl. 31. 18:09

Sziasztok!


Lujza valaki fogyni szokott az első 3 honapban. Szerintem az hogy nem látszik a pocakodon semmi az nem jelent semmit. Nyugi, minden rendben lesz.


Nekem ma jött meg, így jövőhéten megyek uh-ra. Addig pedig nyomatom a gyógyszert ezerrel.


Nagyon lassan telik az idő. Olyan semmi sem történik, és ez így olyan mint a lassított felvétel.


Többiekkel mi újság?

916. Babus123 (válaszként erre: 915. - Babus123)
2017. júl. 31. 16:54
meghallgatod..azt akartam írni..csak ez a teló mindig felülírja a szavaimat:)
915. Babus123 (válaszként erre: 912. - Lujza82)
2017. júl. 31. 16:51
Szerintem "nem Kell velük sokat foglalalkozni". Elmész a kötelezö idöpontokra,meghatalmazás,aztán úgyis a Doki mondja meg mindig a tutit. Ha mond pár jó tanácsot megfogadom,ha olyat mond,amivel nem értek egyet akkor utánaolvasok,kérdezek a dokinál és végül úgy csinálom ahogy jónak látom:)
914. Babus123 (válaszként erre: 911. - Lujza82)
2017. júl. 31. 16:48

Szia!

Dehát ebben a korban még nem látszik a terhesség a hason! Ez normális! :) Nekem sem látszott! Ok,tudom h kettö,de pár milliméteresek még. A depresszió+hiszti meg a hormonok miatt van,nyugi,jobb lesz a 2. trimeszterben;) Nálam is volt,úh nyugtasd meg a párod h ez normális,még tartson ki kicsit,lesz ez jobb!:) Kitartás! Mindjàrt szerda! Tudom az elején nagyon nehezen telik el két UH közötti idöpont..az ember úgy érzi h megörül ha nem mehet már..De tényleg mindjárt itt a szerda! Kitartás!

913. Medlin (válaszként erre: 911. - Lujza82)
2017. júl. 31. 11:14

Szia Lujza!

Én be szoktam olvasni más fórumokra is. Ott is vannak lányok akik elmennek máshova ultrahangra ha úgy érzik és általában az meg is nyugtatja őket. Menj el ha úgy érzed, nem jó depizni, nem tesz jót senkinek.

Sőt van aki szívhang készüléket is beszerzett, azzal asszem kb. a 9-10. héttől lehet hallani szívhangot, de meg kell nézni, hogy pontosan hanyadik héttől, nem akarok hülyeséget mondani.

912. Lujza82
2017. júl. 31. 10:45
Ja ès vègre felhívtam a vèdőnőt is letelt a 3 hèt szabija, ès hang alapján nem volt szimpi, meg azt mondta hívjam csüt. Pèntek tájèkán mert most nem tud időpontot adni. Hát mondom marha jó. Azóta vèdőnős sztorikat olvasok ès sajnos nagyon sok rossz tapasztalatot olvastam.
911. Lujza82 (válaszként erre: 910. - Babus123)
2017. júl. 31. 10:41

Szia Babus,

Szerdán megyek, de már nagyon nyűgös vagyok. Párom rámparancsolt kèrjek sürgőssègi uh-ra időpontot a czeizelbe mára, mert tegnap öta be vagyok depresszózva. Nem, h nem nő a pocakom, de szerintem kisebb lett mint volt. Ekkora akkor is volt amikor nem volram terhes ès jó sokat ettem estère vagy megtartotta a szervezetem a vizet. Szóvsl el vagyok kenődve. Mèg ahhoz is kicsinek tartom h egy baba legyen benne, nemhogy kettő. De feleslegesnek èrzem most már h kèt helyre fizessek ha szerdán megyek. Nem tudom mit csináljak :(

2017. júl. 31. 09:22

Lujza, mikor lesz a következö UH? Már hamarosan​,nem? :) Hogy vagytok?

Többiek hogy vannak? Nyaraltok? :)

909. Babus123 (válaszként erre: 908. - Lujza82)
2017. júl. 27. 15:59
A Szent Imre mellett döntöttünk.
908. Lujza82
2017. júl. 26. 05:45
Babus ès hogy állsz a kórházválasztással?
907. Babus123 (válaszként erre: 906. - Medlin)
2017. júl. 24. 12:09

Szia! Reméljük mi is, szorítunk és kitartás mindhármatoknak!

Jól mondod,mindenkinél más;)

Anne,sajnálom a 3.picit és szorítok az ikrekért!

906. Medlin
2017. júl. 24. 10:31

Hello Kismamák! Szívből gratulálok Nektek. Remélem Fannikutya, Nyuszòk és én is erősíteni fogjuk a táborotok hamarosan. :-)

Izgalom az mindig van,de meg kell próbálni pozitívan állni a dolgokhoz és élvezni azt ami megadatott. :-)

Anne, sajnálom a harmadik picit, rossz érzés tudom, de ott vannak Veled ketten és ez azért gyógyìr lehet a bánatodra.

Ahogy olvastam minden terhesség más és más, van akinek mindenféle tünete van, van akinak néhány, van akinek semmi, úgyhogy ne izguljatok.

Sok puszi Nektek és türelem, kitartás. :-):-)

905. Lujza82 (válaszként erre: 901. - Anne0007)
2017. júl. 24. 05:49

Na most belèm hoztad a frászt, mert nekem a hasam se szokott fájni. Most ezen fogok tipródni, hogy ez normális e.

Telhetne már gyorsabban az idő. Van efy kütyü amivel otthon is lehet hallgatni a baba szívhangját. Csak nem akarok venni, mert elvileg kapok majd kölcsön egyet, de csak augusztusban, mert külföldről lesz hazaküldve, szóval marad mèg a násfèl hèt aggódás.

904. Babus123 (válaszként erre: 901. - Anne0007)
2017. júl. 23. 21:23
Igen! Hajjaj,sokszor az elsö 3 hóban! Utána kevesebb lesz a hasfájásból,ez a jó hír!:) (Legalabbis a 2.trimeszterben) Én is sokszor megijedtem,de igen,a Doki is ezt mondta h normális,ahogy nö a baba,nö és nyúlik a méh is STB.
903. Babus123 (válaszként erre: 902. - Lujza82)
2017. júl. 23. 21:19
Ok,akkor bocsi,azt hittem h esetleg nem tudod,és azért veszel ki szabit. Mert az én fönököm nem mondta:S.
902. Lujza82 (válaszként erre: 900. - Babus123)
2017. júl. 23. 20:42
Tudom, ès a főnök is elenged, már hanuárban tudta,higy lombikozom, csak túl lelkis vagyok ès hiába kène letojnom mit gondolnak mások, folyton rágom magam rajta.
2017. júl. 23. 20:39
Alhasi fájdalmat szoktatok érezni? Én néha éles szúrkáló fájdalmat szoktam érezni. Persze ha valami tünetet észlelek irány a google és azt olvastam,hogy a méhszalagok nyúlása okozhat fájdalmat.
2017. júl. 23. 20:26
amúgy az elején én is volt h szabit v betegszabit vettem ki a vizsgálatokra,mert nem akartam munkából menni v visszamenni,mert eléggé izgultam a vizsgálatok miatt,de rájöttem h annyi vizsgálat van 9 hónap alatt h ez így necces lesz. A fönökök nem szeretik hangsúlyozni amúgy h törvény engedi h elmenj a vizsgálatokra munkaidöben,azért én most mondom h nyugodtan;),így is lehet,csak szólsz elötte h mikor nem vagy,ennyi:)
899. Babus123 (válaszként erre: 897. - Lujza82)
2017. júl. 23. 20:17
Szabi a vizsgàlatok miatt,miért? Így hamar elfogy. A törvény elöírja h a munkàltatónak el Kell engednie a vizsgàlatokra terhesség esetén munkaidö alatt és nem dolgoztathatja le,munkaidönek számít az is amikor oda elugrasz. ( Persze elötte -utáni dolgozni Kell,de área a pár órára elmehetsz szabi nélkül is)
2017. júl. 23. 20:12

Amúgy sok tünet nálam sem volt,úh ilyen van és nem jelent semmi rosszat,több embert is ismerek. Szerencsések vagyunk:) Nálam is étvágytalanság volt inkább,de mind2 normális,emberfüggö. Nekem azt javasolta a vëdönö hogy napi 5-6* egyek,ha csak egy keveset is,egy alma bmi. Csak sose legyen üres a hasam teljesen. (Azelött sosem ettem ennyiszer,5-6* egy nap,wááá,lightos mozgás mellett a kemény edzés helyett..

làtszik is a combomon meg itt-ott,de annyi baj legyen! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook