Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Revco nemesvakolat fórum

Revco nemesvakolat (beszélgetős fórum)


2010. nov. 12. 00:34
Szia! Csak Revcot neeeeeeee! Kivitelezest csinältam vele a tulaj hozta a lehetö legrosszab amit forgalmaznak!
5. aa35c27f5c (válaszként erre: 4. - Erika1012)
2010. szept. 27. 19:38
Mi belül supraluxot használtunk. Kívülre végül isotech festéket (vakolatot) vettünk. Sajna kötött volt az anyagi része, a polifarbehoz képest nm-ként 200 Ft-tal olcsóbban jöttünk ki, és ezt a márkát ajánlották, a revco olcsóbbik fajtáját kimondottan nem. Egyébként poli-farbe családból néztünk ki színt magunknak eredetileg.
4. erika1012 (válaszként erre: 3. - Aa35c27f5c)
2010. szept. 26. 14:46

Szivesen segítettem.

Nos tényleg nem olcsó a Revco, sőt majdnem a legdrágább. A Polifarbe viszont megfizethető áron van, és nem hallottam még panaszt rá.

Mi tavaj még a belső festést is a Polifarbe festékével csináltuk, és nagyon jól takar, és kiadós, és jól tartja a szinét.

2010. szept. 25. 07:38
Köszönöm, ez sokat segített :) Bár ahhoz képest, hogy fakulós, nem a legolcsóbb :\
2010. szept. 25. 07:32

Szia!

A Revco a legfakulósabb kategóriába tartozik, és némely színárnyalata még foltosodik is, ezt tapasztalatból tudom, mert amelyik ismerősömék azzal szinezték a házukat, mind a kettőnek huzakodni kellett a Revco cégel, hogy adjanak legalább festéket amivel át kenik, persze nekik kellett a mestert is megfizetni az újra leknéshez is. Szerintem a legjobb színtartósságú nemesvakolat a Polifarbe, arról még soha nem hallottam panaszt, pedig a környékünkön sok ház ezzel készült.

2010. szept. 25. 06:51
Segítséget szeretnék...Mi a különbség a revco nemesvakolatai között? (árakon kívül). A revco neo a legolcsóbb, ez azt jelenti, hogy nem is érdemes megvenni? 1,5mm-es kapart vakolatot szeretnénk, igazából jó volna már ma megrendelni, de nem tudjuk, melyiket. Egyáltalán jó és tartós a revco? Fakulós kategóriába tartozik?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook