Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Repült már valaki a Lufthansa légitársasággal? fórum

Repült már valaki a Lufthansa légitársasággal? (tudásbázis kérdés)


2012. okt. 17. 10:53
Európán belül frankfurti vagy párizsi átszállással szoktam menni velük, ezeken a helyeken még nem volt velük gondom. A De Goll reptéren pedig sokszor kell gépre várni, de L.-ra soha.
2012. okt. 17. 10:51
Én tengeren túlra mindig velük utazok, sose volt gondom velük pedig mindig a túlparton átszállásom is volt kb fél óra eltéréssel, és sose késtem le!!!!
7. herczkunetim (válaszként erre: 6. - Livilla)
2012. okt. 16. 09:22
Nagyon szépen köszönöm!Remélem tényleg segít majd ott valaki!
2012. okt. 15. 23:05
Budapesten segítenek, az automaták mellett ált. áll földi személyzet. Az USA járatra is becsekkolhatsz ott, ami azért jó, mert korábban jobb helyet találhatsz. Minden értelemszerű egyébként. Ha Budapesten becsekkoltál, Münchenben nem kell, de a papírjaidat meg fogják nézni. Jó utat!
2012. okt. 15. 19:23
Az Usa-ba megyek müncheni átszállással.Most tudtam meg,hogy a Lufthansánál a reptéren előbb az automatánál kell be check-olni,ott megkapom a beszállókártyát,és utána lehet menni az igazi check-in pulthoz.És emiatt parázom,hogy hogy is van ez pontosan.És,hogy Münchenben is ugyanezt végig kell csinálnom?
2012. okt. 15. 18:55
igen, hova mész ?
3. syria (válaszként erre: 1. - Herczkunetim)
2012. okt. 15. 18:52
Igen. Jók!
2012. okt. 15. 18:33
Szerintem ők a legjobbak.Amikor a férjem lekéste a csatlakozását normális szállodába vitték,ellátást is kaptak rendesen és a következő járatra is elrendezték a jegyét,nem neki kellett utána szaladgálni.Másik légitársasággal ilyen esetben (járat lekésése)van elég rossz tapasztalatunk.
2012. okt. 15. 18:17
Repült már valaki a Lufthansa légitársasággal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook